Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. Konkretnie nie szukam ... mam parę opcji bmw i jeszcze się nie zdecydowałem ( nawet mi s6 07r po głowie chodzi ) - puki co moje truchło psuć się nie chce a łatwo kupić, wtopić i wtapiać z częściami.
  2. Dlatego napisałem - jedną. Poza tym, ja filtruje tylko na manuale i bez X. Tamta czarna nie pamiętam jaki miała napęd - ale fakt, foto było w tym samym miejscu chyba co biała, która nie jest ale looknałem jak napisałeś, bo ogólnie mnie interere manual.
  3. To gitara - ja na razie od lat tylko 2 sztuki widziałem na allegro.
  4. I jest pełno tematów o tym ...
  5. Chyba zacznę dzwonić do tych pacanów zapytać czy oni by na podstawie takich zdjęć jechali oglądać samochód ...
  6. mikan odpowiedział(a) na Mlody83 temat w E46
    Ok, gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie to byśmy jeździli szarymi mydelniczkami - ja puki co, widziałem na forum 1 e46, gdzie obszyty kierat wyglądał sensownie. Na żywo, zawsze jakoś czuć że to nie ori, bez względu na pojazd - oczywiście mowa o takich, gdzie pod obszyciem też była skóra.
  7. mikan odpowiedział(a) na Mlody83 temat w E46
    Spoko, ja wolałem znaleźć kierat w takim stanie żeby nie obszywać. Bo da się a nigdy nie będzie zrobione jak ori. Co do reszty to trochę nie trafiłeś, bo czym innym jest dołożenie czegoś ori w czym innym obszycie, założenie laminatu itd a jeszcze czym innym mPakiet pełen a tylko przedni zderzak, jeszcze z siatką tuningową.
  8. mikan odpowiedział(a) na Mlody83 temat w E46
    No ... zwłaszcza dodawanie dziurkowanej w kieratach w których nie wychodziła z dziurkowaną. Takie mam zdanie.
  9. mikan odpowiedział(a) na Mlody83 temat w E46
    Obszywane są w 99% ble/fuj itd. Nieważne czy kazio szyje czy java Z allegro tez ryzyko, ja wziąłem ze szrotixu z angola mPetową z multi, ale ma jedno pękniecie bez przetarć z prawej strony - lewa dziewicza bo to angol był. Będę ją gonił - ale muszę foto porobić itd, bo sobie zamówię chyba z litwy.
  10. Chciałem edytować ale napiszę - ja wrzucałem żeby coś znaleziono choćby ze zdjęć, bo było ich dużo a cena i tak mimo że na polskie warunki była bardzo wysoka, to w porównaniu do wyposażenia, stanu i potwierdzonego w 95% przebiegu była zbyt niska - kolo się bujał chyba z pół roku. Reszta oczekuje wróżb z 5 zdjęć typowych, albo jakiekolwiek potwierdzenia że mają jechać brać bo jest okazja i zaraz ktoś kupi. Jakiekolwiek próby sensowne o ile nie zapadła klamka, że tą sztukę kupujemy a wrzucamy bo wrzucamy na odczepnego żeby sumienie w razie co był spokojne - zasługuje na pochwałę. Bez wizyty na forach i o zgrozo - w aso jakimkolwiek czy warsztacie zamującym się bmw - oczywiście zależnie od modelu i rocznika. zgadzam się z tobą, ale ile jest tych pozytywnych może z 10% Też zajmuję się sprowadzeniem aut i zawsze dla większości handlarzy największym punktem odniesienia przy zakupie auta z zagranicy jest jego cena i dla większości są to ceny zaczynających się od dolnej półki cenowej - z pewnymi wyjątkami ( kupowałem parę dupowozów na 3/6 miesięcy ), to ja z góry odrzucam najtańsze ogłoszenia - nie patrzę wcale, zaczynam patrzeć od połowy w górę - nieważne czy jest 5 stron ogłoszeń ( rzadkość ) czy 3 czy 1 po przefiltrowaniu. Teraz nie pamiętam gdzie- w jakimś kraju, w przetargach państwowych oferty najtańsze i najdroższe są z góry odrzucane - nie muszę chyba wyjaśniać dlaczego - u nas wiadomo, poza dobrą kopertą kwestią cena jest najważniejsza.
  11. Fakt, że na innym forum innych marek byłem dawno zalogowany - to fakt że mniej się działo w temacie oceny - inni nabywcy, inne podejście - diabli wiedzą. Ja np wiedziałem, że ktoś od kupującego w moim temacie się wypowiedział bardzo pozytywnie, co akurat mi dało do myślenia. Co do opini - czy rzeczywiście wrzucając chcemy tylko pozytywne, jeśli wrzucamyy coś z dolnej części cenowej allegro albo max będącej w połowie ? Raczej żeby ktoś zauważył coś czego my nie widzimy - dałem przykład bo takich samochodów jest najwięcej.
  12. Część pewnie i tak, nigdy nie zakładałem że handlarze w większości to osoby rzetelnie wykształcone, przynajmniej mgr - fakt, ogłady i obycia nabywają z latami - przecież sprzedaje się różnej klienteli - często nawet grzeszą wyjątkową inteligencją a na pewno pełni są perfidii, ale myślę że naprawdę handlarz musiałby być wyjątkowym desperatą/lub podręcznikowym debilem żeby w taki sposób jak tu często w tym dziale, zadawać pytania, odpowiadać lub kierować się tym lub tamtym zakładając temat w zw z samochodem który go interesuje - choć może się mylę. Jakiś przestój, chwila czasu, potrenowanie zagrywek i jak znalazł :)
  13. Ja wrzuciłem swoje auto tu do oceny zanim kupiłem - było że za dużo zdjęć jak na prywatnego, że długo stoi ( fakt, kosztowała tyle co średnie 330cd z allegro także to wyjasniło sprawę ) Ja oczekiwałem jak najwięcej komentarzy - złe, dobre, złośliwe, tyypowe czy nie - wszystkie ważne - na pewno bardziej obiektywne niż osoby kupującego a zawsze to jakiś sygnał jeśli akurat coś sie samemu przeoczyło. Co do tego, ze ktoś upadł na głowę z limo na suva - no upadł - fakt że rav nie jedzie, nie wygląda, dużo pali - więcje niż bmw - a jak nie upadł, to to bmw na biedzie albo się rypie jak trzepaki na obwodnicy albo okazyjnie kupił jakiegoś walniętego - bo nic nie przemawia za zmianą na rav-kę - to nie jest typowy suv a miejski suv ( nie wkreci nikt wyprowadzki na wieś ani powiększenia rodziny bo wielkie to to nie jest ) - więcej pali, tani nie jest w utrzymianiu ale prawdopodobieństwo że nie po drzewie czy innym słupie. Nie sprawdzałem auta w ASO, na próbnej przejażdżce podjechałem do znajomego "mechaniora" i spojrzał z grubsza - gratuluje, ja jestem ryzykant, zakładać się też lubie ale ty bijesz hazardzistów z Wielkiego Szu na głowę - oby takich więcej - wymarzony klient, czy to handlarza czy nie.
  14. A mnie krosno wielokrotnego użytku do 126p, zestaw koni z regulacją twardości do astry I, gazówki do golfa III i inne ... Rzeźnia :)
  15. Ja wyszedłem z założenia że na ori i dobrym programie nic nie rozwalisz nawet jak dasz się ponieść emocji ( pół biedy vs na mieście ) np na autostradzie gdzie parę km nie odpuścisz jakiemuś fagasowi w nowszym wozie - btw jak wracałem z programu z wawy to miałem taką akcję z q3 chyba i 225 w deszczu nie był w stanie długo utrzymać - jakaś taka dłuższa dwupasmówka za wawą. Między innymi też przydaje się fmic.
  16. Wszytsko fajnie ale trochę się dziwie ... dla mnie mało sensownym jest zmiana na inne turbo w wypadku jak celujesz w wynik który możesz uzyskać na ori turbo a nie sprawdzasz nawet na hamowni ile wypluje. Z tego co wiem, to bez eu4 były wydajniejsze i więcej można było kręcić niż ten syf który ja mam czyli eu4. Lepiej chyba zacząć od zdrowej serii i fmic niż diametralnych zmian, choć bardziej mnie dziwi brak wykresu na np 2 hamowniach.
  17. To kolejne mało dyskretne pytanie - sam przywiozłeś czy od handlarza ? Pytam, bo sztuki mają piękne ale często po dużych przygodach i nawet drożej niż z de
  18. Masakra ... ktoś napisze - ma gwarancję - ma. I tyle ... Bez sensu. Chociaż zwykłe sachsy ...
  19. I pochwal się gdzie takie można "wyrwać"
  20. Jak moja szklana kula mi powie czy pytający ma spryskiwacze reflektorów, czy lata na płynie z biedronki, czy trzaska trasy czy miasto itd itd
  21. Nie do końca - kupisz przy przelocie 300 tysi albo więcej to będziesz osobą która 2 raz amory zmienia, 2 raz regeneruje turbo i/lub/oraz sprzęgło - jak latało w PL to niestety najczęściej zawias niedobrany i słabej jakości. Kupisz z niższym przebiegiem to masz najczęściej ori i cieszysz się przez 3-4 lata jazdą bez wymian. Mnożyć można jeszcze więcej ... zużyte wnętrze, uszczelki, szyby, jak w tej sztuce baardzo zajechane klosze reflektorów, kierat, lakier - elementy gumowo metalowe zawieszenia które rzadko się wymienia ale przy 300 tysiach już polecą ...
  22. A wiesz już jak jest sterowana turbina ? Wężyki wymienione ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.