Treść opublikowana przez szymon-o
-
320d -> e91 325i -> e83 2.0d by Balugass(od 3 str)
Balugass no ja mam takie trochę zboczenie z tymi moimi opowiadankami ........ :mrgreen: , ale dziękuję bardzo. Mi ostatnio nie po drodze :( do Poznania aby "coś tam dopieścić" i pomierzyć, ale najważniejsze że jest wynik + opinia zadowolonego kierowcy :P .
-
E 87 BMW 118 M-OPTYK - WBAUG31030PU72131
szymon-o odpowiedział(a) na plastic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo :wink: , ja również.
-
BMW e46 lpg nr VIN:WBAAL11000AX15318
szymon-o odpowiedział(a) na michal0809 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiotrek to pocieszyłeś sugestiami mechanicznymi zainteresowanego ;) . Sprzedawcy trzeba również przyznać że o bolączkach wspomina kupującemu ........ a nie mydli oczy "igiełkowo".
-
E90 WBAVU31000KY06951
szymon-o odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomarudziłbym tylko o te felgi 18', szansa na autko warte uwagi jest sugerując się chociaż ostatnimi wymianami.
-
BMW e46 2005 WBABV51060PN08970
szymon-o odpowiedział(a) na Kozix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy tej cenie to nawet jakaś najmniejsza żaróweczka nie powinna być do wymiany .............. :wink: .
-
E 87 BMW 118 M-OPTYK - WBAUG31030PU72131
szymon-o odpowiedział(a) na plastic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwszy raz malowali pewnie BMW to nie zwrócili uwagi na taki niuansik :wink: . P.S. Zawsze autko mogło zostać jakoś tam porysowane .............. :wink: .
-
bmw 320d e46 2005r WBAAP71050PP35360
szymon-o odpowiedział(a) na doctor76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłażej nie skreślam, ale na pewno coś z prawym przodem wyjdzie przy ewentualnych oględzinach na żywo i jeden Kupując machnie ręką inny nie ...........;) . Listwy są ok Panowie :wink: .
-
BMW e46 320d WBAAl71010CF46565
szymon-o odpowiedział(a) na pawelciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego po nocy nie jeździj oglądać autek :wink: , co ceny zakupu dolicz nowe sprzęgło i dwumas :roll: .
-
bmw 320d e46 2005r WBAAP71050PP35360
szymon-o odpowiedział(a) na doctor76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzału nie ma ;), dawca przynajmniej jednej części w komorze silnika był przed-liftowy :mrgreen: . P.S. Dla jasności oczywiście oceniamy po-lifta.
-
E46 318i 2005, Poznań KX01305
szymon-o odpowiedział(a) na coobraa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszyscy z zasady obawiamy się tego przebiegu w ogłoszeniu ............. śmiesznie by było gdyby np. Baza danych z ASO go potwierdziła ............. ;) .
-
e46 320 unikat WBAAS710X0KV75763
szymon-o odpowiedział(a) na slawinio82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba będę wyjątkiem ale z samych fotek to autko mi się widzi ;) , pomarudziłbym "tylko" o zaparowany lewy przedni reflektor i brak fotek komory silnika :wink: .
-
BMW E46 320d WBAAX71090JR71156
szymon-o odpowiedział(a) na metalmaniak1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego jeśli tak bardzo chcesz Bumkę to szukaj e36 w górnym przedziale cenowym, będziesz zdecydowanie bardziej zadowolony :( .
-
BMW E46 320d WBAAP71090EM04034
szymon-o odpowiedział(a) na metalmaniak1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety przedmówcy mają rację, że autko na 100% jest do robienia/dopieszczania itd. P.S. Chyba, że Jesteś zapalonym hobbystą-mechanikiem to powodzenia ;) (satysfakcja ze zrobienia czegoś samemu bezcenna :P ).
-
E46 compact WBAAT31043FV39781
szymon-o odpowiedział(a) na tunix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzydało by się również ręczny dokładniej/lepiej wyregulować :wink: . Jest małe światełko w tunelu, że przód mógłbyś nieznacznie uszkodzony ............ i może jednak warto się wybrać i dokładniej przyjrzeć Bumce. P.S. Swoją drogą z 2.5i to musi być fajny przecinak :P .
-
e46 compact WBAAT51050FW17752
szymon-o odpowiedział(a) na michal.fr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarny ryjek dodaje smaczku ;) . Co do fotek : - mniej lub bardziej lubiany :wink: wzór felg s73, ma trochę większą przewagę nad konkurencją przez szerokość 7 cali = opona 205/50R17 ( mniejsze ciągnięcie w koleinach, mniejsze opory toczenia, mimo wszystko tańsze opony niż 225/xxR17 ;) ); - trochę szkoda, że zmienione boczne kierunki na "dymione", a nie zostawione oryginalne; - wypas, że SS (sportowe siedzenia ;) ); - sugerując się fotkami (które czasami przekłamują ........ ) wnętrze przydało by się odświeżyć, wyprać itd; - Ameryki nikt nie odkryje, jak zwróci uwagę na rubrykę przebieg bardzo nie ufnie ............. :wink: .
-
e46 compact WBAAT71063FU66646
szymon-o odpowiedział(a) na pkordial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ładna/obiecująca :) ta Sowa ;), co do ceny to niestety do wielu osób chyba nie trafia rzeczywistość : - jeśli Ktoś należycie serwisował, dbał itd. o swoje autko (po fotkach i opisie tutaj można odnieść wrażenie) to będzie oczekiwał większych $; - kupić taniej oczywiście ze można ale trafia się raczej na autko po: a) mocnej bezwypadkowości :mrgreen: ; b) w faktycznym większym przelotem i tutaj nie ma siły koszta są/będą aby wszystko było ok :wink: ; c) autko mniej lub bardziej zadbane, ale wymagające wkładu finansowego .............amorki, opony, coś w zawieszeniu puka itd. itd. ............a sumę poniesionych kosztów będzie trzeba dodać do ceny zakupu :wink: .
-
E46 318 WBAAL31020JJ58441
szymon-o odpowiedział(a) na geckon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego dobrze się Tobie wydaje, ale czy jest sens "pastwić się" nad autkiem za 8,5 tyś i wytykać wady/błędy/niedociągnięcia ................ chyba nie. Jeśli masz tylko taki budżet to poszukaj innej marki :| , albo e36 ....................... .
-
Co powiecie o tej E46 Coupe 320i 170km JV53535
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDamian na fotkach wygląda ładnie, ale lifting bardzo podejrzany :( . Fotki sugerujące na co zwrócić uwagę masz :roll: , podjedź zobaczyć na żywo ale raczej nastawiaj się na dalsze poszukiwania :| .
-
BMW E46 320d, 2003, 20k zł, Brzeg, WBAAS71060FY15545
szymon-o odpowiedział(a) na arktan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawcą przednich części musiał być silnik benzynowy :wink: .
-
E46 320d 2002, Radom WBAAS71080FY11562
szymon-o odpowiedział(a) na boniek25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObstawiałbym, że przedni zderzak podmieniony .......... bo aby lakiernik zapomniał złożyć w całość .......... przednie dolne wloty powietrza (co prawda autka bym od razu nie skreślał ale z dystansem poszedł do niego ).
-
E46 SWAP MPakietowych foteli z E90 do E46
Ładnie Yohi ładnie ;). Zgadzam się z wypowiedzią Łukasza e46 Vs. e90, w nowszych trójkach jakich siedziałem z tym wyposażaniem to mimo małej wagi "wklejałem" się w fotel ;) ( mojej Asi ciężko wysiadało się z SS e46, więc mogę sobie pomarzyć :roll: ).
-
320d- EGR W OLEJU
Nie chodziło mi akurat o błędy układu wydechowego ;) (bo sugerując się podpisem to masz autko spełniające normę Euro3 = brak jakiej kol wiek sondy ;) ).
-
320d- EGR W OLEJU
Każdy z forumowiczów odpisze : "pod kompa i będzie wiadomo" ;) ............ sam też jestem za takim rozwiązaniem ................, ale :mrgreen: : - jak sam wspomniałeś jeździsz tylko po mieście to jak się ma np. układ wydechowy "przepłukać" z osadów sadzowych ...........
-
320d 150KM zaślepki kolektora
Też jestem zaskoczony ;) .
-
320d- EGR W OLEJU
Twój mechanik już ostro liczył $ :mrgreen: . Jak wyżej, jeśli np. z intercoolera "wykapie" "10" kropelek to wszystko jest w jak najlepszym porządku, gorzej jak "wypełniłby się" 0.5l słoik :) .