Treść opublikowana przez Dawid S
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
No powiem Ci, że przyłożyłeś się. Ja nawet jakbym chciał, to by mi się nie chciało :mrgreen: Szacun :cool2:
-
M550d xDrive
Po doposażeniu wyszło mi 550k zł. Za tą kasę wolałbym pójśc w kierunku F12 lub Jaga XJ.
-
AC Schnitzer - 3D Design F10/F11
Dzięki. Już do nich napisałem.
-
AC Schnitzer - 3D Design F10/F11
No właśnie. Ta przednia dokładka to jest własnie to. Szkoda, że na razie nie mają tyłu do F11, bo samego przodu nie założę.
-
AC Schnitzer - 3D Design F10/F11
Powoli zaczyna chodzić mi po głowie "co by tu zmienić". Na pierwszy ogień poszedł ACS. Przeglądałem pakiet do E60/61 i jakoś tak ten do F jak do E nie jest jakoś specjalnie ładny. Na pewno ma swój charakter, ale czegoś mi brakuje lub jest czegoś za dużo. Chętnie zapoznam się z opiniami innych użytkowników E-Fów. http://www.ac-schnitzer.de/en/bmw-cars/products-models/5-series/f11-touring-since-2010/aerodynamics/
-
Felgi do F10
Ja bym ładował 245/40 na obu osiach. Wiadomo, że od tyłu takie paputy 275 na pewno będą wyglądać ładnie. Ale jak dasz 275 to wtedy profil 35.
-
M550d xDrive
To kto zamawia M550d ?
-
M550d xDrive
Ciekawa propozycja, ale mimo wszystko pozostaję przy serii, na razie :mrgreen: A tak już na marginesie, to jeszcze się mi nie udało zejść od 0-100km/h poniżej 5,7s więc te katalogowe 5,5s raczej jest poza moim zasięgiem.
-
M550d xDrive
Wiadomo, że gdybym miał wybierać to wybrałbym M5, ale ten M550d idzie jak szalony.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Lift E-klasy jest już zapowiedziany na koniec 2012, początek 2013. Przód zmieni się i to sporo. Nie będziemieć już ani okularów, ani czterech swiateł tylko lampy będą poprowadzone w jednej linii.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Z niepotwierdzonych źródeł facelifting obecnej generacji 5er przewidziany jest na koniec 2012 roku, początek 2013. Jedną z głównych rzeczy, które mają ulec zmianie to lampy przednie a dokładnie ich wykonane w pełnej technologii diodowej, tak jak ma to miesjce w F12 + halogeny też W LED'ach. Jeżeli ktoś ma więcej info proszę o zamieszczanie w tym temacie.
-
czy 19 to dobry pomysl do f 10
U mnie jest 245/40/19. Po jakiego licha chcesz ładować profil 35 ?
-
czy 19 to dobry pomysl do f 10
Szczerze, to ja bym dał taki sam rozmiar z przodu jak i z tyłu 245, nawet jak bym nie miał Xdrive.
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Może który model i na jaki rynek idzie zależy od silnika, wersji wyposażenia itp.
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Powiem Ci, że ja też wolę widzieć Made in Poland niż jakiś tam bangaldesz, tajladnia, sri lanka.....
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Jedni i drudzy to zbrodniarze wojenni, ale jak mam wybierać pomiedzy nimi to wolę niemieckie auta od rosyjskich :roll: , po za tym nie mam zamiaru prowadzić tu polemiki na ten temat, bo najzwyczajniej w świecie do niczego dobrego to nie doprowadzi.
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Szczęście moje :mrgreen: Rasistą nie jestem, ale rusków to szczerze nie znoszę. Tym bardziej nie zniósłbym informacji w aucie po rosyjsku.
-
czy 19 to dobry pomysl do f 10
Też o tym myślałem.
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Pytanie. Dlaczego są różne języki, skoro oba auta były kupowane u dealera w Polsce. Idą przecież na ten sam region a języki są różne. Szczerze to cieszę się że u siebie nie mam rosyjskiego. Nie da się.
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
A co ma piernik do wiatraka :?:
-
czy 19 to dobry pomysl do f 10
U mnie przy 19" opony są takie same z przodu jak i z tyłu 245/40/19 Zakładając np. 20" i 275 szerokości z tyłu wrasta emisja CO2 i ED nie jest już wykorzystywane w 100%. Tak na chłopski rozum biorąc....
-
czy 19 to dobry pomysl do f 10
Tylko jak wtedy to się ma do Efficent Dynamics?
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Hehe, ja mam Grecki, Węgierski i Polski. Trochę to dziwne. http://img840.imageshack.us/img840/3307/obrazjss.jpg
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
Greckim Panie kolego, greckim
-
Nowy cennik F10 - od marca 2012...
Chyba każde F10/11 tak ma :mad2: