Treść opublikowana przez Dawid S
-
F10 Hi-Fi Proffesional
A Ty masz E92 czy F10? Bo róznica pomiędzy (odpowiednikiem )hifi-pro w E a hifi-pro w serii F jest spora.
-
F10 Zintegrowany aktywny uklad kierowniczy 2VH
Wtrącę swoje 3 grosze. Przed zakupem serii F jeździłem wersją wyposażoną w 2VH a później Xdrive. I napiszę tak, gdyby było dostępne Xdrive i 2VH to zapodałbym 2w1. Ci którzy piszą że 2VH jest bleee, to myślę że piszą to tylko dlatego, że nie posiadają tej opcji. Ja też jej nie mam, ale gdybym mógł ją dobrać to byłoby super. Jest pewne "ALE"co do 2VH . Fajna sprawa, tylko że jak ktoś napisał wcześniej i się zgadzam opcja raczej przydatna przy niższych prędkościach i kręceniu się po mieście aniżeli podczas podróży w dłuższą trasę. Xdrive na pewno wykorzystuję się zdecydowanie w większym stopniu, co nie zmienia faktu, że 2VH to ciekawa opcja.
-
F10 Zintegrowany aktywny uklad kierowniczy 2VH
U mnie jest zgoła inaczej. Może to zasługa Adaptive drive......Prowadzi się bardzo precyzyjnie. A porównanie do tego co mam, a co miałem jest duże.
-
Chiptuning 525xd
Pozostało mi jeszcze ponad 4 lata gwarancji lub 135.000 km ;)
-
Chiptuning 525xd
Jeżeli zrobią mi to na gwarancji, to już zacieram łapska :mrgreen: 362KM i 730Nm działa mocno na wyobraźnię :8)
-
F10 f11 amory
Dlatego śpię spokojnie. 5lat lub 150.000 km gwarancji :8)
-
F10/F11 LCI - Facelifting
W BMW lifting jest kosmetyczny i bardzo subtelny. Co innego w MB i takiej klasie E. Przyjrzyjcie się, jak wyraziście odbył się lifting klasy E211, a już w roku 2013 nastąpi lifting W212. Tu lifting oznacza zdecydowanie widoczne zmiany. Co innego znaczy lifting w BMW. BTW. Szczerze to mnie to trochę cieszy, bo moja F11-ka z M-pakietem i kołami M351 będzie niewiele "inna" od przyszłej LCI :8)
-
F10 ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA
Dokładnie.
-
Update BMW ConnectedDrive
Uups http://emoty.blox.pl/resource/glupek2.gif Wystarczyło doczytać. Dzięki
-
Update BMW ConnectedDrive
Już zrobiłem download. Plik waży nieco ponad 8MB. Pytanie jak zrobić update ?
-
F10 520d łopatki przy kierownicy
Dokładnie. Tyle białych Sprinterów, Crafterów, Caddy itd, że musi być kontrast na ulicach :mrgreen:
- F10 520d łopatki przy kierownicy
-
F10 Tylni nawiew powietrza
Masz klimatyzację 2 strefową. Z tyłu powinno lecieć tak samo ciepłe powietrze jak z przodu. Jak tak nie jest, to coś jest nie tak.
-
[E61] JAKIE ET FELG
Jak dla mnie to ta felga jest http://emoty.blox.pl/resource/dobani.gif
-
Dylemat - 530xd vs 525xd vs 528xi prosze o rade
Zgadza się. 525d od lipca/sierpnia 2011 produkowane są w wersji R4 2.0L. Wyjątkiem jest Szwajcaria, gdzie nadal produkowany jest motor R6 3.0L.
-
F11 - HUD - możliwość doposażenia
Zalatuje mi to drutem.
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
No rzeczywiście, jakby w Polsce było lato. Te łącznie wzięte 3 tygodnie gorąca (pow 25C) nazywasz latem ? Co innego w takiej Hiszpanii, Włoszech, czy Grecji, ale w PL to nie ma nic do rzeczy. P.S Co nie oznacza, że nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc posta :wink:
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
Z tym się zgadzam. A przy tym dobrze się uśmiałem, jakiego gluta mogłem mieć :mrgreen: Na fotach taki ładny ten Spacegrey. Overall wyszło na + Tym bardziej, że jeździ jedna F11-ka w okolicy właśnie w kolorze Space i na żywo wygląda trochę jakby lakier był wypłowiały... BTW Teraz jest następca SG, piękny Sophistogrey II.
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
Widzę, że pijesz do mnie :mrgreen: Z całą świadomością wybrałem kolor szary i czarny w środku. Zabrudzeń nie widać na czarnej skórze a jak jest za ciemno otwierasz szklany dach i jest jasno..... Dobra już, nie będę płodził więcej... Oczywiście taka konfiguracja jak zaprezentowana powyżej na pewno jest ładniejsza, ale praktyczna w ogóle. Ale dobra nie będziemy się spierać, bo każdy ma własny pomysł jak powinno być skonfigurowane "idealne" auto.
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
No na pewno podejście typu albo kupić M5, M3, MB AMG lub Audi RS, a reszta jest do bani nie jest mądrym podejściem, bo patrząc np. na swój wybór, to za tą kasę miałbym "golasa" M5, także spokojnie z takimi wypowiedziami....
-
525d vs 528i - dylemat przedzakupowy
Z tych dwóch to 528i
-
520d realne spalanie i wlew paliwa
:shock: U mnie spalanie nie przekracza 11L
-
[530i] Jaki olej zamiast BMW LongLife?
Do diesla np. mojego to już raczej 0W40 lub 0W30.
-
[530i] Jaki olej zamiast BMW LongLife?
Tylko nie Castrol. To mega shit. Polecam Motul 5W40.
-
e61 Spalanie 535d
Dobrze Ci pali E61. Moje F11 535xd pali też w okolicach 11l/100km, zależy też od warunków, czy więcej jest jazdy po mieście czy trasa, tak +/- 1L.