Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E9x BFD - Brake Force Display
Można zakodować różnie, np żeby samo centralne migało lub same przeciwmgielne w e90, lub połowa pasków ledowych e90 do wyboru do koloru. Pzdr
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
Według mnie manual sprawia większą frajdę z jazdy szczególnie takim silnikiem, ale dezycja należy do ciebie. Pzdr
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
A według mnie redukcja jest błyskawiczna ( akurat nie w bmw - ale w fordzie skrzynia shift czy coś takiego ), nie występuje turbo dziura, ale to już zależy jaka skrzynia. Największe straty podczas ruszania, zanim auto pomyśli mija troszkę czasu. Pzdr
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
Nie przyspieszysz szybciej bo automatem nie ruszysz z obrotów, jak jesteś sprytny to manualem będzie pół sekundy szybciej. A odnośnie szybkiej zmiany biegów przez te nowe automaty to zgadzam się, ale skrzynia ciągnie do max obrotów, jak trzymasz gaz w podłodze i zanim się zorientuje, że trzeba zmienić troszkę czasu mija, natomiast sama zmiana biegu jest błyskawiczna. Pzdr
-
pomocy
Długo musiał samochód stać, myślę, że hamowanie pomoże, ale możesz sprawdzić czy dużo tych tarcz jeszcze zostało, ewentualnie można przetoczyć. Pzdr
-
bmw e90 ile obnizyc??????????
Tak wracając do WelcomeLight w przedlifcie idzie przekodować i to bez problemów, warunek auto z 2007r w górę lub zmiana modułu świateł na FRM II. Pzdr
-
Białe ringi w zwykłych lampach. 100% rozwiązanie.
- BMW E90 325i - pytania początkującego użytkownika ;)
Tak skutkiem tego, że klocki są zużyte będzie czerwona kontrolka od ręcznego. Pzdr- wymiana zarowki w ksenonie
Tylko nie połam osłony od lampy, bo jak się nie umiejętnie zabierzesz to może być problem. Pzdr- jakie zarowki do ksenonow?
Nie wolno jeździć na spalonej żarówce, lepiej już odłączyć przetwornice jak ci się skończy żarówka. Jak chcesz mieć dobry efekt na długich to włóż H7 niebieskie 100w. Pzdr- wymiana zarowki w ksenonie
Od skręcenia kołem w prawo lub w lewo i wyjęcia zaślepki w nadkolu, a następnie osłony żarówki a na końcu już żarówki :)- Kodowanie ncs
Ryglowanie chyba ustawisz, z poziomu BC ( w Idrivie na pewno jest ). Natomiast chętnie się dowiem co zrobić, żeby wyłączyć dzwięk pasów Pzdr- Rozgladajac sie - pare pytan o 330d z 2006r.
Są jeszcze wtryski, i wiele innych mniej lub więcej kosztownych rzeczy, ale to wróżenie z fusów co się może zepsuć, raczej bym się tak tym nie przejmował bo jeśli chcesz auto dla siebie to sobie to zrobisz i będziesz jeździł dalej. Napisz jaka cena za auto i jakie wyposażenie. Nowa turbina to coś koło 5 tys.zł Pzdr- Rozgladajac sie - pare pytan o 330d z 2006r.
Zależy jak było auto użytkowane przez te wspomniane 170 tys.km może być tak, że nie długo do wymiany turbo i skrzynia do roboty, a może być wszystko OKEJ przez wiele tysięcy kilometrów. Ale myślę, że wszystko jest do zweryfikowania, warto zwrócić uwagę też na filtr cząstek stałych, wszystko zależy od ceny auta. Pzdr- jakie zarowki do ksenonow?
No to akurat nie jest zdjęcie oryginału. Pzdr- Spalanie zima
Co z tego, że my będziemy ekologiczni skoro za 100 lat wybuchnie wulkan i przez 2 tygodnie odrobi podwójnie straty. Pzdr- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
Tak frm I 2005r- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
Udało mi się dzięki pomocy kolegi "dziqsek" uruchomić tę funkcję Czytamy frma i zmieniamy następujące wart. BFD_1_BL_M_ERSCH_BILD = 3 Brake light wert_03 = flashing BFD_1_RL_BL_1_ERSCH_BILD = brake light 1 wert_03 = flashing BFD_1_RL_BL_2_ERSCH_BILD = brake light 2 wert_03 = flashing BFD_1_NSL_ERSCH_BILD = rear fog lamp wert_03 = flashing Pzdr- Spalanie zima
Panowie no bez przesady, takie auto nie ma prawa palić 18l/100km nawet w mrozy -30. Myślę, że 11 to maxymalnie, chyba, że ktoś trzyma cały czas >3tys.obr. Pzdr- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
No my właśnie o tym kolego, ja prubowałem dzisiaj niestety nie udało się, ale będe prubował jeszcze. Wiem, że w e60 przed liftem się da więc może i u nas pójdzie. Pzdr- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
Panowie czy ktoś mi powie, co to za bład przy zczytywaniu FRMA, wcześniej tego nie było Co robić bo nie mogę nic kodować. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcfd3acfef27.jpg Pzdr- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
Jest to na pewno legalne, bo w nowych oplach to standart, a co cie kolego wnerwia, przecież ty tego nie widzisz. Dla jadącego za tobą to świetna rzecz. Pzdr- Jak zmienic w zwyklych lampach ringi na biale??
Jak masz polifta to wkładaj żarówkę H8 jeśli dobrze kojarze tylko, że tą co świeci jaśniejszym światłem, ewentualnie coś takiego http://allegro.pl/bmw-e60-e61-e82-e87-e90-e92-e70-e71-dzienne-biale-i2117870140.html ale jak to świeci to ci nie powiem. Pzdr- Migające stopy przy ostrym hamowaniu
Witam Czy ktoś wie co pozmieniać i czy się da w ogóle, w e60 się da więc pomyślałem, że może i w e90 jakoś się uda ? Pzdr- BMW 335 D POMOC W ZAKUPIE
Też jestem takiego zdania, tylko nie wiadomo kto takie auto naprawiał i jak go naprawiał. - BMW E90 325i - pytania początkującego użytkownika ;)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.