Skocz do zawartości

Dawid S

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid S

  1. Ja uważam, że warto. Zawsze będzie lepiej.
  2. Jak listwy dasz czarne, to grill od razu też. Wtedy to będzie miało sens.
  3. Moje szczere kondolencje :mrgreen:
  4. Dawid S odpowiedział(a) na konibak temat w F10, F11
    Pokaż fotki auta.
  5. Dawid S odpowiedział(a) na keystone69 temat w F07
    He's back :mrgreen:
  6. Dawid S odpowiedział(a) na Dawid S temat w F10, F11
    Niby tak, ale w 535d to jednak dwie turbiny. Czyli jest co się spier"€@&"!?' ekmm zepsuć :mrgreen:
  7. Dawid S odpowiedział(a) na Dawid S temat w F10, F11
    Ale Offtop http://emoty.blox.pl/resource/gwizdze.gif
  8. Dawid S odpowiedział(a) na bumie5 temat w F10, F11
    Może. Ale i tak efekt w domu z dobrego audio będzie o nieeeeebo lepszy niż w zamkniętej puszce.
  9. Dawid S odpowiedział(a) na bumie5 temat w F10, F11
    Słuchanie muzy w aucie nie należy do najlepszych, nawet jak to jest Bose czy Bang&Olufsen. Mocne Klipsch albo Teufel w domu robi robotę :twisted:
  10. No, a porównanie 535i z 535d to już w ogóle jest na korzyść 535d :) http://www.zeperfs.com/en/duel4029-4318.htm
  11. Tu masz jego posta z "520d Czy warto kupić" viewtopic.php?f=103&t=184228&start=345#p1513320
  12. Ożesz ty ! To ja zaraz dodam sobie końcówkę 15 do 535d i będę miał 550d :mrgreen:
  13. Nice ;) Fajny przebieg :D
  14. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Bez kitu, ale po E60 widać że zab czasu ja nadgryzł. F10 bije E60 pod każdym względem. Oczywiście nie twierdzę, że E60 jet złe, broń Boże.
  15. ASO - 100 zł :wink:
  16. Też już taka mam :cool2:
  17. "Progi" to naklejki z pakietu M Performance :wink:
  18. To jest benzyna czy diesel?
  19. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Wyglada fajnie. Trochę dzwinie zrobione sa te szycia, a dokładnie widniejace nici przy łaczeniach, ale moze to tak tylko wyglada na zdjeciach. Cena też ok. Ogólnie gratuluję :)
  20. A to idzie tak sobie zrobić F11 z F10 http://emoty.blox.pl/resource/question1.gif W sumie patrząc na to jakie padalce są zwożone do polski to wszystko jest możliwe. Lekarze przeszczepiają narządy, a majstrowie robią kombii z sedana http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif
  21. Kąsek :
  22. Mnie bardzo podobają się te żółte diody w lampach w serii F. Podobnie jak w US, tyle że oni mają pomarańczowe. Auto wyróżnia się spośród tego "motłochu" :mrgreen:
  23. Dawid S odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    Przemekk23 jak tam odbiór ? Dawaj coś :D
  24. Dawid S odpowiedział(a) na Hipo temat w E60, E61
    "Made in China, assembled in Germany" Takie te nasze niemieckie auta są.....
  25. Pewnie kwestia softu rozwiazałaby sprawę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.