Treść opublikowana przez mikan
-
E46 325i 2004r. Nowy Targ WBAEV31050KL40012
mikan odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkrzysiek318d patrząc po twoim opisie to raczej celujesz w niskie spalanie, małe opłaty a nie klasykę, moc itd - nie dziw, że przeliczasz rocznikowo - dlatego teraz nowe bmw są jakie są - cenowo i jakościowo - żeby panowie mogli sobie roczniki zmieniać
-
e46 m3 2002r. Wrocław vin WBSBL91070JP80598
mikan odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 2004r przenieśli kierunki z błotników w lusterka ...
-
e46 m3 2002r. Wrocław vin WBSBL91070JP80598
mikan odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest bardzo złe - b5, b5fl, b5fl+ i b6 też ....
-
e46 320d '03 - kupno lamp przednich - pytanie
Na polifty bez xenonów są promocje, dodatkowo aso litwa 0 którym jest na forum. Po nr oryginału sprawdzisz ceny.
-
[320D - M47] Zmiana turbo *przed* chipem - tylko na jaką ?
Przecież on ma 136 koni ....
-
BMW e46 330cd coupe WBABV91090PJ89023
mikan odpowiedział(a) na incarnation temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo rozkoduj chociaż VIN Odcienie spaprane - widać mimo starań - zdarza się. Gorzej, że jak zawsze nie jest to mPakiet. Stołki skrzętnie ukryte ale i tak wytarcie widać. No i coś słaba seria wyszła na na polifta 204 km.
-
Dobór głośników na przód
To zależy ... na pewno w sedanie jakimkolwiek w przy przesterowanym basie - bardzo częste zjawisko - będzie lepiej bas czuć - tak jak powinno a nie słychać - tyle, że przy właściwie ustawionym turas/hatchback/liftback/coupe będzie potrzebował do tego samego efektu co sedan mniejszej mocy. Mi najlepiej grało w 3d hatchbackach i passacie kombi. Koniec końców sedan cichszy na trasie to i na jedno wychodzi :)
-
Dobór głośników na przód
O tym pisałem w swoim poście wyżej - cały czas są te zabudowy w koło dostępne
-
Dobór głośników na przód
To ja nie wiem co oni wrzucają w podstawowej wersji i w jakiej ilości - wiem jak gra harman na biznesie i harman na profesionalu. Też mi słoń na uszy nie nadepnął ale w passacie 04r na serii, leonie I 04r na serii, toyotach 11r i 1er 11r gra dużo gorzej. Może to ilość a może harman, nie wiem.
-
[320D - M47] Zmiana turbo *przed* chipem - tylko na jaką ?
Przejrzyj galerię mobiego. viewtopic.php?f=159&t=197665 Tyle.
-
Dobór głośników na przód
To chyba nie siedziałeś w passacie w tym samym roczniku co e46. Co do jakości, mam akurat harmana to złego słowa nie powiem - wiadomo głowy nie urywa ani nie pieści basem. Sam myślę nad zmianą samych głośników ale niskotonowych na harmanowym wzmacniaczu który już jest + wygłuszenie ale bez skrzyni basowej lub ewentualnie mała zabudowa we wnęce koła zapasowego.
-
BMW e87 120d WBAUG51090PV42873 Mirsk - korekta ponad 200tys
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu akurat jest Holandia, ale przykładowo kupując coś z rynku De, mające poniżej 10 lat i wpisy w systemie - prawdziwie ,wystarczy realna dedukcja, żeby uprawdopodobnić przebieg - oczywiście to nie wszystko ale zbierając razem do kupy wszelkie symptomy ...
-
e92 320xd Warszawa WBAKH31090E249205
mikan odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E46 320i WBAAM11040JM45037
mikan odpowiedział(a) na gladki96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA środek ukradli menele i trzeba sobie zwizułalizować ... co za gość - przecież bmw robiło jedne "środki" i do tego wieczne także nie ma co pokazywać ...
-
jaki jest koszt wymiany rozrusznika mw e46 diesel 2002 150km
Z tego co pamiętam to compact miał być pierwszym bmw dostępnym poniżej 100 tyś w najuboższej werscji/opcji - kiedyś tam. Jak pet to będzie wklejał - nie ma reguły i niedemonizujmy 320d w e46 - wiele jest przykładów na to - choć więcej petów także stąd takie opinie. Zadzwoń mistrzu do pierwszego lepszego warsztatu który się w tym specjalizuje i się dowiesz ile za naprawę i ile za naprawę z wymianą - google się tobie popsuło ? Naucz się też rozróżniać karoserię bo to podstawa.
-
BMW E46 2.0d 2000r Lukash
Radio, gała, okropne dywany ... Listwy poszukaj piano black a jak chcesz rozjaśnić to szczotkowane aluminium. Karbon, uniwersalne dywany, radio, wściekły zapach na kratkach, rumuńska gałka ... mnie odrzuca.
-
Bmw e30 WBABB11090EB92237
mikan odpowiedział(a) na ciniak11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, ktoś tuningował - bo stoi jak wysoko jak Łada Niva
-
328i e36 WBABG11010ER35942
mikan odpowiedział(a) na Truskify temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3 zdjęcia z lewej - żadne pełnego profilu lewego - prawego nie ma, tyłu nie ma - przodu równo też nie. Tak czy siak odcień zpaprany co się zdarza ale po ciula to pierwsze gówniane zdjęcie - poza tym, że widać różnice w odcieniu. Fotele jak fotele - dołożone to nie ma co oceniać - kierat przekrzywiony a dywaniki giełdowe najtańsze. Plus za zawias - kwestia jaki stan. Xenon to jakiś chyba na dziko.
-
E46 330d Touring, Wrocław, WBAAP91070JH88997
mikan odpowiedział(a) na TheDoctor85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie moim zdaniem brzydki, wyjątkowo nietrafione zmiany ... Coś nie gra z tym mPakietem ... 2gie zdjęcie - błotnik a drzwi. 8me zdjęcie - listy chromoe. Mimo starań ogłoszeniodawcy, żeby pokazać względnie cały samochód - a w konsekwencji dużo nic nie dających zdjęć - złe ujęcia, cień, ciemne zdjęcia - nie widać ważnych szczegółów. Np brak frontu vis a vis, Dodam, że chrom linia z czarną nerką w granacie wygląda wyjątkowo do dupy. + za zdjęcie fotela - widać że ideał nie jest, ale bardziej skupiłbym się na karoserii
-
BMW E46 z X czy bez ?
Często ktoś bierze, bo 3.0d/i w takiej konfiguracji łatwiej znaleźć - jeszcze pakują się w At z tym zestawem. Ogólnie dyskusja taka jak o zimówkach czy 225 r17 czy 205 r17 i ich praktyczności. Reasumując podobnie uważam jak przedmówca. Jak ktoś chce coś konkretnego na góry/zimy/śniegi to i tak albo jakieś jeep-wate albo quattro lub coś z seri X a nie z X-em.
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk - jeden lubi szafy black red white albo zabudowy komandora a inny lite drewno lub przynajmniej z drewnem na frontach i naturalną okleiną. Dodatkowo - serwis a serwis - przykład bm.e i szymon-o. Nie wiem czy dla szpanu - volvo nie jest złe ale nie twórz herezji porównując je do bmw - bmw może rywalizować z audi i ewentualnie merachem - sam prawie kupiłem volvo s80 koło 07` przed moją o czym już pisałem - to nie czcza opinia. bbrys - 240-260 pisałem o mojej 320d a nie e90. Co do reszty to potem bo nie ogarniam czasowo teraz
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMuszę cię zmartwić - ale nie przepłaciłem, czego efektem jest w konsekwencji stan wnętrza, wyposażenie oraz w gruncie rzeczy bezawaryjność i brak konieczności wklejania grubych tysi jak to jest w przypadku 3/4 samochdów na forum - pomijam tych którzy chcą ale mam na myśli tych którzy muszą. Poza tym nad twoim uwielbieniem plastiku i biedy wewnątrz już kiedyś pisałem . Ja nie kupiłem samochodu dla emblematu.
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie pompuje cenę i zaniżam wiek ? Wiek wskazałem - być może błędnie o rok - ok - może omyłka a może z Vinu wyszło inaczej. Cena zawsze jest do obniżenia - jakby poszła za 34 to masz 10% - więc się zgadza i w czym problem ? Analogicznie jak ty teraz ja robiłem symulację z e91 i e90 jak była w sprzedaży - stąd wiem ile kosztowała. Za wiele się nie zmieniło - poza rabatami i pakietami jakie teraz w Pl dają a nie dawali. Tak samo mój 320d kosztował koło 240 - 260 nowy - mimo, że jest to tylko 2.0d. Możesz się zgadzać lub nie - natomiast - nie pompuje ceny - j.w. wyjaśnione a rocznik - j.w. również. Koło bentleya lub rollsa to zakładam, że panowie w najlepszym przypadku stali - a 3/4 użytkowników tego poddziału forum nie byłaby w stanie kupić opon do nich a wymianie hamulców nie wspomnę - także po co porównanie. Seryjne nie sportowe skody i inne wspomniane g.ówna nie przekraczają 100tysi a w bmw nawet słabym za tyle to można dodatki powrzucać gdzie w tych super markach masz 3 do wyboru na krzyż - jak np w hondzie
-
BMW 728 vin wbage21040dj35773 Zambrów
mikan odpowiedział(a) na Bartosz1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoducha w kieracie chyba ruszana ale może mnie oczy mylą ...
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co ma kuźwa do tego wiek samochodu ? Wybudźcie się ... to nie jest daewoo/fiat opel i inne. Brałem pod uwagę cenę - która na koniec i tak jest niższa - i wyposażenie - bo wiem jak sobie 330d "robię" na stronie czy teraz czy 5 lata temu to chcąc nie chcąc zawsze wychodzi +- 350-380 tysi. Czasem bez szaleństw - 320 Odjąć mPeakiet a wrzucić x