-
[E39 528i] Awaryjne włączają się po odpaleniu
viewtopic.php?f=72&t=200899&p=1464225&hilit=w%C5%82%C4%85czaj%C4%85ce+si%C4%99+%C5%9Bwiat%C5%82a+awaryjne+i+o%C5%9Bwietlenie+kabiny#p1464225 A może jednak sterownik Airbag? Masz błąd poduszek na kontrolce albo komp. ?
-
[E39 528i] Awaryjne włączają się po odpaleniu
Oczywiście najlepszą metodą jest podmianka od znajomego, wtedy wiesz czy to przyczyna.
-
[E39 528i] Awaryjne włączają się po odpaleniu
może poszukaj w module komfortu bo mi się wydaje, że to on takie problemy może stwarzać. chociaż mechanikiem nie jestem.
-
[E39 528i] Awaryjne włączają się po odpaleniu
Miałem podobnie jak kupiłem BMW, mianowicie po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł zapalały się awaryjne i lampka środkowa, trzeba było ręcznie powyłączać "światełka" i w drogę. U mnie problem polegał na pseudo ksenonach - żarówki wymagają dużego prądu do uruchomienia co wprowadzało w błąd sterownik i wykazywał usterkę samochodu , stąd awaryjne i oświetlenie w kabinie, po usunięcie i wymianie na zwykłe żarówki nigdy więcej problem się nie pojawił. Dodam, że na tych psełdo ksenonach i lampach typu angleays kupiłem auto w tej chwili wróciło do fabrycznej koncepcji. (na xenonach występował również problem z zamykaniem i otwieraniem samochodu)
-
Błąd poduszki/ sterownika
Jestem po podmianie. Wymienilem na inny sterownik i udałow sie wykasowac 4 błędy. Zas pojawily sie kolejne 2 od sterowników pod fotelami kierowcy i pasażera, po ich wymianie jeste wszystko ok. Czyli serownik moze byc z innym numeremtylko wtedy jest konieczna wymiana tych lod foyelami najlepiej od kompletu.
-
Błąd poduszki/ sterownika
MRSZ3 mam, jutro jadę podmieniać moduły i zobaczymy co ugram.
-
Błąd poduszki/ sterownika
Witam. Bardzo proszę o podpowiedź, mam problem z kontrolką poduszek. błędy zasilanie, błąd maty i napinacza. Dziś wyjąłem fotel, zlutowałem przewody zamiast kostki tak jak inni polecają, mam wstawiony emulator a błąd nadal nie znika/ komp. podaje komunikat o niemożności skasowania błędu pewnie dlatego, że w dalszym ciągu występuje. Ostatnim ogniwem jest sterownik airbag..... czy może coś jeszcze pominąłem? dodam jeszcze, że kontrolka zapala się na jesieni i gaśnie na wiosnę: czyli wpływ temperatury :]
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Czyli nie powinno być aż tak wysokiego ciśnienia ? należałby to jeszcze jakoś sprawdzić ?
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Pali bez zarzutów nawet w mrozy jak były po 15-20 stopni. Więc mam nadzieję że to faktycznie ta jedna świeca. Pytam się o ten przymus wymiany bo nie mam garażu i przy takiej pogodzie jaką mamy obecnie średnia przyjemność naprawy samochodu :], jak się ociepli z pewnością nie daruje i wymienię :] Więc na wiosnę czeka mnie naprawa: webasta, wymiana świec, wymiana/naprawa fotela pasażera, zlokalizowanie wycieku z układu wspomagania (co powiedzmy miesiąc muszę 100 ml oleju dolać) Dzięki za interpretację danych z INPY
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Webasto pokazuje mi błąd: 3 Umwaelzpumpe Error freqency: 255 Auszustand 0.00 O-n Kuehlmitteltemperatur 18.00 Grad Celsius Leitungsunterbrechung ale nim zajmę się później, tą zimę już mu odpuszczę, bo ponoć nie taka prosta sprawa dojść co dokładnie dolega temu urządzeniu... kostki, palnik, jakieś przebicie na przewodach.... eh. co do świec żarowych wielki mus to wymieniać bezzwłocznie?
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Nie nie mam żadnych niepokojących objawów. Silnik pracuje równo i bez zarzutów. Podłączając pod komp. w celu zdiagnozowania problemów z webastem postanowiłem sprawdzić silnik i jego parametry. czy zatem owy błąd może być spowodowany problemem z nieuruchamiającym się webastem?
-
Walczę z webasto
Podłączę się pod temat. U mnie pompka w teście tyka ale webasto się nie włącza, INPA zwraca błąd: 3 Umwaelzpumpe Error freqency: 255 Auszustand 0.00 O-n Kuehlmitteltemperatur 18.00 Grad Celsius Leitungsunterbrechung Czy u ciebie naprawa sterownika coś zmieniła? Do "radomek" czy mój błąd wskazuje też na awarię sterownika?
-
Prośba o interpretacje INPA - silnik 530d DDE 4.0 dla M57
Witam. Poprosiłbym kogoś kto się zna na INPA o interpretację wyników z podłączenia silnika (zimny silnik). Komp wykazuje jeden błąd a poza tym poprosiłbym o zerknięcie na dane z silnika.https://picasaweb.google.com/100245633005591443169/13Lutego2013?authuser=0&feat=directlink