Treść opublikowana przez kkx5
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Mi te kierki sie podobaja. Chcialem do swojej ale troszke drogie sa niestety i za bardzo podobne do naszych aby zakup usprawiedliwic. Jak ci sie na vredestain jezdzi? moja po sniegu jak szalona idzie na tych oponkach aczkolwiek transfer troszke mi sie odzywal na nich jak nowe byly.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Tomku, jesli masz kiere ori to masz podobna ale nie taka sama z waskim srodkiem...co?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
1. Kierownica jest od bmw, oryginal. x5 nie mialy takich kierownic ale sa do kupienia, tzw seria m-sport, dosc drogie. Ktos to wymienil. 2. Co do zawieszenia, przeszukaj forum. Full pneumatyka jest droga w naprawach (przod). 3. Jak sie dba, posluzy. 4. Audio, nie wiem. Sprawdz czy ma w bagazniku po prawej stronie, pod pokrywa, subwoofer. 5. Moze mnie ktos poprawi, wedlug mojej wiedzy taki zestaw kol jest nieodpowiedni w x5. 6. Wszystkie x5 3.0d mialy zaslepki w zderzaku i wydechy skierowane do dolu, niewidoczne. 6. Obsluga, sewis, koszty, nie ten dzial: :search: :search:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nie lubie jak ktos pisze, ze auto z 2005 a jest z 2004. W przypadku xsa to nie istone czy 2004,05,06. Kondycja sie bardziej liczy. Uwagi: nie bylo m-pakietu w xsach, diesel nigdy nie mial 4rech wydechow (ladnie to wyglada), to nie jest najbogatsza wersja wyposazenia, kola powinny byc roznej wielkosci tyl-przod (choc te zalozone ladnie wygladaja), brzydkie listwy w srodku (mozna okleic), ciekawa sprawa z silnikiem, zawieszenie full pneumatyka nie jest bardziej komfortowe (bardzo drogie w naprawie). Wyglada solidnie, ladna kombinacja srodka, jechac ogladac, ma to cos w sobie...
- Dymienie z v8
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
No lipa z tymi oponami. Tolerancja przód-tyl powinna byc wieksza. Malo tego, kupujesz zimowki dobrej firmy, maja nawet ponad 9mm i tez jest zle. Moj transfer na nowych zimowkach potrafil "wyc" przy starcie z miejsca. Teraz juz troszke je zjechalem i jest spokój. Gdzieś na angielskich forum czytalem ze te z gwiazdka, bmw zalecane opony, sa troszke plytsze....Swoj 1szy transfer zajechalem z braku wiedzy w tym temacie, moje opony byly 4mm tyl, 6.5 przod. Papik: wiem, ze robiles update oprogramowania vtg, cos zmienia w tym temacie? Pewnie nie ma jak tego stwierdzić, czy zmieniono tolerancję. ?.
-
Dymienie z v8
Studiowalem kiedys temat pol dnia.... Nie jest istotne jak zalozysz vanosy :D .
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Ja ostatnio pozakladalem japonskie nachi, http://www.nachi-fujikoshi.co.jp/eng/jik/index.htm , odpukac, nikt nie wrocil, tylko angielski klient to nie polski :D
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Uwazasz, ze specyfikacja c3 w lozyskach jest konieczna? Zakladalem ostatnio "zwykle" i lataja bez problemu. Faktycznie diesle mocniej zniszcza skrzynki, chyba moment obrotowy je "zabija"...
-
e70 N62N (4.8i) opinie
No tak, tylko edge professional to nie tescowy edge fst :D . To znacznie, znacznie inna jakosc no i cena...poza tematem gratuluje "bestii" G-Power mowi samo za siebie. Z nimi sie nie dyskutuje :cool2:
-
e70 N62N (4.8i) opinie
Troszke u siebie przetestowalem olejow i powiem wam tak: trzeba zainwestowac w prawdziwy syntetyk, wtedy auto chodzi pieknie. Zalalem ostatnio 5w-40 firmy Amsoil. Od pierwszego odpalenia nie ten samochod. Silnik bardzo rowno pracuje i jest strasznie cichy. Wczesniej przetestowalem castrola 0w-40, 5w-40, 5w-30, sport, fts. mobila itp. Zaden z tych olei nie dal tak odczuwalnej zmiany pracy silnika.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Sorry chlopie ale jestes zielony a zabierasz sie za rozkrecanie transfera...przeciez bmw to nie 126p :nienie: Czasami was nie rozumiem. Kolega juz doradzil, poczytaj temat i :search:
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Najpierw szczytaj bledy, pozniwj cokolwiek rozbieraj. Taka droga. Te 3 kontrolki nie koniecznie dotycza zebatki. Po zlozeniu wszystkiego, nie mozna nia swobodnie obracac.
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
a nie masz tej opcji pod drive i pod dsc?
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Wszyscy wiedza o co chodzi ale dla sprecyzowania ista/d. :D
-
Sportowe dopasowanie podwozia - jak twardo?
Ja natomiast bardzo nie lubilem sportowego zawieszenia i tych podskokow auta z nim zwiazanego, dlatego tez, ostatnio wymienilem caly zawias na komfort. Nie jest to tanie ale warto. Zmienialem przod sprezyny+amortyzatory oraz tyl poduszki nivo+amortyzatory. Teraz to jest jazda. Sama przyjemnosc.
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Tu nie bardzo jest o czym pisac :D . Procedura sama to wykonuje. Trzeba " nauczyc" silnik vvt maksymalnych wychylen, zakresu pracy. Tak jak pisalem wczesniej tylko dis, icom lub autologic
-
Problem z dzwiekiem i obrotami w 335i E92 - wibruje
Przyczyna zmiany dzwieku: tak. Obroty: nie wiem. Musialbym sie w to wglebic.
-
wymiana regulacji fotela anglik !! pomocy !!
Teraz na powaznie: poszukaj, gdzies na forum latala informacja jak to sie robi. Wpisz w goglach, nie w guuglach, cos gdzies widzialem. Jesli dobrze zrobiona przekladka, auto jest w lepszej kondycji niz te tureckie z niemiec. :cool2:
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Nie, adaptacja valvetronica polega na "nauczeniu" silniczka vvt miejsc maksymalnego wychylenia walka vvt. Dis albo icom. Inpa tylko wartosci kasuje.
-
wymiana regulacji fotela anglik !! pomocy !!
Przepraszam, nie wiem jak Ci pomoc ale koncepcja kolegi jakuba strasznie mnie rozbawila :cry2: :lol: :D :cool2:
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Wykonaj adaptacje valvetronica.
-
Problem z dzwiekiem i obrotami w 335i E92 - wibruje
To jest wezyk, ktory ma polaczenie z pompa vacum. W tylnym tlumniku jest zawor, ktory zamyka czesc wydechu aby podczas pracy na wolnych obrotach auto chodzilo ciszej a jak mocniej "deptasz" wydech sie otwiera. Zobacz pod spodem, bedziesz widzial ten zawor i miejsce gdzie ma wezyk byc.
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
+1 :cool2:
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
No dis to pain in ass :D do instalacji. Patrz co znalazlem dla ciebie, prosta procedura: