Treść opublikowana przez cypisek21
-
335 cypisek
Aa jeszcze zaciski.. No już dawno w aucie
-
335 cypisek
Co ja nie dam rady??? Potrzymaj mi piwo Racja taki kolega to skarb :mrgreen:
-
335 cypisek
Nalot 222 Czy coś koło tego... Byłem u tunera.. egr wyłączony... Dpf również. Auto znacznie lepiej reaguje na gaz znacznie lżej przyspiesza :) Tymczasem pewien użytkownik forum dał coś na podmiane... I obyło się bez lakierowania
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Podejrzewam że dpf się kończy.. I Masz ropę w oleju musisz ująć troche oleju. Jeżdżenie z olejem ponad stan psuje silnik bardziej niż minimum..
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Pod maską brakuje tylko dużego turbo :) pieknie rozporeczka wyglada !!! W kwestii wizualnej niema sobie równych...
-
335 cypisek
Zużycie było małe/ średnia Ale wolę spać spokojnie na łańcuchu czuc niewielki luz wzdłużny A na olejowym nie czuć.. więc wg to był optymalny czas na wymianę. Dodatkowy labirynt w odmie.. Egr off Szymon-o jak chcesz wbij na whatsup albo messenger powysylam Ci zdjecia zużycia elementów tu zamieszczać mi się nie chce zdjąć mam mnooostwo
-
335 cypisek
Auto odebrane:) grzebie dalej... W odma wsadzilem labirynt.. zmniejszy to ilość oleju w dolocie... egr usunięty piatek wypisanie egr dpf... foty wrzucę później
-
[E90] 335d LCI
Silikonowe... papa one mówią od dpf nie od turbin..
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Jak coś mam idealne seryjne turbo ;)
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Bajka kurła
-
335 cypisek
Swag erling aso reinz tak w skrócie...
-
335 cypisek
Uszczelki lancuchy koła łańcuchowe ślizgi... podkładki pod wtryski plyn, oleje uszczelki miski
-
335 cypisek
Już tu widac że rozciągnięte.
-
335 cypisek
Ale mi kolego poslodziles.... ;) Obecnie na prawie na żywca dostaje masę zdjęć od Its77 jedno z nich Takie zużycie łańcuchów.. widac że rozciągnięte już trochę są.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Może i macie rację... ja wole nie ryzykować.. sprzedałem led usa włożyłem led europe... Ale zawsze można wydrukować naklejki ece na lampy zgodnie ze sztuka :roll:
-
335 cypisek
Na boku miski jest czerwony lub pomarańczowy silikon. Wolałem nie ryzykować rozszczelnienia... Co do pompy r90 najpierw zostanie rozebrana zregenerowana (2 lata gwarancji)dopiero później na wiosnę wlozona. Nie zaryzykuje wlozenia niepewnej pompy do auta.
-
Jaki silnik do e90?
Jak czytam że ktoś szuka auta 3 msce albo pół roku to mnie w srodku rozsadza.. w 3 msce to można na takie auto spokojnie zarobić... A nie go szukac.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Lampy usa świecą inaczej niż eu I mają inna homologacja. Ja zmieniłem bo nie będę z siebie debila robil na przeglądach i podczas kontroli na lampkę masz us A masz mieć ece. Co do zderzaków i stref... To na strefy zgniotu usa nie założysz zderzaka eu.
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Wlewam valvoline synpower raz na 10kkm
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Ja leje 5w30 taki zalecili w aso
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
:shock:
-
335 cypisek
:cool2: wyższe ciśnienie to I podlać można więcej w tym samym czasie.
-
335 cypisek
Gdyby komuś leżała pompa cp3 r90 proszę o szybki kontakt ta włożoną w silnik jest trochę mało wydajna... Edit: ogarnięte wydajniejsza pompa już jedzie do warsztatu... Czujnik na 2000bar już w warsztacie ;)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Przeanalizuj jeszcze temat stref zgniotu bo zderzak z usa pasuje pod strefy zgniotu usa. A zderzak eu wymaga belki i stref eu.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Mariusz lampy wymień obie bo nie masz homologacji na europe. Sprawna z usa sprzedaj. Lampy muszą być europejskie bo inaczej zły policjant w przyszłości może zabrać dowód. Fajnie zbieraj części :cool2: