Treść opublikowana przez radek9
-
cieknie olej z złączki chłodnicy bmw e39 530d
powiec coś więcej o tym twoim sposobie bo bardzo mi cieknie i nie wiem co z tym robić
-
cieknie olej z złączki chłodnicy bmw e39 530d
jaki oring założyć żeby nie ciekło z tej złączki? http://img383.imageshack.us/img383/5126/112qqj0.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
dziwna praca prędkościomierza e39 530da
zrób ten test 8 i się przekonasz
-
dziwna praca prędkościomierza e39 530da
masz na 100% popękane sprężynki przy zegarach naprawiał ktoś np. piksele w liczniku?
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Czyli nie powinno być aż tak wysokiego ciśnienia ? należałby to jeszcze jakoś sprawdzić ? to nie jest za wysokie ciśnienie
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
ten błąd to pompa obiegowa
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
nie ten błąd to uszkodzona świeca żarowa silnika lub uszkodzony sterownik świec żarowych
-
Stukanie maglownic bmw e39 520d film video
A stuka ci na dziurach lub czuć jakieś luzy w zawieszeniu?
-
E39 Termostat EGR pytanie
bo automaty pracują dłużej na biegu jałowym gdzie dopuszczana jest największa ilość spalin
-
E39 Termostat EGR pytanie
Mam automat, termostatu egr nie mam, wujek ma też automat i jest tak samo jak u mnie. Kolega ma manual, i termostat ma.... termostat egr nie problem jest wyrzucić ten co ma manual i ma termostat to najprawdopodobniej przekładka z automatu na manual KAŻDY AUTOMAT MA TERMOSTAT I KAŻDY MANUAL GO NIE MA W ORGINALE OCZYWIŚCIE !
-
[E39] 5XX Odpalanie auta w bardzo mroźne dni-opinie
Jak dla mnie to trochę przymula silnik przy zapalaniu jak by było z -20. Pozdrawiam. no chyba akumulator coś wolno kręci jest od nowości
-
[E39] 5XX Odpalanie auta w bardzo mroźne dni-opinie
mój przy -5
-
5xx "Pływanie" na koleinach
albo źle ustawiona geometria albo luz w zawieszeniu który zmienił geometrie
-
5xx "Pływanie" na koleinach
za jakiś czas znowu zacznie pływać
-
530D nie ciągnie od 3-3,5tys obrotów
zrób coś takiego wrzuć film i daj linka to ci powiem co jest
-
BMW e39 530d puka po otwarciu korka wlewu oleju
BMW e39 530d puka po otwarciu korka wlewu oleju film nie mój ale u mnie jest tak samo link: http://www.youtube.com/watch?v=rUFRYxa7NzI
-
e39 520d czujnik temperatury cieczy
przecież tam jest dwu czujnik 4 pinowy 2 piny na komputer 2 na zegary
-
530dAT nietypowa usterka ABS/ASC, screen z INPY
polej płynem hamulcowym poczekaj kilka godzin i próbuj powinny wyjść
-
E39 525d wyniki inpy
przecież ci pisałem że ciśnienie wstępne za małe
-
bmw e39 530d rocznik 1999
temperatura powinna być 90stopni przy 60 są inne korekty większe
-
bmw e39 530d rocznik 1999
można podmieniać ten z twojego przykładu steruje klapkami zawirowań od egr jest ten http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=11_2336&hg=11&fg=45
-
bmw e39 530d rocznik 1999
pozycja nr. 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=11_2337&hg=11&fg=45&lang=pl
-
bmw e39 530d rocznik 1999
n75 to nazwa zaworu który występuje w samochodach vag w bmw jest Przetwornik ciśnienia nr. katalogowy 11747796634 a nie jakieś n75
-
bmw e39 530d rocznik 1999
w bmw niema n75
-
E39 525d wyniki inpy
nie zaklejać im więcej pokazuje przepływka tym lepiej