Skocz do zawartości

robert0707

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert0707

  1. w kazdym aucie jakie mialem gdy zasieg pokazywalo 0 to mozna bylo jeszcze kilkadziesiat km zrobic. auto to nie apteka! obys tylko takie problemy mial :mrgreen:
  2. po lifcie zrezygnowano z tej opcji w iDrive
  3. pomylilem sie, na pocztaku nie zauwazylem ze go przemalowali na ten taxi-kolorek :roll:
  4. ja bym tego ulepa odpuscil. kup se normalne auto, tam w niemczech nie brakuje takich a nie patrz za zlomami :mrgreen:
  5. zmierz srednice dekielka i cos dobierzesz
  6. mozesz sprobowac dobrac silownik od innego auto z maska stalowa :D
  7. jaki olej: brazowy, ciekly i o parametrach jakie masz w instrukcji obslugi :mrgreen: producent nie ma wiekszego znaczenia
  8. robert0707 odpowiedział(a) na robert0707 temat w E60, E61
    hej, DISa nie mam :( EGR wyczyszczony rok temu na blysk. jakies inne pomysly?
  9. robert0707 opublikował(a) temat w E60, E61
    witam, jako ze co srednio 3 miesiace podpinam sobie Inpe pod auta, wczoraj odczytałem jeden blad którego nigdy nie miałem-4501 (mam bledy od swiec od 3 lat ale auto pali bez zajakniecia w najwieksze mrozy wiec olewam temat) auto jezdzi normalnie, nic sie nie dzieje. widze ze ma za duzo powietrza ze wzgledu na bledna regulacje recyrkulacji. co to moze byc? przewody do EGR niby ok. zastanawiam sie nad zaworkiem sterujacym EGR? jakies pomysly... http://s4.ifotos.pl/mini/2013-12-0_nqrxpwq.jpg
  10. jesli kupil w Belgii i za te pieniadze sprzedaje, to gwarantuje ci ze bylo walone :D duzo aut z tamtad sprowadzilem, i nie bite sa duzo drozsze niz u nas
  11. pewnie ze z tego auta, chyba nie dales sie nabrac na to lamelskie tlumaczenie :duh: tak jak powiedzialem, zlap zlodzieja za reke, to on powie,ze to nie jego reka :mrgreen:
  12. moze masz V8 pod maska :D a na serio to cos jest nie halo, za bardzo ryczy
  13. Kolego może nie wierzyc ale jedna cyfra jest inna. Szkoda ze nie poprosiles o scan dowodu. Zaoszczedzilo by mi to przykrosci ktore mnie tu spotkaly. Teraz sie nie dziw ze ludzie Vinów nie podaja...Ja juz w zyciu nikomu przez tel nie podam VIN. Jak ci juz wspominalem ze lepiej bylo na miejscu. Podalem wiec ze wzgledu na to ze uwazam cie za kompetentnego i sympatycznego goscie bez problemu dalem VIN - a tu wyszlo jak wyszlo. Ale czlowiek uczy sie przez cale zycie... Poczytaj sobie te posty tak na spokojnie i zauwaz tak obiektywie ze czego czlowiek nie napisze tak zawsze bylo na NIE - zawsze wiedziano lepiej i widzieno wiecej. Dla mne to juz temat zamkniety. Zycze zakupu wymarzonej sztuki. koncz Wasc, wstydu oszczedz :duh: przykro to nam, ze sie nie potrafisz przyznac do podrasowania roku prod. nawiasem twoje tlumaczenie jest na poziomie 6-latka zlapanego za reke kradnacego batona w sklepie: "to nie moja reka" :mrgreen: PS laski nie robisz podajac VIN potencjalnemu kupujacemu, to nie te czasy, inaczej bedziesz sie bujal z tym autem dlugo
  14. auto ewidentnie z 2004r, w PL moglo zostac omylkowo zarejestrowane na 2005, a ten 2006 to juz w ogole jaki skosmos :mad2: sam tez tak raz mialem z jednym samochodem, chyba z Holandii, gdie diagnosta spisal rok prod z pola rok pierwszej rejestracji, bo w dowodzie nie bylo roku produkcji. takim sposobem mialem auto sztucznie odmlodzone :D wiec i ty mozesz miec podonie odmlodzone, co nie zmiania faktu,ze auto jest wyprodukowane w 2004. a z ta 10 cyfra VINu to niestety nie dziala w przypadku BMW
  15. cos tam chyba ociera :roll:
  16. chce widziec zdjecie tej "wklejki" na ktorej jest 2005 :mad2:
  17. Panowie macie cos o tym aucie, w waszej magicznej kuli :mrgreen: 1J4GW48S44C377536 http://allegro.pl/jeep-grand-cherokee-4x4-i3691287895.html
  18. ja wyrzucilem, dopoki nie rozbierzesz to nie bedziesz wiedzial
  19. do sprawdzenia cisnienie przed DPFem, EGR czy nie zasyfiony, to na poczatek potem bedziesz myslal o czujnikach i co dalej robic
  20. P14A3 niewlasciwe cisnienie DPF P0402 za duy przeplyw spalin przez EGR P3263 blad sondy lambda za katalizatorem
  21. trzeba podpiac inpe i zczytac bledy!!!nikt tu nie jest wrozbita :roll:
  22. to miales pecha i twoj szef pewnie tez :D u mnie E60 sie sprawuje tak jak i inne auta, wiec ani nie powiem ze jest awaryjan ani ze bez wad. zreszta o czym tu rozmawiamy, kolega sie pyta jak koszty w porownaniu do E39, wiec mu napisalem ze podobne i koniec dywagacji. a co do opony: ten sam rozmiar moze kosztowac np 300zl jak i 1300zl, to ktora sobie ktos kupi, jest kwestia priorytetow :wink:
  23. jesli wydatek 1tys na serwis auta to duzo, to taki ktos nie szuka BMW, a raczej zagazowanego Matiza :wink:
  24. czy to sa powazne uszkodzenia? :roll: Odp: kup sobie okulary :D cala [BAD] przesunieta,podluznice ponaciagane, a ktos sie pyta czy to powazne? jesli interesuje cie czterosladowiec to jedz ogladaj. auto moglo byc dobrze naprawione, ale po zdjeciach i tak dyskwalifikacja :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.