Treść opublikowana przez szymon-o
-
330i e90 2005r WBAVB31060KC23213
szymon-o odpowiedział(a) na szybki_borkos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadna sztuka :wink: , można by dla zasady pomarudzić o spasowanie tylnego zderzaka (szczeliny z lewej i prawej strony).
-
BMW 325 cabrio wbabs31040jy10712
szymon-o odpowiedział(a) na xxsliwaxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego vin ma być w tytule ;), ale najlepiej wcześniejszego tematu bo są ciekawe wnioski :mrgreen: .
-
E46 330cd WBABV91030PJ86974
szymon-o odpowiedział(a) na Lewal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOsobiście uważam, że taki model z deklarowanym przebiegiem i z autentyczną bez-wypadkowością był by rodzynkiem u nas w Pl i pewnie konkretny zainteresowany mógłby więcej dopłacić do Bumki. Z fotek: - patrząc na lewy reflektor można by się dopytać jak duży był kontakt z "czymś"; - ręczny wyregulowany tragicznie hehe; - tak niski przebieg aż razi w oczy :wink: ; - boczek kierowcy mimo, że to sportowe siedzenia mogły wyglądać lepiej ...........
-
316i kombi 2005 rok Niemcy PP65626
szymon-o odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiemka Piotrek Rady Marka jak zwykle rzeczowe, ale uda mi się dorzucić coś od siebie :wink: . Z fotek brakuje zaślepki z prawej strony w przednim zderzaku (tej przy tunelu "hamulcowym"). Z przebiegiem to w zasadzie zależy na jaki egzemplarz się trafi, ale jeśli oryginalny i mimo "brudu" hehe autko wygląda ok (pod każdym względem :wink: ) to bym brał. Szukać można dalej ale to znowu koszta, które można by w olej, odmę .......itd. zainwestować :mrgreen: . P.S. Swoją drogą forumowicz el Presidente coś podobnego miał na sella .......
-
BMW e91 318i 2009 - WBAUS31090A527408
szymon-o odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMentalność Polaków jeśli chodzi o "świecące cyferki" niestety się nie zmieni :( .
-
e46 320 M pakiet WBAAS71070FY39207
szymon-o odpowiedział(a) na slawinio82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo weź ASO ze sobą :D hehe.
-
e46 320 M pakiet WBAAS71070FY39207
szymon-o odpowiedział(a) na slawinio82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOryginalny przebieg pewnie koło 200 tyś był i jedynkę z przodu gdzieś w-cieło ..........., a że na żywo może wyglądać na na prawdę zadbaną ............ to kręcić można .........
-
BMW 320 3.0, z Francji WBAVC31010PS27134
szymon-o odpowiedział(a) na Asfalt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrawo dla Pana ;) .
-
e46 320d WBAAS710X0CK49892
szymon-o odpowiedział(a) na leniu89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomarańczki mogą być ;), mankamenty które wymieniłeś zawsze można dołożyć hehe. Najważniejszy to faktyczny stan techniczny itd. Sądząc po fotkach to z przodem coś na pewno się działo (lewą jego stroną :wink: ), mogła to być obcierka,jakieś porysowanie ewentualnie coś poważniejszego.
-
320d -> e91 325i -> e83 2.0d by Balugass(od 3 str)
Balugass bo Ty wolisz się skupić na robocie a nie pierdołach z nią związanych hehe :wink: .
-
E46 320d 2004 Dynów WBAAS71090FY20030
szymon-o odpowiedział(a) na Kozix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAdalbert trochę więcej wiary w ludzi ;) . W omawianym egzemplarzu dodatkowo bym pomarudził o przedni łapacz powietrza nie z 2.0 d 150 KM, ale to taki nieistotny szczególik :norty: .
-
e46 special edition
Kolego niestety zimny prysznic na początek :| , przed dokładniejszymi fotkami załatw na podmiankę przedni zderzak od diesla a nie benzyny 3.0i :( . Pochwal się rozkodowanym vinem, zobaczymy co w niej takiego specjalnego :cool2: .
-
BMW E46 320d Wrocław, 2000r [czekam na vin]
szymon-o odpowiedział(a) na Jacek0x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz doczytałem treść ogłoszenia, że to faktycznie przed lift i "słabsze strony" przeliftowego 2.0d nadal aktualne :roll: . Mając cały obraz nigdzie bym "kufra" nie ruszył :mrgreen: . P.S. Dzięki Błażej :wink: .
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW98668
szymon-o odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Zaliczka" mnie nie dziwi, bo mimo również wyślizganej kiery źle się nie prezentuje .............
-
BMW E46 320d Wrocław, 2000r [czekam na vin]
szymon-o odpowiedział(a) na Jacek0x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPamiętam, pamiętam wymianę korespondencji ........... jak masz możliwość to dołóż do 20 tyś chociaż i coś powinno się znaleźć ......... ;) . Dla świętego spokoju obadaj na żywo omawiane autko ;) , ale z bardzo dużym spokojem.
-
BMW E46 320d Wrocław, 2000r [czekam na vin]
szymon-o odpowiedział(a) na Jacek0x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez okres wakacji e46 te tanie staniały o 5 tyś ............. oglądając samo ogłoszenie włos jeży się na głowie :duh: . Tutaj cały przód jest od innego autka, benzyny dokładnie :norty: . Mechaniki nie ocenimy na podstawie fotek, ................ szczerze wątpię aby była ok :nienie: (niektóry mankamenty, bolączki są do przyjęcia oczywiście, ale niektóre lepiej omijać szerokim łukiem ;) ).
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW98668
szymon-o odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe 195 tyś przebiegu tak załatwiło ............... zaślepkę ;) .
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW98668
szymon-o odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen malowany błotnik mogli lepiej spasować. Lewy xenon pewnie też na wykończeniu (powinno wymieniać się parami :d ). Tak ogólnie to mi się widzi, ale do 330d mam słabość :mrgreen: . Przebieg nie jest podany na aukcji pewnie wyższy niż magiczne 190 :cool2: , co działa na plus.
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Malina :mrgreen: . P.S. Czekałem na te fotki z niecierpliwością :wink: .
-
BMW E60, 535d, 2005r., Goleniów WBANC91050B765156 Korekta
szymon-o odpowiedział(a) na s0nar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, Panie nie można tak uogólniać że może odmówić posłuszeństwa to/tamto itd. W każdym aucie jakiś podzespół może "klęknąć", sęk w tym aby to minimalizować tzn.: - jeśli coś nie domaga to się wymienia ............... na sytuacje losowe nie mamy i tak wpływu. Kup trupa to sam będziesz trup ............. jak zaliczysz jakąś przeszkodę ......... Zawsze można kupić rower, prawie bez awaryjny ............. (nie mogłem się powstrzymać). Wracając do autka z tematu no szafa wskazuje pokaźną liczbę, coś na pewno będzie trzeba włożyć i cieszyć się jazdą. Oczywiście co pewien czas będzie trzeba zastawić autko u mechanika albo robić samemu, bo jest to samochód używany (chociaż nowe też się psują ;) ).
-
E87 VIN WBAUG31050PU62720 Swarzędz
szymon-o odpowiedział(a) na Patka79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ fotek to szczelina między lewym przednim błotnikiem a maską jest "trochę duża".
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Rbk jestem otwarty w miarę możliwości na wszelkie konsultację, swoją drogą do 330d nie ważne czy 184/204 mam słabość :cool2: Nic nie wymieniamy profilaktycznie, tylko z mniejszej/większej konieczności ............tak łatwiej wytłumaczyć wydatki :mrgreen: .
-
Bmw e46 coupe 330 cd 2003r, 204 km WBABV91050PJ84305
szymon-o odpowiedział(a) na KangooR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByła już omawiana na forum ;) .
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW97195
szymon-o odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOsobiście bez aktualnych fotek mimo wszystko autko bym chyba odrzucił, no czymś musi sprzedający przecież zachęcić aby ściągnąć na oględziny ....... :wink: . Przekręć jeszcze raz jutro może Właściciel miał gorszy dzień :wink: .
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW97195
szymon-o odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa sztuka od dłuższego czasu się sprzedaje, jeśli to ma znacznie (ogłoszenie wraca co 3/4 miesiące). Ciągle te same fotki, na których szczegółów za bardzo nie widać ;) .