Skocz do zawartości

Dawid S

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid S

  1. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Kiera od M w F10/F11 ma 380mm. 0,5cm mniejsza niz standard.
  2. Wczoraj zakupiłem bardzo ciekawy produkt. Turtle Wax Ice. Wosk w płynie, który nie pozostawia smug. http://img163.imageshack.us/img163/1858/wosk2.jpg Woskowanie całego auta z polerowaniem zajęło mi 30min. Naprawdę szybki i bardzo dobry produkt. http://img507.imageshack.us/img507/2635/obraz001vj.jpg http://img401.imageshack.us/img401/3718/obraz003cm.jpg
  3. No z tym to już redaktorek w ogóle poleciał. Żenua.
  4. Szczerze to nie pamiętam, ale możesz zadzwonić do ASO i zapytać o tą funkcję, tyle chyba powinni wiedzieć.
  5. Chyba raczej na pewno będzie to w zestawie z tempomatem aktywnym.
  6. To nie podlega wątpliwości. Jesteśmy ludźmi i mamy mózgi po to by ich używać ,a nie ślepo wierzyć w technologię. Mój test przeprowadziłem dla mojej osoby, a tutaj zamieszczam tylko info.
  7. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    http://img35.imageshack.us/img35/1807/obraz004mv.jpg http://img97.imageshack.us/img97/342/obraz003qp.jpg
  8. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Jest jeszcze mniej. Zmierzyłem i jest 380mm.
  9. Tak, to jest ten system.
  10. Zauważ że ten "redaktorek" tak na prawdę nie zachwalił niczego w nowej 7-ce, wręcz przeciwnie, wszystko negował. Fakt że system "ostrzeżenia" nie zadziałał :shock: , ale ten test jest co najmniej tendencyjny. U mnie to zadziałało w 100%, ale jak napisałem wcześniej " Nie róbcie tego w domu"(swoim aucie) :mrgreen:
  11. Zapomniałem dodać, że auto które było przede mną było kierowane przez kierowcę/kolegę starą fiestą, aby potencjalne ryzyko poniesione przez niego było minimalne. Moja "głupota" takich działań? Może, ale nie narażałem osoby trzeciej, czyt. innego uczestnika ruchu, a znajomy zdawał sobie sprawę z tego co robimy. To tak w woli wyjaśnienia.
  12. Dziś stworzyłem sobie okazję i przetestowałem system "ostrzeżenie przed kolizją" Działanie było zamierzone, a i tak wywołało u mnie duży niepokój. W pierwszej fazie system, wyświetla na dashboardzie i na wyświetlaczy Head Up komunikat obrazkowy (czerwone auto od tyłu) W drugiej fazie podaje syganł przerywany. W ostatniej fazie (wtedy byłem najbardziej zaniepokojony gdzy zbliżałem się do auta poprzedzającego) sygnał przerywany, potem głośny ciągły i OSTRE hamowanie ! Kosztowało mnie to trochę nerwów i nie polecam tego sprawdzać na własnej skórze :naughty: System zadziałał bez zarzutu, wyhamował i zapobiegł kolizji. Wielki + dla tego systemu :modlitwa:
  13. Rozumiem, że masz kamerkę Surround view, ale nie "leży" Ci jej użytkowanie.
  14. Dawid S odpowiedział(a) na Bono temat w F10, F11
    Jak nie drzwiami, to oknem :mrgreen: Ten działa w 100%. http://imageshack.us/clip/my-videos/855/766.mp4/
  15. Dawid S odpowiedział(a) na Bono temat w F10, F11
    Damn it. Rzeczywiście już nie działa :cry:
  16. Dawid S odpowiedział(a) na Bono temat w F10, F11
    Proszę http://www.youtube.com/watch?v=VEzU_5MKs64
  17. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Można temu zapobiec używając tego :mrgreen: http://img10.imageshack.us/img10/4586/88923.jpg
  18. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Podgrzewanie kierownicy działa a tej samej zasadzie co podgrzewanie foteli, tyle że kierownica ma jeden stopień siły podgrzewania a fotele trzy.
  19. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Proszę bardzo http://img707.imageshack.us/img707/2635/obraz001vj.jpg
  20. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Może tak być.
  21. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    W moim przypadku kierownica jest bardzo gładka i delikatna niczym pupcia niemowlaka :mrgreen: i jest zdecydowanie inna niż ta pokazana na zdjęciu z allegro, może dlatego że moja kierownica jest podgrzewana.
  22. Dawid S odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    Kierownica od M Jest troche grubsza niz standard i ta skorka :)
  23. Dawid S odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    To nie podlega watpliwości.
  24. Dawid S odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Jak na felgę 17-kę to opona 225/55/17 i ET 38+. Tak ja uważam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.