Treść opublikowana przez marek760i
-
E34 353I 88 ROCZEK HELLP
O właśnie 535 Forum piątki jest nieco wyżej to Forum siódemki ale to tyle spraw porzdkowych. Pewnie masz uszkodzony modół świateł jest on w skrzynce bespieczników taki czarny długi w nim są przekaźniki i one sie wyłączają niekiedy wystarczy docisnąć ów modół niekiedy nie
-
Problem z Navi
to znaczy wogule ekran nie działał wcześniej, nic nie wyświetlał. Teraz działa świeci widać funkcje ale nawigacja niedziała. TAK ? NIe pokazuje położenia pojazdu, czytnik płyte czyta i nic więcej TAK? czyli może być antena uszkodzona (niepodłaczona) jub wzmacniacz uszkodzony (empfanger) do niego wchodzi kabel od anteny, antena jest na tylnej półce, empfanger za zmieniarką chyba ,że masz MK2 to nie ma już empfangera niewiem za mało opisujesz problem. Ja sie musze wszystkiego domyślać
-
Jak wyciągnąć tylną szybę?
Trzeba ciąć, Sam tego nie zrobisz, muisisz jechać do wklejacza szyb dla nich to 10min i szyba wycięta
-
Problem z Navi
Czyli mam rozumeć przed zmianą tunera wszysko było w porządku?
-
test elektroniki przy zakupie
Na laptopa chyba jedynie dostępny jest carsoft 6,1 i 6,5 można go kupić na allegro. Lecz to tylko takie tam. Lepiej wziąć fure do ASO i wiesz wszystko,Jeżeli auto jest git to właściciel nie będzie robił problemów, a jeśli kombinowane stanowczo odmówi i wszysko jasne
-
Problem z Navi
Który to rok auta
-
test elektroniki przy zakupie
Jakiego swojego komputera. PCta albo co, jake oprogramowanie ,do czego, nic z tego nie rozumie ja.Najlepiej użyć GT1
-
Moja 740i po umyciu silnika odmówiła posłuszeństwa - help!!!
Wysusz właśnie przy świecach te gumowe fajki od cewek wśrodku jest wilgoć i problem zniknie. Najlepiej sprężonym powietrzem
-
czy to jest wzmacniacz ??
No to jak niedżwiedż to ja nie wiem, może dzie były takie ło. ja zawsze miałem 750ki ze wszystkimi tymi pierdołami ale żeby nic nie było to kupa fest
-
czy to jest wzmacniacz ??
Jak to nie ma. Tam gdzie jest zmieniarka, i czytnik do navi tam gdzie tuner od radia za tą szmatą nie ma?
-
problem z rozszyfrowaniem funkcji
To są elementy wyposażenia auta elektryczne ster kierownicy intensywny spryskiwacz alarm na pilota dywaniki welurowe grzane siedzenia przód aktywny system hifi który w w siódemce gra jak kupa nawet w wersi profesional byle vw gra o niebo lepiej EDC a poduszek to może być od dwóch do sześc w tym roczniku chociaż ja w 750iL miałem osiem
-
czy to jest wzmacniacz ??
:duh: To nie jest wzmacniacz, to zwyczajna rozdzielnica KABLI. Wzmacniacz jest po przeciwnej stronie bagażnika
-
diody alternatora
W jedną strone ma byc przejście w drugą nie. Ale jeżeli masz padniety mostek to cena zakupu około 150- 180zł pewnie, a za 2 stuwy kupisz cały alternator
-
Spalanie V8 - dla niezorientowanych, mnie zabiło
Ja zawsze mówiłem ,że BMW mało pali ale i tak nikt mnie nie słucha
-
pęknięty blok silnika 3,5l m30
Ja mam cały silnik 3,5 i mam sam blok z 3,5 czyli do wyboru do koloru i sterownik też mam. Cały motor 1500 a blok z wałem i tłokami 500
-
partacze i świecące ASC
http://www.marek760i.republika.pl/lin.jpg
-
PILNE!!!, zatrzaśnięte kluczyki, do znawców otwierania!!!!!
No własnie, tylko jest pytanie poco wybijać szybe w aucie skoro klucz jest w bagażniku i nie ma pewności że naciśnięcie guzika w kabinie go otworzy najlepiej zrobić jak wcześniej opisałem to wyprubowany sposób na własnej skórze
-
partacze i świecące ASC
http://www.marek760i.republika.pl/as.jpg http://www.marek760i.republika.pl/asc.jpg linka ASC
-
PILNE!!!, zatrzaśnięte kluczyki, do znawców otwierania!!!!!
Więc tak bagażnik w E38 otwiera sie w następujacy sposób; Niezbedne narzędzia; akumulator,dwa kable; drut na końcu zagiety żeby wuciagnąć wiązke el.drewniane listewki.nożyk Podwarzamy palcami oburącz prawy róg klapy bagażnika ten gdzie sie kończy szyba, [nie wyrywamy klapy obok lampy] poprostu tam gdzie jest zawias unosimy nawet w wersi z hydrauliką jest to mozliwe bo w takiej właśnie też zamknołem sobie klucz w bagażniku, ale do rzeczy,gdy już ten narożnik mamy uniesiony podkładamy wcześniej przygotowaną listewke między klape a błotnik, wygiętym drutem wyciągamy ukrytą tam wiązke w gumowej osłonie w kierunku szyby rozcinamy lekko delikatnie i sam niewiem jak jeszcze ową wiazke jest w niej szaro niebieski lub szaro zielony przewód podajemy napięcie bzyt klapa otwarta alarm oczywiście wyje jak suka
-
GASNĄCY MONITOR 4/3
Najprawdopodobniej świetlówka sie kończy lub sie nagrzewa miejsce lutu i rozłącza po wystygnięciu znowu chwile działa, miałem tak samo i w końcu kupiłem drugi telewizor razem z radiem cały kompletny za 500zł
- Zakup serii 7
-
Zakup serii 7
Ja tam nigdy nie wyłączałem kontroli trakci bo po wyłączeniu, z tego auta robił sie zajob, niewiadomo kiedy koła traciły przyczepność tylko było słychaś świst i smród palonej gumy, było właśnie tak sie działo gdy padł mi czujnik ABSu i przez dwa dni jeździłem jak jakiś pacjęt bo nie wiadomo kiedy te koła zaczynały sie obracać. A momęt obrotowy jest tak wielki że i nawet przy 160 na godz potrafi sie zapalić lampka od DSC po gwałtownym naciśnięciu gazu
-
Zakup serii 7
turbiny jak turbiny popatrz ile stoi z uszkodzonym motorem na niemieckich stronach internetowych, ja też miałem smaka na 740d ale osobiście mam lęki co do tego motoru i chyba nadal zostane przy benzynie, ale sie nie zarzekam bo kto wie co mi odbije.
-
pald nawiew - co to moze byc ??
Ja też najpierw szukałem opornicy jak w starszych modelach, ale okazało sie ,że to wszysko w kupie jest i padł wiatrak, Wsadziłem reke od przodu do tej dziury pod maską i go jakoś popchałem i o dziwo ruszył ale chodził bardzo ciulato nie równomiernie, to go wymieniłem na inny i teraz jest git
-
shadow line.. Czym sie wyroznia?
I tak może być, niewiem ja, Mie sie zdaje ,że po lifcie wszyskie miały listwe z tylca chrom, ale teraz to już głowy nie daje.