Treść opublikowana przez daski
-
Xado 1 Stage - opinie.
To już sporo ale tak jest u wielu.Na początku wymienia się odmę jeśli jest stara lub nie wiadomo kiedy była wymieniana.Jeśli to nie pomaga to winne mogą być uszczelniacze zaworowe i niektórzy je wymieniają ale z różnym skutkiem także.Jeśli to nie pomoże podejrzenia są o zapieczone pierścienie na tłoku i niektórzy stosują płukanki przed wymianą oleju.Jeszcze inni na Forum leją oleje np.5W50 (broń Boże 10W40).Jeśli nastąpiło uszkodzenie nikasilu to jest się skazanym na dolewki.
-
E46 320 Ci m54 Coupe WYMIANA OLEJU W S.AUTOMATYCZNEJ
To nic,że nie ma Twojego silnika.Masz skrzynię A5S325Z i pasujący do niej olej to np: http://allegro.pl/mobil-atf-lt-71141-esso-1l-praga-gratisy-i5510047719.html. Poszukaj na Forum,na pewno znajdziesz wiele tematów bez tworzenia nowego tematu,który może się już :cool2: powtarzac
-
E46 320 Ci m54 Coupe WYMIANA OLEJU W S.AUTOMATYCZNEJ
A jak brzmi tytuł Twojego tematu? :duh:Może jednak chcesz wymienić olej w dyfrze?
-
BMW e46 / Wola Buczkowska / VIN WBABX91050PN75514
daski odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarto,tylko sprawdź historię serwisową.
-
e61 525d Lublin WBAPX51090CU06148
daski odpowiedział(a) na emiem2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna byłoby się zapytać ile cofnął licznik bo książki na pewno nie ma."Auto można sprawdzić w dowolnym serwisie"-BMW BestAuto Lublin-ciekawe czy pojedzie?
-
E39 520i 2001 WBADT11060GY55142
daski odpowiedział(a) na maja_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno auto-jeden temat. Jeśli auto jest zadbane i ma taki przebieg to się ceni-trzeba sprawdzić historię serwisową.Z wyposażenia to nie ma wcale biedy i nie taki on zwyklak.Felga od E60.
-
Xado 1 Stage - opinie.
Jeśli ma tylko delikatny apetyt na olej to olej wszystkie specyfiki bo skutki mogą być później różne.W M54B30 często są winne uszczelniacze zaworowe oraz uszkodzenie powłoki nikasilu na cylindrach zbyt zasiarczonym paliwem a tego nie uszczelni żaden specyfik.
-
E46 320 Ci m54 Coupe WYMIANA OLEJU W S.AUTOMATYCZNEJ
:search: :search: Najwyraźniej nie chce Ci się poszukać,tylko podanie na talerzu: viewtopic.php?t=65172&highlight= :search: :search:
-
Bmw E36 2.8 M Pakiet Rodzynek WBABG11060ER38819
daski odpowiedział(a) na thomason temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZderzaki M dołożone,spryskiwacze także o brewkach nie wspomnę.Więc po co sprzedający pisze,że auto tak wyszło z fabryki?No tak,potencjalny kupujący zawsze inaczej patrzy na M-bajery.
-
szykuje mi się wymiana kolektora ssącego, pytanie m54
Chcesz abyśmy Ci powróżyli jaki masz silnik?
-
Bmw E36 2.8 M Pakiet Rodzynek WBABG11060ER38819
daski odpowiedział(a) na thomason temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwidentnie wymieniona kierownica. Powinna być ta ze zdjęcia z dołu.Ta ze zdjęcia na górze to kierownica sportowa której w VIN nie ma.
-
[E36]czujnik p. wału m50b20 siemens
1. http://sklep.auto-voll.pl/advanced_search_result.php?filter=p1-bmw-serii-3-e36-320i-m50&keywords=*1730027 2. http://czescidobmw.pl/szukaj/12141730027.html Chyba że masz znajomego mechanika i zamówi Ci bez swojego narzutu.
-
BMW E46, Nowa Wieś 330xiA WBAEW53463PN30594
daski odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLicznik jest ok. Napisz tutaj viewtopic.php?f=44&t=186938&start=5235 to coś się na niego znajdzie (chociaż i tak coś już jest).
-
[e60 520i M54)Wymiana odmy
Na tej stronie cennik jest niższy niż na stronie ASO,porównaj sobie.Tutaj masz porównanie samej odmy-zaworu regulacji ciśnienia o numerze 11617533400 : http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7533400-zawor-regulacji-cisnienia. Co do wymian odmy to powinno się stosować co 3 - 4-tą wymianę oleju,ale dla spokoju wymień teraz cały zestaw.
-
BMW E46 320i Bochnia vin: WBAEV11030CH54259
daski odpowiedział(a) na kolekcjoner85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko tutaj nic nie ma.
-
[e60 520i M54)Wymiana odmy
Nieraz podczas wymiany okazuje się niektóre rurki są już tak sparciałe iż nadają się do wymiany.Więc nieraz warto się zaopatrzyć w cały komplet.Co do rodzaju odmy to bierz tą zwykłą.
-
BMW E46 320i Bochnia vin: WBAEV11030CH54259
daski odpowiedział(a) na kolekcjoner85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen gościu też planuje sprzedać za 16500 jak i Ty za 18000 a za ile zostaną sprzedane? Jest takie przysłowie: "Ktoś planował pierdnąć a się zes..ł" :mrgreen:
-
730d problem z wiskiem
Jeśli po odpaleniu auta wentylatora nie można zatrzymać palcami (ostrożnie!) to wisko jest do wymiany.
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
daski odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz czym zajmuje się Pan Gundel: http://www.automobile.li/pkw-rudolf-guendel-in-glauchau-35423. Najwyraźniej auto kupione u niego i on zrobił wpis do KS.
-
E60 VIN WBANE31055B947258
daski odpowiedział(a) na wicio007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie,czy się opłacało po taniości.Widzę,że są to najprawdopodobniej wtryskiwacze Valtek które nie dawały sobie do końca rady z moim byłym M52 a cóż mówić tutaj o N52.
-
Czujnik abs w e 38 740 m60b40 z 95r
Najlepszym wyjściem będzie kupienie używki-wtyku (wtyk tzw.damski) na szrocie i polutowanie go zgodnie z kolorami kabli.Jeśli objawy są takie jak piszesz to może być uszkodzony,brudny lub przerwa w lutach poprzednika czujnika tylnego za kierowcą.
-
E46 touring 320d Krajowa vin WBAAP71044PJ59038
daski odpowiedział(a) na zalewix1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW te rzeczy które wymienił to powinien włożyć około 5 tysięcy chyba,że coś kręci.Jeśli porobiłby to co napisał to auto jest sporo podszykowane.Żaluzje nie działają w wielu autach co nie jest spowodowane dzwonem tylko uszkodzeniem np.elektromagnesu.
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
daski odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście,te felgi są tylko w rozmiarze 16 cali.Tanio kupiony bo...przebieg kręcony...Daleko nie masz,w obie strony obrócisz za 60zł.
-
Wtryskiwacze
Zadajesz dziwne pytania.Moja ma 260 i nie zastanawiałem się nad tym.Ciesz się,jeździj.Łatwiejsza byłaby odpowiedź gdybyś miał silnik N53.
-
320i - Zacięty zawór w instalacji gazowej.
Wyjeździłeś ten gaz do końca i zatankowałeś jeszcze raz?