Treść opublikowana przez Dawid S
-
F11 535xd M-Sport
Powiem Ci, że raczej rzadko używam tempomatu w mieście, w trasie często. Moim zdaniem to urządzenie jest genialne, bo dodatkowo jest wyposażone w funkcję "ostrzeżenie przed kolizją", które może uratować auto przed zbędnymi kosztami. Prędkość musi być ustawiona, do tego ustawiasz jaki ma być utrzymywany dystans od auta poprzedzającego. W korkach możesz to stosować jak najbardziej, zadajesz mu np. 60km/h a a auto będzie się trzymać na "sznurku" od auta poprzedzającego.
-
528i xdrive vs 525d xdrive
Na pewno ciekawa propozycja, ale to już 2 latek, niestety :norty:
- 528i xdrive vs 525d xdrive
-
528i xdrive vs 525d xdrive
I wszystko jasne. Ja jestem typem człowieka który woli mieć nowe auto, mimo że "słabsze" ale zawsze Nowe. Teoretycznie za dobrze wyposażone 528ix można mieć już roczne lub półtora roczne 550ix, ale to zawsze używka.
-
528i xdrive vs 525d xdrive
Rosiur które auto zamawiasz ? F10 czy E70 ? W podpisie widzę E70. Czyżby testówka na próbę :D ?
-
Clarkson o 535d i 1M :)
Ale teraz poleciałeś. Jak tak bardzo nie podoba Ci się BMW to zmień na te cztery druty i przestań marudzić :mrgreen: A po za tym temat to "Clarkson o 535d i 1M" a nie jakies tam dywagacje na temat czterech drutów. Nie rowalajmy tematu :evil:
-
F11 535xd M-Sport
Ot to to, Nawet w przypadku kiedy chodzi o "oszczędniejszego" diesel'a :mrgreen:
-
F11 535xd M-Sport
Dobrze oboje wiemy, że to co podaje producent, w tym przypadku chodzi o średnie spalanie, możemy włożyć między bajki. M5 będzie palić jakieś 13-14L i cieżko będzie zejść niżej.
- Po co w piątce HDC?
-
Clarkson o 535d i 1M :)
No na niskich obrotach czy postoju w BMW R6D to rewlacji nie ma, ale nie jest też najgorzej.
-
F11 535xd M-Sport
Od poczatku zrobilem juz 3800Km. Do tej pory, czyli trasa+miasto pokazuje spalanie na poziomie 9.9L/100km.
-
Po co w piątce HDC?
Faktycznie jest ten system. Osobiście nie korzystałem. Ikonka oznacza dokładnie " Komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet na 15-procentowych pochyłościach: z układem kontroli zjazdów ze stoków HDC. Układ kontroluje prędkość zjazdu nawet z najbardziej stromych stoków – bez konieczności naciskania pedału hamulca" Źródło www.bmw.pl :mrgreen:
-
Clarkson o 535d i 1M :)
Zgadza się, diesel BMW brzmi lepiej niż np. Audi, ale moim zdaniem takie R6 BMW brzmi tak samo jak V6 Merca, na pewno nie lepiej. A cała reszta tj, Ford, Opel, VW, no cóż ....chodzą jak traktory :mrgreen:
-
Kolejne F10 czy X5?
Dotychczas jeszcze nie jeździłem X5, ale za to X6, X3 i teraz ML i moim zdaniem z tej trójki wymienionych SUV'ów żaden nie jest tak dobry w prowadzeniu jak F11. Specjalnie nie poruszam tematu osiagów bo F11 bije je na głowe. I szczerze watpię żeby X6 ustępowała w czym kolwiek X5. Być może nowa X5 czymś zachwyci.
-
Kolejne F10 czy X5?
Ja dla odmiany latam nowym testowym Mercedesem ML350CDI. Wartość auta to 360k zł. Powiem krótko, to nie jest auto dla mnie. Co prawda ma kilka akcentów, jak liczniki czy fajny dashboard. Nie za bardzo jest porównywać SUV'a do mojej 5-ki, ale jak bym musiał to w życiu nie dałbym się namówić na zamianę. Co najwyżej na X6 :mrgreen:, no chyba że na nową X5 planowaną na 2013-14. Fotki poglądowe. Koniec offtopa :twisted: W końcu to forum BMW :mrgreen: http://img46.imageshack.us/img46/1052/obraz005md.jpg http://img833.imageshack.us/img833/8317/obraz003gfi.jpg @ Miatamad Na ostatniej fotce zauważyłem że są inne felgi. Rozumiem, że fota była zrobiona latem.
-
Subiektywne spostrzeżenia z użytkowania kilku F10. Enjoy
Ale czy była tak informacja? Taki silnik w skodzie to mega rarytas, gdzie w BMW taka moc jest osiągana z w 2.0L.
-
Subiektywne spostrzeżenia z użytkowania kilku F10. Enjoy
Podałeś prawidłowy moment. Już naprawiłem swój błąd :cool2: Moim zdaniem 528i z takimi parametrami nie ma się czego wstydzić, nawet gdyby miał 310Nm jak napisałem wcześniej.
-
Subiektywne spostrzeżenia z użytkowania kilku F10. Enjoy
Faktem jest że 28i ma 245KM ale tylko 350Nm i podejrzewam, że dlatego może się odpychać troszeczkę słabiej, ale bez przesady porównywać ją z osiągami do Skody, ciekawie którą Skodę miałeś na myśli.
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Zgadza się. Powiem inaczej, ja ani nikt inny nie zauważy teraz tych zmaskowanych rys :mrgreen: Chyba zapodam sobie taką kurację przed zimą i na wiosnę http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_premium_class_zestaw_do_ochrony_lakieru_nano,8,41.html albo też sam wosk http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_wosk_carnauba_premium_class,6,41.html
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Powiem Ci, ze te lakiery wodne można o kant stołu rozbić. Są tak słabe i miekkie, że u mnie pojawiły już się mikrorysy, ale "ICE" daje radę je usunąć bez problemu :D U Ciebie chociaż jest biały lakier (nie wiem czy masz 3 warstwowy czy tak jak u mnie 2) i nie widać rys, wyobrażasz sobie czarny albo grafit?? :evil: Lakierom wodnym mówię NIE. Straszny syf......
-
F11 535xd M-Sport
Wierzęc Ci, że prawdziwy wosk - politura da znacznie lepszy efekt niż ten "Ice", ale ten Ice pozwala mi bardzo szybko zamaskować mikrysy itp. i nadaje blasku, choć na krótko, to zawsze mam go pod ręką. Dzieki :D Kilka postów wyżej zrobiłem update fotek, po Wosku Ice i jak widzisz "brewek" juz nie ma, ale może znajda się osoby, które zechcą mieć coś takiego w swoim F10/F11. P.S Długo nie mogłem się zdecydować co do przyciemnienia szyb w swojej F11, ale w kóncu się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony, auto nabrało pełnego kształtu czyt. tworzy teraz jednolitą bryłę i wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Stopień przyciemnienia - całość 40%. Zdjęcia przyciemnionych szyb znajdują się w poście o wosku ICE tj. kilka postów wyżej
-
F11 535xd M-Sport
Proszę was tylko, nie róbcie tu serialu o kosmetyce auta. Dzięki.
-
F11 535xd M-Sport
Zgadza się. Oryginalny zderzak od M jest ładniejszy. Po to wydajesz 500 tyś zł żeby "byle co" nie było mylone z oryginałem. To akurat popieram. Masz oryginalną M-kę i masz prawo czuć się wyjątkowo. Inaczej zaraz by cała chmara 2.0L latała na takich samych zderzakach. Osobiście nic nie mam do 2.0L, przytaczam prosty przykład.
-
F11 535xd M-Sport
Jak napisałem jest to prototyp, który założyłem tylko do zdjęcia. Dzięki za opinię.
-
F11 535xd M-Sport
A co myślicie o takiej modyfikacji lampy. Co prawda jest to dopiero prototyp przygotowany z włókien aramidowych, ale może ruszę ze sprzedażą specjalnie pod Klienta z włókien szklanych, by nie zabić ceną :wink: Zależy też od zainteresowania. Project własny i zatrzegam sobie prawo do kopiowania :mrgreen: http://img196.imageshack.us/img196/1908/obraz005ekp.jpg http://img46.imageshack.us/img46/6246/obraz006ry.jpg http://img408.imageshack.us/img408/8428/obraz004cd.jpg