Treść opublikowana przez LukaszPL
-
Kontrolka akumulatora...
Skoro gasnie i zapala sie byc moze przyczyna jest slaby naciag paska ktory slizga sie na rolce alternatora.
-
Jak ustawić godzine w E46?
Bylo o tym na forum: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=19086
-
Jestem na kupnie e-46 coupe
Wieksza roznice w modelu e46 wyczujesz pomiedzy silnikiem 2.5 a 2.8 niz pomiedzy 2.8 a 3.0. Zdecydowanie polecam silnik 3.0 Spalanie bedzie mniej wiecej porownywalne we wszystkich trzech modelach.
-
DRL i US Standlight legalne?
W beemce nie jest tak latwo, trzeba ingerowac w LCM-a lub stosowac polsrodki w postaci dodatkowych kabli ciagnietych od kierunkowskazow znajdujacych sie w blotnikach. :mrgreen: ..... lub inaczej nie chce byc taki sam jak reszta. :twisted2: Pilnuja, pilnuja. W wielu jednak sytuacjach mozna sie wymigac od odpowiedzialnosci za nieprawidlowosci w samochodzie.
-
jestem zmartwiony postepowaniem klubowiczow...
Nie drwilem z nikogo i z reguly daleki jestem od drwin. Dziwne ze zadna osoba bezposrednio zainteresowana nie poczula sie urazona moja przenosnia. Nie mam wiecej nic do powiedzenia na ten temat. Peace.
-
jestem zmartwiony postepowaniem klubowiczow...
Na przyszlosc aby uniknac nieporozumien prosze czytaj posty dokladniej.
-
DRL i US Standlight legalne?
Powinniscie sie cieszyc ze wasze kierunkowskazy nie sa zapalane razem ze swiatlami. Ja walcze z problemem aby miec mozliwosc ich wylaczenia w wy wrecz odwrotnie. :norty: IMHO bez zbednych zarowek zapalonych z przodu samochod wyglada lepiej.
-
umawianie się a Punkt 7 Regulaminu
Tak tylko ze te dwa tysiace postow wnioslo mniej dla forum niz chociazby 500 postow innego uzytkownika ktory pisze z sensem. Jakosc nie znaczy ilosc. :twisted2: Nawiasem mowiac na forum jest tylko siedmiu "bajkopisarzy" ktorzy przekroczyli 2000 postow. :mrgreen:
-
Kubica pali gumy w cywilnym BMW!
Palenie gumy podczas ostrej jazdy po torze to nie to samo co palenie gumy na drodze publicznej.
-
Czy BMW nie ma działu kontroli jakości ???
Jak kontrole jakosci BMW przeprowadzaja podobni ludzie do tych ktorzy ja skaladaja to nie chce BMW z South Carolina :mrgreen: Dla przykladu VV produkowany w Niemczech jest bez porownania lepszej jakosci niz ten sam model produkowany w Meksyku.
-
Wymiana oleju w Poznaniu BMW E46
Na forum znajdziesz przynajmniej dwa rozne sposoby jak skasowac odliczanie do kolejnej zmiany oleju w E46.
-
e46 problem z zegarami
Na poczatek proponuje sprawdzic wtyczki z tylu za zegarami, byc moze ktoras z nich nie laczy tak jak powinna. Pamietaj o odlaczeniu akumulatora przy demontazu zegarow. O tym jak wyjac zegary w e46 bylo juz na forum.
-
Hamulce-jakie polecacie.
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=13228
-
czujnik deszczu
Mozesz go zobaczyc z zewnetrznej strony przedniej szyby do ktorej jest przyklejony. Znajduje sie troszeczke ponizej lusterka wstecznego.
-
eksploatacja
Byc moze do wymiany sa te czesci: http://i7.ebayimg.com/04/i/06/75/76/8a_1.JPG http://www.nexternal.com/bimmerworl/images/E46bush.gif
-
zarowka na led
Bylo o tym na forum. :search:
- jaki olej do 330xi ?
-
Jak wielka jest przepaśc między M3 a 330
Pod warunkiem ze E92 335i pochodzi prosciutko z salonu BMW a E46 M3 zostala nabyta przez polskiego handlarza-kombinatora w tureckim "ekskluzywnym" salonie majacym swa siedzibe na obrzezach junkyard-u. :8)
-
Naklejki www.bmw-klub.pl ?
:lol: Zadna naklejka nie zastapi naklejki BMW Klub Polska :mrgreen:
-
Jak wielka jest przepaśc między M3 a 330
Cena taka sama jak uzywana E46 M3 z lat 2004-2006 :mrgreen:
-
Jak wielka jest przepaśc między M3 a 330
Drastycznych roznic wewnatrz kabiny praktycznie nie ma. No moze kilka drobnych szczegolow jak lusterko, liczniki, galka zmiany biegow skrzyni smg, fotele kierowcy i pasazera. Najwieksze roznice znajdziesz w ukladzie napedowym i zawieszeniu. Silnik S54 w polaczeniu z transmisja SMGII jest prawdziwym dzielem sztuki. Roznice sa zdecydowanie odczuwalne. Zawieszenie 330ci bardziej nastawione jest na komfort podczas gdy M3 nadaje sie raczej do sportowej jazdy. Odzwierciedleniem jakosci calego zestawu sa wyniki emtrojek na torach wyscigowych. Biorac pod uwage ceny czesci na pewno odpowiedniki w M3 beda drozsze. Na pewno nie bedzie to 100%. Pomimo porownywalnej mocy roznica w dynamice jazdy pomiedzy 528 a 330 jest odczuwalna ze wzgledu na mniejsza mase i gabaryty obydwu pojazdow. Przesiadajac sie z 330 do M3 odczujesz ta roznice zdecydowanie bardziej dobitnie. Wedlug moich odczuc roznica w dynamice jazdy miedzy 330 a M3 bedzie przynajmniej 3 razy wieksza w porownaniu do roznicy 528 i 330. Duzo uzytkownikow nie lubi Diesla jednak podejscie ekonomiczne zmusza ich do takiego wyboru. Pomysl nad alternatywa dla 330ci i M3 w postaci E92 335i :modlitwa:
-
CZy DSC było montowane w standardzie czy jako opcja????
Oczywiscie ze jest roznie. Skoro masz przycisk ASC to samochod wyposazony jest w ASC a nie DSC (pod warunkiem ze poprzedni wlasciciel nie wymienil sobie panelu z przyciskami). Po otwarciu maski w lewym gornym rogu lub pod zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego powinienes miec modul trakcji sterujacy hamulcami. Odczytaj z niego numer seryjny i bedziesz wiedzial na 100% czym dysponujesz.
-
E46 czy sam monitor bedzie działał?
Nie bedzie dzialal. Pierwszym problemem jaki napotkasz bedzie okablowanie.
-
CZy DSC było montowane w standardzie czy jako opcja????
Dokladnie :cool2:
-
Zmiana godziny w BMW e46
Nic sie nie powinno wyciagac. Po prostu delikatnie do wyczucia kliku nalezy minimalnie przekrecic przycisk w lewo lub w prawo.