Treść opublikowana przez Dawid S
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Ma ktoś info o takim perfomance kit do 535d? Te audi 313km zaczyna mnie wturwiać :mrgreen:
-
chiptuning 2.0d - 184KM
Już teraz są softy/boxy na 371KM i 730NM. Z takimi parametrami 535xd byłoby naprawdę bardzo szybkim autem. Pytanie jak długo? Na pawno za jakiś tam czas zdecyduję się na pośredni program 340-350KM i 680-700Nm. Na razie wystarczają te nędzne 300 koni :mrgreen:
-
chiptuning 2.0d - 184KM
Nieźle ta seria trzyma wartości fabryczne. Rzadkość. Po sofcie też ładnie wyszło....
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Czekam na coś takiego do mojej 535xd :twisted: Dodatkowe 30KM i 50Nm powinno pomóc :lol:
-
BMW M5 vs M550d
No. Ja też czekam za fotkami i relacjà z zakupu M5.
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Polecam Goodyear Excellence. Jak dla mnie rewelacyjna opona. Tu masz nawet rekomendację na stronie : http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/excellence/index.jsp
-
Nowe 550D
Matko święta jaki stary news. Ja już zdąrzyłem w tym siedzieć :mrgreen:
-
M550d xDrive
Przedni zderzak ok, progi też, ale tył jak dla mnie dostał za dużo sterydów. Na chwilę obecną nie ma opcji zmiany M-pakietu. Może za 2-3 lata jak się opatrzy to co jest teraz....
-
M550d xDrive
Oj tam. Czy to aż tak ważne, jak my to nazywamy? Raczej mało istotne.
-
M550d xDrive
Ale przecież ja osobiście zrobiłem to zdjęcie i siedziałem w tym podrabianym M.....
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
Dowcip polega na tym, że to co daje Audi A6 313Km siłę to napęd Quattro, a w 535d napęd X-drive zabiera, bo waży auto o 75 więcej i jest wolniejsze.
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
Miałem i Audi jest szybsze. Nie ma mowy o jakimś łomocie, ale jest szybsze.
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
No bez przesady....Osiągi 535d są bardzo dobre...nawet świetne. Nie wiem jak można mówić o niedostatku mocy w przypadku wielkiej limuzyny, która jest niemal tak szybka jak E46 M3... Normalnie. Skoro Audi A6 313km jest szybsze to brakuje mi tych 20km żeby jechało tak samo jak Audi. Co w tym dziwnego?
-
Prawidlowe dotarcie silnika f10/11?
Przez pierwsze 2000 km nie pałuj auta i jeździj w różnych zakresach obrotów. Jednostajna prędkość na pewno nie pomoże.
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
A ktoś powiedział, że 535 lub 550 ma być prawdziwym "M" ? 535d to 535d.
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
Jedyna deska ratunku to soft na 350KM i 700Nm :mrgreen:
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
No właśnie. Tylko co z tego że dodali 27 koni i 50Nm, skoro auto przytyło o 100kg. To tak jakby nic nie zrobili.
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
Dużej różnicy pomiędzy M550xd a Alpina to nie ma. Co do reszty to i tak uważam, że w 535d brakuje jakiś 20KM. 330KM i 650Nm byłoby w sam raz....
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Ja współczuje zdarzenia. Poprzednim autem najechałem na kawałek cegły i felgi zamieniły się w harmonijkę. :evil: Polish shit roads..... Daj znać jak ze szkodą.
-
M550d xDrive
Ustrzelony po raz pierwszy w DE na Hockenheim podczas wyścigów DTM gdzie BMW startowało po raz pierwszy po 18 latach przerwy. Kolor niebieski mat. Szału nie zrobił, ale wydechy wyglądają kozacko.... http://img860.imageshack.us/img860/1466/img0699kz.jpg
-
AC Schnitzer - 3D Design F10/F11
Czy ja dobrze widzę? Po zestawie AC Schnizer'a z 300KM na 360KM i z 600nm na 700nm i różnica w przyspieszeniu to tylko 0,2 sek do 100km/h :duh: WTF http://preisliste.ac-schnitzer.de/acs_kpl/hp_kpl/bmw_engl/preisliste_ausgabe_motor_daten_engl.php?Modell=5er-F10/F11&Teile_Nr=121410380-01&ID_NR=6966 Za to ten sofcik na papierze wygląda mega ! Z 313KM i 630Nm na 374KM i 740Nm :twisted: :8) http://www.speed-buster.de/en/chiptuning-box-bmw-535d-f10/f11-230-kw-313-ps/a-10109640/
-
BMW F10/F11 vs inne
Sprawdź czy nie masz włâczonego Auto H, czyli ręczny zaciága się automatycznie po zatrzymaniu.
-
BMW F10/F11 vs inne
Kolejny już raz temat o kolorze został zamknięty, mój temat przeniesiony do doopy i sam nie wiem gdzie. Ten zaraz też pewnie zamkną. Szczęście że nie jesteśmy modami :mrgreen: Wszystko bym pozamykał, a w pierwszej kolejności kruka :mrgreen:
-
Wrażenia z użytkowania F10 520d po przesiadce z E60.
I to właśnie z tym zawsze kojarzyła się marka BMW. Dres... :mrgreen:
-
Wrażenia z użytkowania F10 520d po przesiadce z E60.
ja trzymam kluczyk zawsze w marynarce, czy to zima czy lato, no ale nie każdy nosi garnitur.