Treść opublikowana przez Dawid S
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Ja uważam, że warto. Zawsze będzie lepiej.
-
F10 530i M-Performance
Jak listwy dasz czarne, to grill od razu też. Wtedy to będzie miało sens.
-
F10 530i M-Performance
Moje szczere kondolencje :mrgreen:
-
świeżo po zakupie F11
Pokaż fotki auta.
-
BMW 5 GT / F 10 ?
He's back :mrgreen:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Niby tak, ale w 535d to jednak dwie turbiny. Czyli jest co się spier"€@&"!?' ekmm zepsuć :mrgreen:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Ale Offtop http://emoty.blox.pl/resource/gwizdze.gif
-
F10 Hi-Fi Proffesional
Może. Ale i tak efekt w domu z dobrego audio będzie o nieeeeebo lepszy niż w zamkniętej puszce.
-
F10 Hi-Fi Proffesional
Słuchanie muzy w aucie nie należy do najlepszych, nawet jak to jest Bose czy Bang&Olufsen. Mocne Klipsch albo Teufel w domu robi robotę :twisted:
-
535i chip tuning, zawieszenie
No, a porównanie 535i z 535d to już w ogóle jest na korzyść 535d :) http://www.zeperfs.com/en/duel4029-4318.htm
-
F10 520D MY2013
Tu masz jego posta z "520d Czy warto kupić" viewtopic.php?f=103&t=184228&start=345#p1513320
-
F10 530i M-Performance
Ożesz ty ! To ja zaraz dodam sobie końcówkę 15 do 535d i będę miał 550d :mrgreen:
-
F10 520D MY2013
Nice ;) Fajny przebieg :D
-
BMW F10/F11 vs inne
Bez kitu, ale po E60 widać że zab czasu ja nadgryzł. F10 bije E60 pod każdym względem. Oczywiście nie twierdzę, że E60 jet złe, broń Boże.
-
F10 530i M-Performance
ASO - 100 zł :wink:
-
F10 530i M-Performance
Też już taka mam :cool2:
-
F10 530i M-Performance
"Progi" to naklejki z pakietu M Performance :wink:
-
F11 535xd M-Sport
To jest benzyna czy diesel?
-
Skóra Dakota w F10
Wyglada fajnie. Trochę dzwinie zrobione sa te szycia, a dokładnie widniejace nici przy łaczeniach, ale moze to tak tylko wyglada na zdjeciach. Cena też ok. Ogólnie gratuluję :)
-
Rozbudowa opcji dodatkowych po zakupie w F10/F11...
A to idzie tak sobie zrobić F11 z F10 http://emoty.blox.pl/resource/question1.gif W sumie patrząc na to jakie padalce są zwożone do polski to wszystko jest możliwe. Lekarze przeszczepiają narządy, a majstrowie robią kombii z sedana http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif
-
AC Schnitzer - 3D Design F10/F11
Kąsek :
-
F10 530i M-Performance
Mnie bardzo podobają się te żółte diody w lampach w serii F. Podobnie jak w US, tyle że oni mają pomarańczowe. Auto wyróżnia się spośród tego "motłochu" :mrgreen:
-
Skóra Dakota w F10
Przemekk23 jak tam odbiór ? Dawaj coś :D
-
E60 Podgrzewanie kierownicy
"Made in China, assembled in Germany" Takie te nasze niemieckie auta są.....
-
Rozbudowa opcji dodatkowych po zakupie w F10/F11...
Pewnie kwestia softu rozwiazałaby sprawę.