Treść opublikowana przez Dawid S
-
520d realne spalanie i wlew paliwa
A ja czuję, w szczególności po mniejszym spalaniu. Bez kitu, ale dobre niemieckie paliwo jest lepsze, jak gorsze polskie proszki do prania od niemieckich. Nie ma co się spierać bo to jest fakt.
-
E60 530d drgania/stukanie
Podjedź na hamownie, najlepiej obciażeniowa i zrób dyno. Będziesz wiedział ile jest KM & Nm. Ja bym zaczał od tego.
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Wyluzuj. Niektórym to nie przeszkadza, na przykład mi :wink: Wręcz przeciwnie. Niech oferują i pokazują alternatywę. Po za tym mają dobrą opinię. W przyszłym roku Ja zapewne coś zaatakuję, ale na pewno nie chip, bo mam gwarancję 5lat/150.000 km niestety. Pozostaje mi tylko RedBox 2 kanałowy, więc jakieś 340KM i 660Nm..... i do tego pełny wydech z wersji 550d. Ale co tam, jakoś przeżyję :mrgreen:
-
F10/11 Nowa Nawigacja Professional (609 ) MY13
Skrzypi czy nie, nie ciągnijmy offtopa.
-
F10/11 Nowa Nawigacja Professional (609 ) MY13
Po 12000km
-
F10/11 Nowa Nawigacja Professional (609 ) MY13
Zapomniałes o skrzypiącym zawieszeniu, które notabene pojawiło się i u mnie :mrgreen: Jednak nie jest bez wad :?
-
F10/11 Nowa Nawigacja Professional (609 ) MY13
Za bardzo się tymi "pierdołami" przejmujecie. Przcież nie jesteś w stanie mieć wszystkiego najlepszego, najnowszego czy jeszcze najmodniejszego. Bez jaj, ale mnie ta "nowa" navi wisi między nogami. Nowe będzie dopiero wtedy jak cały system będzie działać tak szybko jak w Ipad 3, a reagować na głos w tym polski tak jak nowy Samsung Smart ES8000. A tak to niech to sobie wetkną w .......
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
No i gdzie Ci Emkowcy ? :duh: po za (xoskix)
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
Troli ci u nas dostatek.....Ja bym ten topic zamknął.
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
Taa, jasne. Te 3 głosy te pewnie trole.
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
Chyba dwóch zgrywusów :mrgreen:
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Powodzonka i Be careful :wink: P. S Zdaj relację jak wrócisz.
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
To Ci zazdraszczam. Na Nurbu byłem tylko na F1 GP. Walicie całą pętle nordschleife, czy tor F1 ?
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Walicie tu hasłami. Gdzie lecisz Wujekwadus ?
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Hehe. Mi też. Może kiedyś... w następnym życiu :mrgreen:
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Impreza jest zamknięta. Na 100 % zdam relacje z eventu tą zdjęciową jak i video. Na YT na moim kanale będą dostępne clipy. Troche praktykuję na Poznaniu, ale to amatorka i to duża bym rzekł, ale zawsze. Najbardziej czekam na 430 Scuderia :twisted:
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Jak już się tak chwalimy to za miesiąc będę latał po Silverstone w UK tymi : Audi R8 V10 Audi TTRS Nissan GT-R Ferrari 360 F1™ Modena Ferrari F430 Scuderia Ferrari 599 GTO Caterham 7 Myślę, że niektóre dużo ciekawsze niż M5 :mrgreen:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Trudno. Podjadę do EuroMyjnia na ulicy Gen. T. Bora-Komorowskiego 31.Pierwsza jaka wyskoczyła w google :mrgreen:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Nikt ??
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Pytanie do osób z Krakowa. Jaką polecacie dobrą myjnię ręczną w Krakowie ? Adres będzie przydatny :wink: Z góry dzieki.
-
F10 Felgi 19'' - na polskie drogi?
No przecież to co napisałem o 21" to była ironia :roll:
-
F10 Felgi 19'' - na polskie drogi?
20" ? Dawaj od razu 21"
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Rozumiem że xdrive to nie problem dla was. Jaką posiadacie hamownię, obciążeniową czy inercyjną ?
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
No to kiedy będzicie mieli coś do 535d w automacie ?
-
530d 245KM-258KM
Dlatego Ja ze swoją 5 letnią gwarancją jestem skazany na Original BMW Performance Kit za 12k zł. Tylko kiedy będzie do 535xd :?: :!: