Skocz do zawartości

Dawid S

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid S

  1. No bez kitu. Miałem jakiś paproch obok uchwytu na kubki i przejechałem go rękawem. Od razu pojawiało się milion mikro rys. Co za syf....Tylko nie wiem jak to usunąć. Jakaś rekomendacja.
  2. Jak dla mnie BMW spaprało sprawę z tymi silnikami. 528i mimo wszystko powinno mieć R6. Reszta tj. 520/525 niech mają sobie R4......
  3. Raczej nie.
  4. Dobrze, że wybrałem czarną skórę.......zero problemów. Gąbka z ludwikiem, potem sucha szmata i po sprawie :mrgreen: (żart, też używam jakis środków do czyszczenia, ale nie jakiś tam mega wyspecjalizowanych)
  5. Wynik dla 528ix jest na prawdę bardzo dobry. 530xd GT też nieźle mimo tłustej doopy :mrgreen:, no a 535ix super Test z taką aparaturą pomiarową wydaje się wiarygodny. Tym bardziej potwierdza się mój wynik od 0-100km/h 5.7s, ale to i tak jest 0,2s gorzej niż deklaruje producent..... Chyba że te 5.5s do 100 535xd jak podaje BMW to wynik sedana...
  6. Dawid S odpowiedział(a) na Przemaas temat w F10, F11
    Głębokośc mierzona tak by klapa mogła się swobodnie zamnkąć. Wysokośc mierzona do podsufitki. Szerokość mierzona w śrokowej części bagażnika. Głębokośc - 105 cm Szerokość - 110 cm Wysokość - 73 cm Trzeba dodać, że pod podłogą jest jeszcze przestrzeń z przegródkami na małe elementy, takie jak płyty CD, czy większe słuchawki itp. Schowek jest tak samo duży jak klapa która go przykrywa, natomiast głębokość tego schowka to 7cm. Niby niewiele, ale ja wykorzystuję tą przestrzeń do takich małych dupereli, dzięki temu nie latają mi po bagażniku . Pozdr
  7. Dawid S odpowiedział(a) na Przemaas temat w F10, F11
    Np. Ja ;)
  8. Dawid S odpowiedział(a) na Przemaas temat w F10, F11
    Nowej E-klasy nie trzeba przerabiać na karawan, bo już jest seryjnie.....
  9. No, a 535d Touring ogłosił autem roku 2011 :8) http://imageshack.us/clip/my-videos/855/766.mp4/
  10. Ale może być bardzo szybkie vide M550d
  11. Dawid S odpowiedział(a) na batrek55 temat w F10, F11
    Zawsze będzie odczuwalny, ale należy sobie zadać ważne pytanie. Czy warto ryzykować i wyciskać ostatnie poty z 1995cm3. Indywidualna dezycja.
  12. Do Xdrive szerokość opon powinna być takia sama np. 245. Co innego jak jest RWD...
  13. Nie kuś :mrgreen:
  14. Musiałbym być pewny że dobiorą taką samą albo w 99% skórę jak Dakota Schwarz. Wtedy bym to przemyślał.
  15. Faktycznie, troszkę mnie poniosło. Jak konfigurowałem swoją to mnie tak poniosło, że musiałem zejść na ziemie i poskromić swoją fantazję. A i tak dziś żałuję że nie mam dechy w skórze....Nappa nie koniecznie, ale z tą dechą bez skóry to dałem doopy. Damn it :mad2: Macie gdzieś numer do JAVA ? :mrgreen:
  16. Do 535 "d" czy "i" warto wsadzić Adpative Drive. Co ciekawe z X-drive nie można mieć asystenta parkowania i skrętnej osi, a mając żaluzje w grillu nie można mieć NightVision. Jedno wyklucza drugie.
  17. Szyba - must have, Sportowa skrzynia to tylko 800 zł. Uważam że warto. Z resztą się zgadzam. Rolety mam z tyłu,ale jak wspomniałeś kosztowniejsza sprawa. Ja dodatkowo przyciemniłem wszystkie szyby folią a rolety są opuszczone i tylko je zaciągam jak słońce na prawdę daje. Gdyby były elektryczne to pewnie bym częściej zaciągał. Ode mnie proponowałbym okleić wszystkie szybki. Wyjdzie taniej.
  18. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Dokładnie.
  19. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Nie no bez kitu. Dakota nie jest może najwyższych lotów, ale nie jest sztuczna. Tylko bez herezji :wink:
  20. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Też delikatnie żałuję, że nie łyknąłem dechy w skórze, bo ta ori wygląda trochę jak z passata.
  21. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Też jestem tego samego zdania.
  22. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Ta biała skórka wygląda kozacko.
  23. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Chodzi mi o zmianę. Też słyszałem, że Java robi dobra robotę, ale mimo wszystko nie zdecydowałbym się w tak nowym aucie. Co innego np w takim 10-15 letnim, to można pomysleć, bo do stracenia nie masz za wiele...
  24. Dawid S odpowiedział(a) na maja22 temat w F10, F11
    No, ale "drug" piszemy prze "ó"
  25. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Mówisz poważnie ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.