Treść opublikowana przez Dawid S
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
No bez kitu. Miałem jakiś paproch obok uchwytu na kubki i przejechałem go rękawem. Od razu pojawiało się milion mikro rys. Co za syf....Tylko nie wiem jak to usunąć. Jakaś rekomendacja.
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Jak dla mnie BMW spaprało sprawę z tymi silnikami. 528i mimo wszystko powinno mieć R6. Reszta tj. 520/525 niech mają sobie R4......
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Raczej nie.
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Dobrze, że wybrałem czarną skórę.......zero problemów. Gąbka z ludwikiem, potem sucha szmata i po sprawie :mrgreen: (żart, też używam jakis środków do czyszczenia, ale nie jakiś tam mega wyspecjalizowanych)
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Wynik dla 528ix jest na prawdę bardzo dobry. 530xd GT też nieźle mimo tłustej doopy :mrgreen:, no a 535ix super Test z taką aparaturą pomiarową wydaje się wiarygodny. Tym bardziej potwierdza się mój wynik od 0-100km/h 5.7s, ale to i tak jest 0,2s gorzej niż deklaruje producent..... Chyba że te 5.5s do 100 535xd jak podaje BMW to wynik sedana...
-
F11 wymiary bagażnika
Głębokośc mierzona tak by klapa mogła się swobodnie zamnkąć. Wysokośc mierzona do podsufitki. Szerokość mierzona w śrokowej części bagażnika. Głębokośc - 105 cm Szerokość - 110 cm Wysokość - 73 cm Trzeba dodać, że pod podłogą jest jeszcze przestrzeń z przegródkami na małe elementy, takie jak płyty CD, czy większe słuchawki itp. Schowek jest tak samo duży jak klapa która go przykrywa, natomiast głębokość tego schowka to 7cm. Niby niewiele, ale ja wykorzystuję tą przestrzeń do takich małych dupereli, dzięki temu nie latają mi po bagażniku . Pozdr
- F11 wymiary bagażnika
-
F11 wymiary bagażnika
Nowej E-klasy nie trzeba przerabiać na karawan, bo już jest seryjnie.....
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
No, a 535d Touring ogłosił autem roku 2011 :8) http://imageshack.us/clip/my-videos/855/766.mp4/
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Ale może być bardzo szybkie vide M550d
-
Chiptuning 525xd
Zawsze będzie odczuwalny, ale należy sobie zadać ważne pytanie. Czy warto ryzykować i wyciskać ostatnie poty z 1995cm3. Indywidualna dezycja.
-
[F10/F11] FELGI. Dane techniczne, zamienniki, dystanse itd.
Do Xdrive szerokość opon powinna być takia sama np. 245. Co innego jak jest RWD...
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Nie kuś :mrgreen:
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Musiałbym być pewny że dobiorą taką samą albo w 99% skórę jak Dakota Schwarz. Wtedy bym to przemyślał.
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Faktycznie, troszkę mnie poniosło. Jak konfigurowałem swoją to mnie tak poniosło, że musiałem zejść na ziemie i poskromić swoją fantazję. A i tak dziś żałuję że nie mam dechy w skórze....Nappa nie koniecznie, ale z tą dechą bez skóry to dałem doopy. Damn it :mad2: Macie gdzieś numer do JAVA ? :mrgreen:
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Do 535 "d" czy "i" warto wsadzić Adpative Drive. Co ciekawe z X-drive nie można mieć asystenta parkowania i skrętnej osi, a mając żaluzje w grillu nie można mieć NightVision. Jedno wyklucza drugie.
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Szyba - must have, Sportowa skrzynia to tylko 800 zł. Uważam że warto. Z resztą się zgadzam. Rolety mam z tyłu,ale jak wspomniałeś kosztowniejsza sprawa. Ja dodatkowo przyciemniłem wszystkie szyby folią a rolety są opuszczone i tylko je zaciągam jak słońce na prawdę daje. Gdyby były elektryczne to pewnie bym częściej zaciągał. Ode mnie proponowałbym okleić wszystkie szybki. Wyjdzie taniej.
- Skóra Dakota w F10
-
Skóra Dakota w F10
Nie no bez kitu. Dakota nie jest może najwyższych lotów, ale nie jest sztuczna. Tylko bez herezji :wink:
-
Skóra Dakota w F10
Też delikatnie żałuję, że nie łyknąłem dechy w skórze, bo ta ori wygląda trochę jak z passata.
-
Skóra Dakota w F10
Też jestem tego samego zdania.
-
Skóra Dakota w F10
Ta biała skórka wygląda kozacko.
-
Skóra Dakota w F10
Chodzi mi o zmianę. Też słyszałem, że Java robi dobra robotę, ale mimo wszystko nie zdecydowałbym się w tak nowym aucie. Co innego np w takim 10-15 letnim, to można pomysleć, bo do stracenia nie masz za wiele...
-
Jakie paliwo do 528i/535i?
No, ale "drug" piszemy prze "ó"
-
Skóra Dakota w F10
Mówisz poważnie ?