Skocz do zawartości

orzel_man

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez orzel_man

  1. ostatnio zauważyłem że coś inaczej na niskich obrotach sięjeździ... wrażenie miałem jakbym miał zaślepki włożone do kolektora zamiast klapek.. a, że ostatnio drugi raz ściągałem kolektor jak moduł świec był wymieniany... myślę sobie... cholera może coś na wężach podciśnień pomieszałem... no i wyszło szybko . nie wiem czy przy zakładaniu zapomniałem podpiąć czy się zsunął... (chociaż wątpliwe, bo siedzi ciasno) - przewód podciśnienia od zaworu do sterowania klapami jakimś cudem po poluzowaniu miarki oleju wpiąłem go spowrotem i idzie jak zła ;) i z dołu i z góry ;)
  2. od dołu ? w którym miejscu ? nad Bakiem ? nie trzeba go opuścić żeby tam zajrzeć ?
  3. wczoraj zajrzałem do bagażnika i nawet nie widzę żeby posmarowane tam czymś było. Mam cały czas czarną tą obudowę. zmieniać to ... cholera nie wiem. czy może nie wszystkie były wadliwe.
  4. orzel_man odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    No właśnie z tym kodowaniem może być problem. znacie kogoś w Trójmieście?, ewentualnie Olsztyn / ostróda?
  5. orzel_man odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    Dzięki za odpowiedzi. Chyba nie ma co iść w półśrodki. Na początek LMII i lampy do tylu. Co tam jeszcze potrzebne ? Narazie tył zrobię.
  6. Witam. Prośba p ofertę. A czujnik ciśnienia doładowania Cr67235 Dziękuje
  7. orzel_man odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    No to dobra o informacja A będzie świecić odpowiednio ??
  8. Zrobiłem test... :kwasny: taki wynik po 4 minutach... cholera drugi dość mocno odstaje... chyba wszystkie trzeba będzie jednak zrobić... niech to ... zaślepiłem jedną stronę przelwów podpiąłem machinę z drugiej i jazda... po ok 4 minutach chyba nie ma co debatować za bardzo... po wszystkim posprzątałem.. pytanko robić drugi czy wszystkie od razu...
  9. Cóż nadchodzi weekend ;) zbroimy się do zabawy. zasadniczo nic się nie dzieje, korekty na zimnym - ok 20 st C poniżej 1 ale chcę sprawdzić dodatkowo. powiedzcie na ciepłym się robi test przelewowy czy na zimnym silniku. Pojawia się też falowanie obrotów na zimnym, podejrzewam czujnik 13517787186 na pompie ale to później zweryfikuję najpierw wtryski.
  10. Hehe. Spoko. Ja to raczej bardziej w stronę Mazur ;)
  11. Żaden problem U zdunka. Miałki szlak. Gdansk
  12. Ok, Jak już sprawdzałem "najświeższe" mapy do mnie z 2019r. - E61 2005 nawi professional. więc chyba zostanie androida wstawić ;) dzięki
  13. a to już bym się zastanowił nad "inteligentną" klemą minusową. chyba że masz wymienioną
  14. Podejrzewam, że sprawa tyczy się konkretnych roczników/ dat produkcji. sprawdzić muszą wszystkie. w produkcji seryjnej i nie tylko dywersyfikujesz dostawców, wymagania masz takie same ale jeden zrobi to "lepiej" a drugi powiedzmy inaczej ale spełniając wymagania. podejrzewam że tu jest jakiś temat. w weekend zajrzę czy faktycznie przesmarowali to łączenie. bo tą obudowę mam cały czas czarną, nie zmienili jej na białą. P.S ja się o tym przypadkiem dowiedziałem, jak byłem przy zakupie auta, sprzedający mówił że wszystko było zrobione z klemą i przewodami. Po rozkodwaniu VIN pojawił się czerwony trójkąt w raporcie z numerem. Prześledziłem numer i znalazłem w sieci info że sprawa tyczy się przewodu. Serwis potwierdził że akcję zrobią i umówili mnie na termin. A sprzedający na to... "no szwagier mówił, że było robione... a mi sprawdzali napięcia i było wszystko ok..." - ale to już inna historia. P.S.2. Sprawdź sobie jeszcze w teście nr9 jak dobrze pamiętam jakie masz łądowanie podczas jazdy. powinno być 14.6-14.8 - nie więcej niż 15V.
  15. No np jak korozja spowoduje że przewód dotknie d okaroserii = masy - powstanie zwarcie. sprawa nie tyczy się ponoć jedynie samego przewodu który idzie pod samochodem, ale również tego łączenia w bagażnikiu. https://www.bimmerforums.co.uk/threads/electrical-fire-in-the-boot-2004-530d-touring.479073/
  16. orzel_man odpowiedział(a) na steryd temat w E60, E61
    Byłem wczoraj. Akcja z przewodem. Bez żadnego ale mnie umówili. E61. 2005. Prawie 300k nalotu
  17. Właśnie to zwarcie może doprowadzić do zapłonu wykładziny. Wewnątrz bagażnika. A dalej to wiadomo. U mnie tez przedlift. Obudowa łączenia tych kabli czarna (były tez białe) Posprawdzali. Jest Ok.
  18. orzel_man odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    Nad takimi sie zastanawiam https://allegro.pl/oferta/lampy-tyl-bmw-e61-kombi-touring-led-diodowe-07-d-5823178923
  19. orzel_man opublikował(a) temat w E60, E61
    Cześć. Chciałbym odmłodzić trochę autko. Swoją drogą dziwne ze w e39 były led a w e61 nie ma ale nieważne. Zastanawiam sie nad włożeniem oświetlenia led Czy ktoś z Was ma doświadczenie z DEPO? Wyglądają nieźle i na aukcjach piszą ze działają pług and play. Większość użytkowników poleca jednak ori. Polift Z tym ze trzeba do tego moduł. Jakieś przewody i kodowanie. Z pewnością przerabiał ktoś temat. Prośba o doradzanie. Może jakieś fotki/ filmy macie. Dzięki
  20. A powiedz. Co sie dzieje z chlodniczką ? Rozszczelniła sie wewnątrz? na zewnątrz ?? Czy jakaś inna przypadłość
  21. byłem dzisiaj w serwisie...na akcji klema bo nie była zrobiona. całość trwała 2h z myciem... więc cóż. prawdopodobnie niewiele zostało zrobione, tylko przesmarowane/ zakonserwowane w jakiś sposób przewody. Pani w serwisie przedstawiłam mi trzy opcje 1. Smarowanie i konserwacja jak wszystko będzie ok. 2. wymiana zabezpieczeń i dodatkowa konserwacja - cokolwiek to znaczy 3. wymiana całego przewodu, wtedy auto musiałoby zostać. a jeśli chciałbym wyjechać to podpisać oświadczenie że na moją odpowiedzialność biorę opcję. U mnie była opcja 1. Czy teraz mogę czuć się bezpiecznie... nie wiem,. Może u mnie nie było tyle korozji bo auto teoretycznie od 2008 garażowane...ale kto wie. ma prawie 300k. przynajmniej kawka dobra była i obejrzałem "nowości" zachorowaliśmy z żoną na mini countrymana... w sumie fajne inne auto. w sumie ta moja aż tak się nie zestarzała ;)
  22. byłem dzisiaj w serwisie... całość trwała 2h z myciem... więc cóż. prawdopodobnie nic nie zostało zrobione, tylko przesmarowane/ zakonserwowane w jakiś sposób przewody. Pani w serwisie przedstawiłam mi trzy opcje 1. Smarowanie i konserwacja jak wszystko będzie ok. 2. wymiana zabezpieczeń i dodatkowa konserwacja - cokolwiek to znaczy 3. wymiana całego przewodu, wtedy auto musiałoby zostać. a jeśli chciałbym wyjechać to podpisać oświadczenie że na moją odpowiedzialność biorę opcję. U mnie była opcja 1. Czy teraz mogę czuć się bezpiecznie... nie wiem,. Może u mnie nie było tyle korozji bo auto teoretycznie od 2008 garażowane...ale kto wie. ma prawie 300k. przynajmniej kawka dobra była i obejrzałem "nowości" zachorowaliśmy z żoną na mini countrymana... w sumie fajne inne auto. w sumie ta moja aż tak się nie zestarzała ;)
  23. Masakra normalnie... moja nie brała udziału w pierwszej akcji. zobaczymy co teraz powiedzą. jutro na 13 do serwisu jade.
  24. O w morde... to może lepiej nie jechać... skoro tak "poprawiają"

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.