Poszukaj w swojej okolicy w różnych komisach dla porównania 320d i 330d, będziesz już wiedział, które serducho Tobie bardziej pasuje:). Średnie spalanie to rzecz bardzo indywidualna, każdy prowadzi po swojemu i w różnych warunkach użytkuje wozidełko. Jeśli większość przebiegu robisz w trasie to 6 cylindrów jest lepszym rozwiązaniem. Osobiście trochę żałuję, że zdecydowałem się na 4:), sugerując się tylko teoretycznym porównaniem kosztów utrzymania obydwu wersji silnikowych. Chociaż moja Pasażerka uważa, że i tak mamy aż nad to:).