Treść opublikowana przez cypisek21
-
335 cypisek
Łopatki bardzo fajne W kierownicy :cool2: Mariusz dobry mod. Tymczasem auto pojechalo na wymianę rozrzadu. niestety z wielkim ubolewania Ale nie mam warunków. Ale jest w bardzo dobrych rękach. Przy okazji chłopaki wloza kat.
-
335 cypisek
Mechanicznie będzie się sporo działo.... Ale powolutku po kolei...
-
335 cypisek
Kat jest euro 4 kosztował kupę siana jest nowy metalowy. Decat za bardzo smierdzi po euro 4 jest top.
-
335 cypisek
Tak pójdą w polysk... Powoli przygotowuje się do wymiany rozrządu oraz zastąpienia dpfu katem euro4 co prawda sam kat drozszy od nowego zamiennika dpf Ale dla mnie euro 4 jest jak najbardziej ok
-
335 cypisek
Carbon out..
-
335 cypisek
Jest winowajca... wyjęta oczyszczony pokryty srebrem złożony... mam nadzieję że na zawsze spokój.
-
335 cypisek
Ciemne dekory....bardzo ciemny carbon hydrografika. Oczywiście w stosunku do srebrnych to tandeta... Ale jednak ta powłoka lakiernicze mi pasuje.. jak się znudzi to zrobię coś innego..
-
335 cypisek
Wstaje rano w zakopcu... idę do auta po śniadaniu.. próbuje odpalić A tu dddddddu...pa.. Nowy sterownik świec zarowych zmarł... po 8 próbach odpalił... wróciłem do domu.. już zmieniam na inny na szczęście 3szt sprawne leżą w domu :D
-
335 cypisek
E szpery jeszcze nie wgralem... był wyjazd nieplanowy Ale mechaniczna to pryma sort rozwiązanie... A e szpera .. No zobaczymy z czasem.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
I mamy 5 str. Bez postępu... co do lamp to jeśli będziesz używał auta cały rok włóż najlepsze jakie się da xenony. Mnie w zimę w f30 ledy zamarzaja I doprowadza mnie to do kierrrwicy.. ggg widac w śnieżyce w nocy lampy zawalone lodem.. jeśli to showcar to wkladaj adpative led. Sama lampa jakaś taka niby bardziej nowoczesna.
-
335 cypisek
Szukam w rozsądnych pieniadzach szpery plytkowej. Gdyby ktoś miał dostęp poprosze o informacje. Wolałbym element nowy.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Najczęściej kupowany i poszukiwany silnik :) mowie o silniku prosze dobrze zrozumiec :shock:
-
[E91] 325D+ 2007r
Piękny ten carbon na jak światła w niego świecą robi robote :) wnetrze w tym aucie jest 1 liga :) Ale skleroza nie boli ;) miał w ręce i nie zabrał że sobą hahahahaha
-
335 cypisek
Był w aucie. Ale był razem z carbonowy daszkiem... I praktycznie nie widoczny
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Zamiast kombinować z klockami za miliony zmień heble na większe np z 330d są za śmieszne pieniądze... To efekt którego nie zrobisz nawet najlepszymi komponentami w twoim rozmiarze
-
335 cypisek
Pompa dsc i hamulce wyrównuja prędkości obrotowe kół bez obcinania paliwa czyli jak wylaczysz dac i dtc to włączysz ta szpere.. I dzięki temu łatwo wyjedziesz ze śniegu czy też strzelisz 2 paski pod remiza :) czego Krzychu kadetem nie zrobi...
-
335 cypisek
Daszek carbonowy rozebralem rozdzielilem wstawiłem seryjny daszek I na to sznycla... Tak bardziej kontrastuje i jakoś bardziej mi się podoba.. carbonowy daszek dostępny gdyby ktoś szukał:)
-
335 cypisek
Taśma 2 stronna z pianka 3m
-
335 cypisek
7288752 mam taki w domu. Jedyna wada to mocowanie na polance bo f seria nie ma pinow
-
335 cypisek
Tak sobie grzebie zaglądam tu i tam... A tu Cyk wahacz luzny z tyłu.. (odkrecony).... poszukiwalem przyczyny dziwnego zachowania podczas ostrego hamowania... I chyba znalazłem... :D troszkę zmęczone są też gumy sanek i tu wpadnie poliuretan. Pisałem wcześniej że coś trzeszczy prawa strona w glosniki... okazało się że zwrotnica od głośników rezonowala.. rozebrane poprawione Glosniki grają rewelacyjnie. Przyjemność z jazdy :D
-
335 cypisek
Byłem dziś w aso bo kompletuje jakieś pierdolki do wymiany rozrządu... jak będzie komplet to pokaże... To przy okazji chiński znaczek bmw zastapilem oryginalnym znaczkiem do serii f.. który jest bardziej płaski. I zdecydowanie bardziej mi się podoba.. Udało się też usunąć ten pseudo carbonowy znaczek... ... Lubię te oryginalne smiglo...
-
e65 LCI Sylwia
Mamy 1 awarie... Padło kółeczko przekładni od wysuwania podudzi szybka akcja i śmiga dalej...
-
335 cypisek
Ok
-
335 cypisek
To parę km od domu.
-
335 cypisek
Oczywiście że ta sama. Nie pytałem czy zrobi tylko dałem puszkę i powiedziałem żeby zabudowal. Może też dlatego inaczej do mnie podchodzi bo sporo już u niego robiłem i wiele osób mu podeslalem.