Rozumiem, to bardzo rozsądne rozwiązanie! Jednak chciałym dokonać zakupu w Niemczech, a to już nie takie łatwe, aczkolwiek daje mi do myślenia dlaczego nie zrobić tego właśnie tam na miejscu!
Może nie wyraziłem się precyzyjnie. Chodzi mi o to co muszę zrobić aby pojechać na miejsce zakupu auta i przy użyciu swojego laptopa sprawdzić kupowane auto. Czy trzeba zakupić oprogramowanie, czy można je gdzies ściągnąć; chyba trzeba jakiś interfejs i właśnie o te rzeczy pytam, a może trzeba coś jeszcze?
Chcę kupić E38. Jak można sprawdzić błędy elektroniki przy użyciu swojego komputera. Chodzi mi o to jakie oprogramowanie zainstalować oraz co ewentualnie jest dodatkowo potzebne. proszę o rady. dzięki.
Mam zamiar kupić e38. Jestem zdecydowny na ten model. Czy może mi ktoś poradzić, który silnik najlepiej się sprawuje, na jakie słabe strony auta trzeba zwrócić uwagę. Jak się sprawują wersje przed liftem i po '98. Poza tym interesują mnie opinie użytkowników
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.