Treść opublikowana przez bobi82
-
E 39 528i 1998r 193km Świecie VIN WBADM61030GN03307
bobi82 odpowiedział(a) na Widmo32 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, w tak "wiekowym" samochodzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem i najtańszym w eksploatacji jest manual.
-
BMW e46 316i 1999, Świdnica wbaal11020jn15587
bobi82 odpowiedział(a) na kptTrips temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak ktoś wyżej zauważył: sprzedać takie auto bez klimy, to niezły sukces :shock:
-
BMW 530, Gorzów Śląski, e39, M54B30, WBADT51080CE72448
bobi82 odpowiedział(a) na Lornet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zakochałeś, tylko co najwyżej zauroczyłeś :wink: Kontrolka check powinna zgasnąć po odpaleniu, ciekawe co komp pokaże. Może to mieć też z związek z lpg czasami, więc instalacji też bym się przyjrzał, co i jak, z czego złożona, itp. Poza tym te koła do zdjęć mogli w tyłu wyciągnąć, albo chociaż w jakieś foliowe worki je włożyć :duh: Konfiguracja auta całkiem fajna, cena dyskusyjna za ten model. Ciekawe jaka jest historia tego auta pod kątem właścicieli, daty sprowadzenia, ewentualnych uszkodzeń, itp.
-
[e60] 550i WBANW53588CT48449 prosba o sprawdzenie
bobi82 odpowiedział(a) na -hose- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak auto ze Stanów, to może o galony chodziło? :mrgreen:
-
E46 328 WBAAM510X0EZ46501
bobi82 odpowiedział(a) na wydrzyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiorąc pod uwagę, że dopiero co sprowadzona z Niemiec i poziom cen w owym kraju tego modelu, cena podejrzanie niska. Być może jest po jakieś szkodzie, kupiona za 1 tys. EU i naprawiona tanim kosztem, ale to już wróżenie z fusów. Gdybym miał do niej 100-150 km. max. to na miejscu zainteresowanego przejechałbym się ją obejrzeć, ale z nastawieniem że cudów nie zobaczę.
-
e92 335i, Warszawa, WBAWB73567P033264
bobi82 odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomijając całkowicie te dysputy, uszkodzenia tego auta to wzorując się na slangu laweciarzy "kosmetyka".
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Na bogato :norty: http://allegro.pl/kawior-szampan-i-modelki-na-bogato-bmw-735i-i4302662966.html
-
e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024
bobi82 odpowiedział(a) na 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTańszych nie było? :shock: Szrot totalny, ruda wszędzie wyłazi, przód średnio do kupy złożony i środek co woła o pomstę do nieba. Jak tak wygląda wizualnie, to nie chcę nawet wiedzieć, jak mechanicznie. Podejrzewam, że na "dzień dobry" do zainwestowania drugie tyle. A rudej i tak się nie pozbędziesz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Też bym stawiał na Subaru Imprezę Coupe :wink: Nawet kolor pozostał :mrgreen: brakuje tylko gwiazdy Mercedesa na masce :norty:
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
bobi82 odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże z któregoś boku faktycznie jest bezwypadkowy? :mrgreen:
-
Bmw E46 325CI coupe WBABN31010JW02309
bobi82 odpowiedział(a) na QWT1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHe,he, dobre :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wiem, że to nie BMW, ale ciekawy model :norty: http://allegro.pl/audi-a4-b5-a6-c6-lift-lift-2-6-v6-rewelacja-i4263132796.html Swoją drogą nie widziałem jeszcze e36 zrobionej na e60 :mrgreen:
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
bobi82 odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba nie do końca niektórzy zrozumieli sarkazm zawarty w moim poście z przedmiotowym ogłoszeniem :roll:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak jak piszesz Cichy :cool2: bo w Polsce kupuje się przebieg i rocznik a nie stan techniczny :duh:
-
E60 530 2005, GRUDZIĄDZ WBANC71030B661009
bobi82 odpowiedział(a) na bmwfan4fun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmen :cool2:
-
BMW E46 318i WBAAL31040JJ20032
bobi82 odpowiedział(a) na woo15 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle niedługo będą :norty:
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
bobi82 odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo mu Zenek taką drożyznę wciskasz? :norty: Tu ma tańszą: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330-ci-m-sportpaket-harman-kardon-soundsystem-schopfheim/193474640.html?lang=de&pageNumber=3&action=eyeCatcher&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000&categories=SportsCar
-
E60 530 2005, GRUDZIĄDZ WBANC71030B661009
bobi82 odpowiedział(a) na bmwfan4fun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego wszystkie wystawiane do sprzedaży auta mają zawsze przebieg 180-190 tkm? :duh: czy to 2000 r. czy 2005 czy 2009?? Polska to chyba faktycznie kraj de....
-
BMW E39 535, VIN: WBADE21090BM82126
bobi82 odpowiedział(a) na Lornet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo 20 tys. zł. to tu nikt Ci żadnej V8 e39 ze zdrowym rozsądkiem nie poleci... :roll:
-
e46 WBABM11040JK02834
bobi82 odpowiedział(a) na bercik007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 180 tkm. to mi to na pewno nie wygląda.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Kolejne BMW z dywanikami w wersji Indyvidual :norty: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-z3-coupe-2-8-m-paket-hilden/192993453.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=51&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
przy przebiegu 20000km rocznie nie opłaca się gazować. Oszczędzisz max 2500zl rocznie. Zanim Ci się za instalacje zwróci, to zdążysz auto sprzedać. CHyba że chcesz jeździć zagazowanym BMW z 5 lat :roll: Przy cenach 5,35 i 2,35 koszt instalacji do R4 zwróci się po niecałym roku przy takim przebiegu. Nie wiem skąd Ci się wzięły te wyliczenia, ale nie masz racji. Sam mam lpg w 2.0 R6 i przy rocznym przebiegu 15 tkm. oszczędności wynoszą ok. 4.000 zł.
-
-
bobi82 odpowiedział(a) na LOLObmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle naprawiając auto w ASO przy takich szkodach wymieniają całe drzwi. Miałem identyczny przypadek w rodzinie, gdy siostrze przetarł ktoś drzwi przy markecie w nowej A-klasie. Pojechała do ASO Mercedes-Benz i drzwi do wymiany poszły. Naprawiała to z AC, więc kosztami się nie martwiła, a wyszło w sumie ok. 5.500 zł. za jedne tylko drzwi! :shock: gdyby to robiła u lakiernika to sądzę, że 500 zł. by wystarczyło.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Panowie, podbijam stawkę :mrgreen: http://www.wiocha.pl/1107278,Tuning
-
Polski klient na samochód :)
Ja 2,5 roku temu sprzedawałem Mercedesa CLK 200 c208, wystawiłem z przebiegiem (autentycznym) 270 tkm., serwisowany do końca w ASO MB, itp., i przez 3 miesiące 2 telefony. Z tego co pamiętam był to CLK z najwyższym przebiegiem wtedy na allegro, przez te 3 miechy co wisiało moje ogłoszenie raz tylko pojawił się inny z przebiegiem 290 tkm. ale szrot totalny. W końcu zadzwonił jeden pan, wypytał o wszystko i następnego dnia przyjechał z kolegą 300 km. W rozmowie powiedział, że oglądał już kilka z przebiegami 150-180 tkm. ale w porównaniu do moich 270 tkm. to tamte chyba miały 500. Auto oczywiście kupił po utargowaniu kilku stówek i żadnych reklamacji później nie zgłaszał :wink: Także cena i przebieg Panowie :norty: