Treść opublikowana przez swiroman84
-
Wycieraczki źle parkują - podnoszą się o 1-2cm do góry
Dzięki też znalazłem ten numer. Poszukałem trochę w elektronicznych i wychodzi na to że to taki przekaźnik http://www.aphelektra.com/p/pl/5411/przekaznik+12vdc+hfv6-g012-z-t+35a.html Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić
-
Wycieraczki źle parkują - podnoszą się o 1-2cm do góry
Witam mam ten sam problem. Wyjąłem przekaźnik i po zdjęciu obudowy widać że blaszka się odlutowała i muszę wymienić go na nowy. Przekaźnik jest koloru niebieskiego i ma numery 61366918816 na jaki muszę wymienić bo tego już nie produkują.
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Blachy na pierwszym zdjęciu są inne niż na pozostałych. Trochę dziwne
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam potrzebuję termostat główny oraz kompletną odmę tylko OE. Vin VA20945
-
F30 wba3e11070f464495
swiroman84 odpowiedział(a) na swiroman84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY ciekawe dane podałeś. Wychodzi na to że przebieg może być ponad 200kkm. W każdym bądź razie znajomek narazie odpuszcza ten egzemplarz. Dziękuję wszystkim za pomoc i zaintersowanie.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Profi robota aż miło popatrzeć. Gratuluję samozaparcia bo efekty są oszałamiające. :cool2:
-
F30 wba3e11070f464495
swiroman84 odpowiedział(a) na swiroman84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam się z tobą w 100%. Poprostu kolega z tych marudnych
-
F30 wba3e11070f464495
swiroman84 odpowiedział(a) na swiroman84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak z takich powodów nie kupiłeś auta to życzę powodzenia w szukaniu igły. To nie ja kupuję samochód tylko kolega. Poza tym On sam ma pedantycznie utrzymanie samochody i tego samego oczekuje. Jeśli chodzi o fakturę 23% to chyba sciema mówi ze ma samochody z niemiec a tak naprawdę same holenderki na placu
-
F30 wba3e11070f464495
swiroman84 odpowiedział(a) na swiroman84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega był obejrzeć. Odnośnie dokumentów wyszło ze z holandii nie chciał się tłumaczyć bo wystawia vat 23%. Wizualnie auto ok ale - szybą przednia wymieniana - brakuje zaslepki w jednym reflektorze - auto po polerce z wgniotką na drzwiach kierowcy ale sprzedawca powiedział "TO SIĘ ZROBI". Ciekawe co jeszcze przy niej robili
-
F30 wba3e11070f464495
swiroman84 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam znajomy jest zainteresowany tym egzemplarzem http://allegro.pl/sliczne-bmw-f30-2-0d-automat-alus-xenon-navi-prof-i5876796591.html Wszystkie opinie mile widziane
-
E90 320d@Alpina D3 Monaco Blau M-pakiet lci 1-wł.
Bardzo ładny i zadbany egzemplarz. Zmiana na lci bardzo kozystna konieczne dorzuć lampy poliftowe. Jak to jest możliwe ze nie spotkaliśmy się na mieście?
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Jak kupiłem samochód to od razu wywalilem ROFy bo jeździć sie nie dało. Na szybko zmieniłem na zwykłe goodyeary 225/45R17 prowadzenie delikatnie sie zmieniło auto było bardziej miękkie mniej precyzyjne przy nagłych zmianach pasa ale ogólnie bez zastrzeżeń 3 sezony przejeździłem parę razy max zaliczylem bez problemów. Teraz zmieniłem na dunlopy sport maxx ten sam rozmiar tyle że XL i jest elegancko. Troszkę mniejszy komfort ale prowadzenie lux. Myślę że u ciebie może być problem taki że kupiłeś opony o za małej nośności.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Piękne auto gratuluję. Najładniejszy kolor mpak dobre wyposażenie. Z twoich planów na mody to widzę ze BędzieszMiałWydatki a jak zrobisz wszystko to będzie petarda. :cool2:
-
E 93 335i - Dziwny zapach z nawiewów
Ja proponuje sprawdzić odpływy w podszybiu. Wyjmij kratki i osłony sterownika silnika oraz absu. Ja ostatnio czyściłem bo po stronie kierowcy stała woda cały czas i miałem tak smrodek jak u ciebie
-
Jaki wózek dziecięcy do e90
Polecam maxi cosi mura 4. Wózek porządny koła duże na piance i pięknie się składa. W E90 się mieści bez odpinania kółek.
-
F80, czyli jak zabić marzenia
F80 ma w standardzie opony ROF?
-
BMW E91 325d 2008r. Problem EPS
Sprawdziłeś na innym komplecie kół? Może problem tkwi w nierównomiernym zużyciu opon i dlatego masz różne prędkości kół a system szaleje
-
Błąd automatycznej skrzyni biegów. 320d
Może być wina słabego akumulatora
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wreszcie happy end :cool2: Sto lat
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Gratuluję wytrwałości i cierpliwości nie tylko tobie ale i żonie :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Codziennie śledzę twój wątek z nadzieją że udało się rozwiązać problem a tu dalej nic. Nie udzielam się bo nic rzeczowego nie mam do napisania. Niestety ale skomplikowanie nowoczesnych jednostek nie ułatwia zadania. Jak jest dobrze to jest dobrze ale jak coś siądzie nietypowego to ciężko znaleść problem i go rozwiązać. Trzymam kciuki za ciebie bo ty masz ręce pełne roboty :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mam nadzieję że diagnoza okaże się trafna. Trzymam kciuki
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
A jak wymieniasz filtr paliwa to też przez chwilę kręci zaczym zassie ropę i odpala. Śmiało montuj :cool2:
-
Zawieszenie... Proszę o pomoc i rady
Musisz tam jest górne mocowanie amora. Z własnego doświadczenia radzę kupić jeszcze gniazdo podporowe amortyzatora 2szt. do tylnych amorków są metalowe i gniją koszt ok 14zl.
-
BMW e90 320d 163ps pocące się amortyzatory
Wystarczy klucz płaski 16 nasadka z grzechotka oraz mocne szczypce I oczywiście podnośnik. Dasz radę :cool2: