Treść opublikowana przez daski
-
BMW E60 520 Łuków
daski odpowiedział(a) na Vaber temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHa ha!!! :mrgreen: nie poszła pierwszym razem to pójdzie teraz!!! :mrgreen: Przebieg czyni cuda :norty: pieprzyć cenę... :norty:
-
BMW e46 320d Swarzędz WBAAS71060CH14591
daski odpowiedział(a) na shorty1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo jak dostał "szczała" w przód to trzeba było coś wykombinować :mrgreen:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Mam zalany LL04 ten z Twojego linka: http://castroledge.pl/oleje/0w-40 i wchodzi mi idealnie 6,5 litra. http://static.pokazywarka.pl/i/2846861/811313/dscf0002.jpg
-
BMW e46 320d Swarzędz WBAAS71060CH14591
daski odpowiedział(a) na shorty1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdcienie z przodu jakieś różne-maska-błotnik-zderzak. Sprzedający oszczędny w zdjęcia.Jaki przebieg ma auto?
-
e39 525d WBADP01050GX13170
daski odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa pierdziu...jakby był to sedan to łykałbym takiego ze względu na wnętrze :mrgreen: poluję na takie :cry2: Ale tak poważnie to czyż nie miały być listwy z drewna a jest aluminium razem z gałką?
-
E46 318 WBAAL31050AY40584
daski odpowiedział(a) na bpawel65 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo szczegół-cena jest do negocjacji :norty:
-
bączki na sniegu
No tak,bo jak sam sobie nie weźmiesz to Ci nie da :mrgreen:
-
E46 318 WBAAL31050AY40584
daski odpowiedział(a) na bpawel65 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProponuję założyć dział "NAJTAŃSZE AUTO-PEREŁKA IDEAŁ JEDYNA TAKA RARYTAS MEGA STAN..." :norty: Na moje oko to chyba po fotkach nie ma się do czego przyczepić.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja zalewam castrola edge 0W40 już 70 tys. km w mojej E39. Nie bierze mi oleju i od wymiany do wymiany nie dolewam,silnik jest lekko "zapocony'' i czy mam nagar,osad czy inne takie mam gdzieś.Nie będę kombinował jakiś płukanek i zmian oleju na inny.Niech każdy leje olej taki jak uważa. Kocham to Forum i dziękuję wszystkim za wszystkie rady-od każdego można się czegoś nauczyć.
-
E39 VIN WBADM31010GR15921
daski odpowiedział(a) na David_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoznam Cię cwaniaczku :norty:
-
e39 530d GV20809
daski odpowiedział(a) na jan123456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki przebieg deklaruje sprzedawca?
-
E39 528i 1995, Jastrzębie-Zdrój WBADD51000BP01642
daski odpowiedział(a) na MICHU5 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAby rozwiązać ten system trzeba usuwać tylną gródz za kanapami co jest związane z cięciem blachy,która jest dosyć gruba a następnie stworzyć rozwiązanie zamykania kanap na górze. Moje auto nie ma tego systemu choć jakbym miał takie same tylne kanapy to pokusiłbym się o to bo nieraz bardzo by mi się to przydało.
-
E39 3.0 Aut m. Załuski WBADT61042CJ50010
daski odpowiedział(a) na Przemol21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsprzedana już ? Link nieaktywny więc chyba tak.
-
Od czego jest ta wtyczka? M62TU
Najprawdopodobniej tak,ale niech się wypowiedzą jeszcze inni.
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
daski odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI ten podpis pod autem z filmów ERO PORN SEXI :norty:
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
daski odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli jest ono z tegoż salonu to przebieg może być realny,trzeba go tam sprawdzić.
-
Od czego jest ta wtyczka? M62TU
Pocztyaj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=235309&p=1782480&hilit=wentylator+klimatyzacji#p1782480
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
daski odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHa ha :mrgreen: jakbyś kupił sobie nowe auto w salonie to miałbyś pewność na 100%,że ma tyle ile ma. Tak można lać sobie wosk.
-
E39 3.0 Aut m. Załuski WBADT61042CJ50010
daski odpowiedział(a) na Przemol21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszła... :norty:
-
brak zasilania do kierownicy
Auto masz dłużej czy to świeży zakup?Usterka pojawiła się nagle? Sprawdź najpierw bezpieczniki,od prostych rzeczy. Aha-zmień wpis o Twoim aucie bo to nie "tdi" :wink: ale "d" :wink:
-
Od czego jest ta wtyczka? M62TU
Jest to wtyczka do wentylatora klimatyzacji na 3 piny.Nie wiem od kiedy masz auto, może ktoś specjalnie ten kabelek odłączył bo wentylator źle pracował a może sam się obluzował. Po prostu zamontuj go tam gdzie powinien być,załącz klimatyzację i obserwuj wentylator co się będzie działo.
-
E36 318is 1993, Iława WBABE51030JG11253
daski odpowiedział(a) na danielseku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jakie auto masz na zamianę :?:
-
E92 2007 Lublin WBAWD11087PW01125
daski odpowiedział(a) na krzysiek_mbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałem to auto z bliska tak na szybko-z zewnątrz jest ok,wnętrze widziałem przez szybę. Dla mnie byłoby warte bliższego zainteresowania gdyby nie ten silnik-dużo niepochlebnych opinii o nim. Numer podwozia WBAWD11087PW01125 Kod typu WD11 Typ 320D OL (EUR) Typoszereg E E92 () Seria 3 Rodzaj konstrukcji COUPE Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik N47 Pojemność skokowa 2.00 Moc 130 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT) Data prod. 2007-04-18
-
528,1999 WBADM61020GN06229
daski odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dobry zięć córkę raz a teściową pięć :norty:
-
E39 3.0 Aut m. Załuski WBADT61042CJ50010
daski odpowiedział(a) na Przemol21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera jest taka jaka powinna być,nie sugeruj się tamtymi fotkami :nienie: