Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Ha ha!!! :mrgreen: nie poszła pierwszym razem to pójdzie teraz!!! :mrgreen: Przebieg czyni cuda :norty: pieprzyć cenę... :norty:
  2. Bo jak dostał "szczała" w przód to trzeba było coś wykombinować :mrgreen:
  3. Mam zalany LL04 ten z Twojego linka: http://castroledge.pl/oleje/0w-40 i wchodzi mi idealnie 6,5 litra. http://static.pokazywarka.pl/i/2846861/811313/dscf0002.jpg
  4. Odcienie z przodu jakieś różne-maska-błotnik-zderzak. Sprzedający oszczędny w zdjęcia.Jaki przebieg ma auto?
  5. Ja pierdziu...jakby był to sedan to łykałbym takiego ze względu na wnętrze :mrgreen: poluję na takie :cry2: Ale tak poważnie to czyż nie miały być listwy z drewna a jest aluminium razem z gałką?
  6. To szczegół-cena jest do negocjacji :norty:
  7. No tak,bo jak sam sobie nie weźmiesz to Ci nie da :mrgreen:
  8. Proponuję założyć dział "NAJTAŃSZE AUTO-PEREŁKA IDEAŁ JEDYNA TAKA RARYTAS MEGA STAN..." :norty: Na moje oko to chyba po fotkach nie ma się do czego przyczepić.
  9. Ja zalewam castrola edge 0W40 już 70 tys. km w mojej E39. Nie bierze mi oleju i od wymiany do wymiany nie dolewam,silnik jest lekko "zapocony'' i czy mam nagar,osad czy inne takie mam gdzieś.Nie będę kombinował jakiś płukanek i zmian oleju na inny.Niech każdy leje olej taki jak uważa. Kocham to Forum i dziękuję wszystkim za wszystkie rady-od każdego można się czegoś nauczyć.
  10. Aby rozwiązać ten system trzeba usuwać tylną gródz za kanapami co jest związane z cięciem blachy,która jest dosyć gruba a następnie stworzyć rozwiązanie zamykania kanap na górze. Moje auto nie ma tego systemu choć jakbym miał takie same tylne kanapy to pokusiłbym się o to bo nieraz bardzo by mi się to przydało.
  11. daski odpowiedział(a) na Adasii temat w E39
    Najprawdopodobniej tak,ale niech się wypowiedzą jeszcze inni.
  12. I ten podpis pod autem z filmów ERO PORN SEXI :norty:
  13. Jeśli jest ono z tegoż salonu to przebieg może być realny,trzeba go tam sprawdzić.
  14. daski odpowiedział(a) na Adasii temat w E39
    Pocztyaj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=235309&p=1782480&hilit=wentylator+klimatyzacji#p1782480
  15. Ha ha :mrgreen: jakbyś kupił sobie nowe auto w salonie to miałbyś pewność na 100%,że ma tyle ile ma. Tak można lać sobie wosk.
  16. daski odpowiedział(a) na roman666 temat w E39
    Auto masz dłużej czy to świeży zakup?Usterka pojawiła się nagle? Sprawdź najpierw bezpieczniki,od prostych rzeczy. Aha-zmień wpis o Twoim aucie bo to nie "tdi" :wink: ale "d" :wink:
  17. daski odpowiedział(a) na Adasii temat w E39
    Jest to wtyczka do wentylatora klimatyzacji na 3 piny.Nie wiem od kiedy masz auto, może ktoś specjalnie ten kabelek odłączył bo wentylator źle pracował a może sam się obluzował. Po prostu zamontuj go tam gdzie powinien być,załącz klimatyzację i obserwuj wentylator co się będzie działo.
  18. Widziałem to auto z bliska tak na szybko-z zewnątrz jest ok,wnętrze widziałem przez szybę. Dla mnie byłoby warte bliższego zainteresowania gdyby nie ten silnik-dużo niepochlebnych opinii o nim. Numer podwozia WBAWD11087PW01125 Kod typu WD11 Typ 320D OL (EUR) Typoszereg E E92 () Seria 3 Rodzaj konstrukcji COUPE Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik N47 Pojemność skokowa 2.00 Moc 130 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT) Data prod. 2007-04-18
  19. A dobry zięć córkę raz a teściową pięć :norty:
  20. Kiera jest taka jaka powinna być,nie sugeruj się tamtymi fotkami :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.