Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. To już sporo ale tak jest u wielu.Na początku wymienia się odmę jeśli jest stara lub nie wiadomo kiedy była wymieniana.Jeśli to nie pomaga to winne mogą być uszczelniacze zaworowe i niektórzy je wymieniają ale z różnym skutkiem także.Jeśli to nie pomoże podejrzenia są o zapieczone pierścienie na tłoku i niektórzy stosują płukanki przed wymianą oleju.Jeszcze inni na Forum leją oleje np.5W50 (broń Boże 10W40).Jeśli nastąpiło uszkodzenie nikasilu to jest się skazanym na dolewki.
  2. To nic,że nie ma Twojego silnika.Masz skrzynię A5S325Z i pasujący do niej olej to np: http://allegro.pl/mobil-atf-lt-71141-esso-1l-praga-gratisy-i5510047719.html. Poszukaj na Forum,na pewno znajdziesz wiele tematów bez tworzenia nowego tematu,który może się już :cool2: powtarzac
  3. A jak brzmi tytuł Twojego tematu? :duh:Może jednak chcesz wymienić olej w dyfrze?
  4. Można byłoby się zapytać ile cofnął licznik bo książki na pewno nie ma."Auto można sprawdzić w dowolnym serwisie"-BMW BestAuto Lublin-ciekawe czy pojedzie?
  5. Jedno auto-jeden temat. Jeśli auto jest zadbane i ma taki przebieg to się ceni-trzeba sprawdzić historię serwisową.Z wyposażenia to nie ma wcale biedy i nie taki on zwyklak.Felga od E60.
  6. Jeśli ma tylko delikatny apetyt na olej to olej wszystkie specyfiki bo skutki mogą być później różne.W M54B30 często są winne uszczelniacze zaworowe oraz uszkodzenie powłoki nikasilu na cylindrach zbyt zasiarczonym paliwem a tego nie uszczelni żaden specyfik.
  7. :search: :search: Najwyraźniej nie chce Ci się poszukać,tylko podanie na talerzu: viewtopic.php?t=65172&highlight= :search: :search:
  8. Zderzaki M dołożone,spryskiwacze także o brewkach nie wspomnę.Więc po co sprzedający pisze,że auto tak wyszło z fabryki?No tak,potencjalny kupujący zawsze inaczej patrzy na M-bajery.
  9. Chcesz abyśmy Ci powróżyli jaki masz silnik?
  10. Ewidentnie wymieniona kierownica. Powinna być ta ze zdjęcia z dołu.Ta ze zdjęcia na górze to kierownica sportowa której w VIN nie ma.
  11. daski odpowiedział(a) na ace36 temat w E36
    1. http://sklep.auto-voll.pl/advanced_search_result.php?filter=p1-bmw-serii-3-e36-320i-m50&keywords=*1730027 2. http://czescidobmw.pl/szukaj/12141730027.html Chyba że masz znajomego mechanika i zamówi Ci bez swojego narzutu.
  12. Licznik jest ok. Napisz tutaj viewtopic.php?f=44&t=186938&start=5235 to coś się na niego znajdzie (chociaż i tak coś już jest).
  13. daski odpowiedział(a) na wars temat w E60, E61
    Na tej stronie cennik jest niższy niż na stronie ASO,porównaj sobie.Tutaj masz porównanie samej odmy-zaworu regulacji ciśnienia o numerze 11617533400 : http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7533400-zawor-regulacji-cisnienia. Co do wymian odmy to powinno się stosować co 3 - 4-tą wymianę oleju,ale dla spokoju wymień teraz cały zestaw.
  14. daski odpowiedział(a) na wars temat w E60, E61
    Nieraz podczas wymiany okazuje się niektóre rurki są już tak sparciałe iż nadają się do wymiany.Więc nieraz warto się zaopatrzyć w cały komplet.Co do rodzaju odmy to bierz tą zwykłą.
  15. Ten gościu też planuje sprzedać za 16500 jak i Ty za 18000 a za ile zostaną sprzedane? Jest takie przysłowie: "Ktoś planował pierdnąć a się zes..ł" :mrgreen:
  16. daski odpowiedział(a) na zloty2016 temat w E65, E66, E67
    Jeśli po odpaleniu auta wentylatora nie można zatrzymać palcami (ostrożnie!) to wisko jest do wymiany.
  17. Zobacz czym zajmuje się Pan Gundel: http://www.automobile.li/pkw-rudolf-guendel-in-glauchau-35423. Najwyraźniej auto kupione u niego i on zrobił wpis do KS.
  18. Właśnie,czy się opłacało po taniości.Widzę,że są to najprawdopodobniej wtryskiwacze Valtek które nie dawały sobie do końca rady z moim byłym M52 a cóż mówić tutaj o N52.
  19. Najlepszym wyjściem będzie kupienie używki-wtyku (wtyk tzw.damski) na szrocie i polutowanie go zgodnie z kolorami kabli.Jeśli objawy są takie jak piszesz to może być uszkodzony,brudny lub przerwa w lutach poprzednika czujnika tylnego za kierowcą.
  20. W te rzeczy które wymienił to powinien włożyć około 5 tysięcy chyba,że coś kręci.Jeśli porobiłby to co napisał to auto jest sporo podszykowane.Żaluzje nie działają w wielu autach co nie jest spowodowane dzwonem tylko uszkodzeniem np.elektromagnesu.
  21. Rzeczywiście,te felgi są tylko w rozmiarze 16 cali.Tanio kupiony bo...przebieg kręcony...Daleko nie masz,w obie strony obrócisz za 60zł.
  22. daski odpowiedział(a) na Andi34 temat w E60, E61
    Zadajesz dziwne pytania.Moja ma 260 i nie zastanawiałem się nad tym.Ciesz się,jeździj.Łatwiejsza byłaby odpowiedź gdybyś miał silnik N53.
  23. Wyjeździłeś ten gaz do końca i zatankowałeś jeszcze raz?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.