Skocz do zawartości

radek9

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radek9

  1. powiec coś więcej o tym twoim sposobie bo bardzo mi cieknie i nie wiem co z tym robić
  2. jaki oring założyć żeby nie ciekło z tej złączki? http://img383.imageshack.us/img383/5126/112qqj0.jpg Uploaded with ImageShack.us
  3. zrób ten test 8 i się przekonasz
  4. masz na 100% popękane sprężynki przy zegarach naprawiał ktoś np. piksele w liczniku?
  5. Czyli nie powinno być aż tak wysokiego ciśnienia ? należałby to jeszcze jakoś sprawdzić ? to nie jest za wysokie ciśnienie
  6. ten błąd to pompa obiegowa
  7. nie ten błąd to uszkodzona świeca żarowa silnika lub uszkodzony sterownik świec żarowych
  8. A stuka ci na dziurach lub czuć jakieś luzy w zawieszeniu?
  9. radek9 odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    bo automaty pracują dłużej na biegu jałowym gdzie dopuszczana jest największa ilość spalin
  10. radek9 odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Mam automat, termostatu egr nie mam, wujek ma też automat i jest tak samo jak u mnie. Kolega ma manual, i termostat ma.... termostat egr nie problem jest wyrzucić ten co ma manual i ma termostat to najprawdopodobniej przekładka z automatu na manual KAŻDY AUTOMAT MA TERMOSTAT I KAŻDY MANUAL GO NIE MA W ORGINALE OCZYWIŚCIE !
  11. Jak dla mnie to trochę przymula silnik przy zapalaniu jak by było z -20. Pozdrawiam. no chyba akumulator coś wolno kręci jest od nowości
  12. radek9 odpowiedział(a) na npptma temat w E39
    albo źle ustawiona geometria albo luz w zawieszeniu który zmienił geometrie
  13. radek9 odpowiedział(a) na npptma temat w E39
    za jakiś czas znowu zacznie pływać
  14. zrób coś takiego wrzuć film i daj linka to ci powiem co jest
  15. BMW e39 530d puka po otwarciu korka wlewu oleju film nie mój ale u mnie jest tak samo link: http://www.youtube.com/watch?v=rUFRYxa7NzI
  16. przecież tam jest dwu czujnik 4 pinowy 2 piny na komputer 2 na zegary
  17. polej płynem hamulcowym poczekaj kilka godzin i próbuj powinny wyjść
  18. radek9 odpowiedział(a) na nobeli temat w E39
    przecież ci pisałem że ciśnienie wstępne za małe
  19. radek9 odpowiedział(a) na ramzes023 temat w E39
    temperatura powinna być 90stopni przy 60 są inne korekty większe
  20. radek9 odpowiedział(a) na ramzes023 temat w E39
    można podmieniać ten z twojego przykładu steruje klapkami zawirowań od egr jest ten http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=11_2336&hg=11&fg=45
  21. radek9 odpowiedział(a) na ramzes023 temat w E39
    pozycja nr. 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=11_2337&hg=11&fg=45&lang=pl
  22. radek9 odpowiedział(a) na ramzes023 temat w E39
    n75 to nazwa zaworu który występuje w samochodach vag w bmw jest Przetwornik ciśnienia nr. katalogowy 11747796634 a nie jakieś n75
  23. radek9 odpowiedział(a) na ramzes023 temat w E39
    w bmw niema n75
  24. radek9 odpowiedział(a) na nobeli temat w E39
    nie zaklejać im więcej pokazuje przepływka tym lepiej

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.