Skocz do zawartości

Stare, zdezelowane 2002 - czy jest coś warte


rafał1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę interesuję się starymi samochodami. We wsi obok, u kogoś na podwórku, od kiedy pamiętam "w pokrzywach" pod gołym niebem stoi stare BMW 2002, z daleka nie wygląda najlepiej, nie ma pokrywy silnika, jest trochę zardzewiałe, z bliska mu się nie przyglądałem, ale wygląda mniej więcej tak: http://d.polskatimes.pl/k/r/9/ce/af/4f6f8d3d1d849_o.jpg?1353386295 + trochę pogięta blacharka

stanu wnętrza też nie znam. Gdyby udało się ją odkupić może o ile pozwalały by fundusze, powoli bym powoli bym ją renowował i miał zajęcie na długie wieczory, choć wiem że części do niej nie są takie tanie. A jeżeli brakowało by funduszy to trzymał bym ją pod kocem. I tu pierwsze pytanie: na ile wartość takiego auta mogła by wzrosnąć przez parę lat? Drugie pytanie to czy warto sobie w ogóle zawracać tym głowę i ile może być warta, jeżeli miał bym o nią w ogóle pytać.

A może uda mi się ją wyciągnąć za "skrzynkę wódki" :lol:

 

PS. mam jeszcze pytanie czy jest możliwa i ile by kosztowała rejestracja takiego pojazdu jako zabytek jeżeli właściciel nie posiadał by żadnych papierów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da, tylko trzeba mieć albo dobre zaplecze finansowe, albo warsztatowe. BMW '02 ma parę newralgicznych miejsc które jeżeli są skorodowane to nie ma sensu auta ratować. Bardzo przydatne były by zdjęcia żeby określić stan auta i ewentualną możliwość odbudowy. Auto można zarejestrować na zabytek jeżeli nie posiada dokumentów, ale to sprawa drugorzędna. Bo nikt nie zarejestruje wraku, który na dodatek musi przejść badanie techniczne.

Pozdrawiam

(O=00=O)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.