Skocz do zawartości

robert0707

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert0707

  1. nie instalowalem pod WIndows 8, ale nie mysle ze bedzie inaczej jak przy WIn7. jesli chodzi o Inpe to ja mam tak samo
  2. wszystko znajdziesz na filmikach tego uzytkownika. W WMware 8 troche inaczej sie siec konfiguruje, ale poradzisz sobie na pewno :D
  3. te linki od dawna sa nieaktywne. szukaj w google, wszystko jest tylko trzeba poszukac :wink:
  4. Kolego poradzilem sobie sam :D problemem byl VMWare w wersji 6.5.jak i bledny plik instalacyjny glowicy. Niby sie instalowala ale przy nacisnieciu "stop" wypluwala blad. Moj system to VistaHomePremium. Zainstalowalem VMWare 7.1.4 i wszystko lata az milo :mrgreen: pytaj o wszystko a na pewno odpowiem :wink:
  5. witam, zainstalowalem DISa na windows Vista i doszedlem do API testu ktory zwraca mi z bledem NET 0009 TIMEOUT przejrzalem forum ale nie moge dojsc co jest, IP w edibas zmienione, jak i w DIS prosze o pomoc co moze byc nie tak :roll: glowicy tez nie widzi, a dolne kwadraciki sa podswietlone w DISie edit :jesli zmienie IP w System Configuration w DISIE na 192.163.63.1 to dostaje blad przy API test Net 0016 HOST NOT FOUND
  6. robert0707 odpowiedział(a) na anci.gsm temat w E60, E61
    z tego co widac to zawor kontrolny ilosci paliwa na szynie CR, sprawdz jego polaczenie.
  7. modul kombi to wlasnie zegary :mrgreen:
  8. prosba o cos takiego WAULL44E35N014435 http://allegro.pl/audi-a8-biale-zarejestrowane-4-2-gaz-bardzo-ladne-i3764165399.html
  9. jesli wierzysz w przebieg 160tys w tym samochodzie, to we wszystko jestes w stanie uwierzyc :mrgreen: ....nawet ze jest z 2005 :duh:
  10. ori to byl z 5 lat temu :nienie: kieronica wytarta jak papierem sciernym. mam w aucie 238 tys i jest praktycznie jak nowa. auto wyglada na umeczone. tu masz o niej temat viewtopic.php?f=44&t=221531&start=0
  11. mysle ze szczepan, chociaz w PL blacharzy nie brakuje :mrgreen:
  12. :mad2: podejrzewam ze obecny wlasciciel nie wie o tym jakie auto posiada :roll:
  13. temp silnika to inaczej temp cieczy chlodzacej
  14. mnie tez tak raz sie stalo pare lat temu, pomoglo odpiecie akumulatora na chwile :wink:
  15. robert0707 odpowiedział(a) na zajob temat w E60, E61
    jakie masz zawieszenie? generalnie sa 3 typy amorkow -zawias zwykly -zawias sportowy -zawias M-Technik
  16. co mozna powiedziec- podpicowane auto z Wloch, jak zwykle sprawdzic przebieg w ASO, i naprawy blacharskie
  17. sprawdz tez wtryski, bo jak juz konaja to bedzie zle palil, bo pompie zajmie wiecej czasu zeby zrobic odpowiednie cisnienie
  18. robert0707 odpowiedział(a) na green646 temat w E60, E61
    tzn ze auto nie zapala?co tzn stracil moc?
  19. masz albo uszkodzona klape gaszaca albo cos z okablowaniem do niej. pasuje ja wyciagnac i wyszyszcic, przy okazji EGR. DPF masz przytkany wiec sprobuj sie przejechac po jakiejs lepszej drodze z 40km tak ponad 120km na godzine na 5 jesli sie nie wypali to trzeba bedzie wymusic wypalanie disem
  20. nic sie nie stanie, a nawet powinienes :mrgreen:
  21. MODUŁ KOD RODZAJ DME/DDE 43E2 64 Klapa gaszaca/przepustnica blad DME/DDE 480A 71 DPF zatkany DME/DDE 481A 71 DPF zatkany TEL/MULF D690 20 jakies duperele od tlf:) TEL/MULF D68E 20 jakies duperele od tlf:) CDC D810 20 blad zmieniarki CDC D80E 20 blad zmieniarki KOMBI A54A 28 CAS-Komunikacja ZBE E2C4 20 CON K CAN blad linii ZBE E2C7 20 CON K CAN blad linii FAS 9E5F 21 blad ogrzewania oparcia
  22. a co tam mozesz sprawdzic :duh: wlacz to zabaczysz czy dziala, webasto to nie statek kosmiczny zadajesz pytania w stylu- "mam klimatyzacje, co sprawdzic przed jej wlaczeniem, bo dawno nie byla wlaczana?"
  23. ja mam w trasie do 97 stopni, ale z reguly oscyluje wokol 90
  24. wskaznik dobrze dziala. tak sa ustawiane plywaki we wszystlkich autach,aby zawsze byla jakas tam rezerwa. a czym zbiornik szerszy tym wiecej paliwa zostaje pomimo ze komp juz pokazuje 0

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.