Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. ja z przyzwyczajenia leje od lat na shellu, na początku lałem v-powera, ale po zebranych informacjach na temat suchości, kiepskim smarowaniu itd itd po miesiącu od kupna zacząłem lać zwykłego shella
  2. mikan odpowiedział(a) na Mairek10 temat w Oleje
    ja wlewam ori bmw castrola LL, zmieniam co 10 tysi
  3. mikan odpowiedział(a) na jacekkk32 temat w E46
    to coupe-ta i compact miewa czarne w org ?
  4. mikan odpowiedział(a) na jacekkk32 temat w E46
    dokładnie, ja mam w/g vinu lakierowane klamki w kolor nadwozia także z tym lakiernikiem zapędziłeś się,ale listwy z tego co mi wiadomo zawsze są czarne
  5. po co wybebeszać, wytnij je, sprzedaj a w ich miejsce wstaw rury a w miejsca sond wspawaj tulejki pod sondy, po co się bawić w wypruwanie
  6. wyciąć
  7. i jak, już po swapie ?
  8. mikan odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Auto Ewa to nieporozumienie jest
  9. dodam tylko że akurat mikoda jest produkowana u nas a nie w azji - tyle w kwestii zgodności z faktem
  10. mikan odpowiedział(a) na mszczyrek temat w E46
    wiem że alpina d3 zakłada do e90 2.0d 163 w seri, wtryski od 535d, turbo od 3.0d i robi 200km, pewnie da się i więcej po takich zmianach to pewnie w/w plan 250km to zakłada ...
  11. http://www.ebcbrakes.pl/oferta/samochody_osobowe na dole strony jest inny wykres chociaż też w necie widziałem inne wykresy z tego co mi wiadomo, wszystkie wyżej niż green-y jak zimne to nie hamują i nie nadają się na ulicę ale nie mam potwierdzenia konkretnie dlatego pytałem jak to się sprawuje jak w fireblade 954 miałem sportowe klocki to jak były zimne to można było się zabić, dopiero 2-3 hamowania ze 180 i były jak żyleta i nie do przegrzania na ulicy ale to w motorze było gdzie 3x 180km/h to 3 pierwsze lepsze krótkie proste
  12. ja chce taki zestaw zamontować jak zaciski dorwę od 330, zastanawiam się tylko dlaczego yellow stuff-y ? ja chciałem greeny bo redy też odradzali, pytam bo ponoć inne niż green-y nie hamują jak są zimne, czyli w mieście przy nagłym hamowaniu można się zdziwić, takie opinie słyszałem a jak wy oceniacie prace tg z redami w mieście ? jak hamują jak są zimne itd bo rozumiem że już jakieś refleksje macie :)
  13. mikan odpowiedział(a) na prezes1983 temat w E46
    przeszukaj moje posty, od marca do września się z tym tematem kulałem - dużego spalania, szału może teraz nie ma i nie pali jak innym po 7 litrów w typowej jeździe miejskiej ale 10L na 100 nie przekraczam ( teraz w cyklu mieszanym gdzie w większości miasto wyszło 800 na zbiorniku, ale raczej spokojna jazda-wyjątkowo ) moze to styl jazdy nie wiem( jezdze raczej agresywnie i dynamicznie ), ale sie nie poddaje i dalej drążę temat jak jest jaki błąd na kompie albo złe wskazania na logach , pewnie nie raz jeszcze podbije pod jakiś swój stary temat
  14. mikan odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    no znajdą się i tacy co za rok wezmą za ciup niższą niekoniecznie tak niską cenę jak piszesz, tak jak z kupowaniem samochodów ... analogicznie, choć faktem jest że dobrze dobrana zimówka poniżej 6 stopni, na mokrym nawet bez śniegu lepiej się sprawdza niż zdrowa porządna letnia
  15. mikan odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    no ale masz model 318d i mniejsze tarcze ... ja mam akurat pirelli soto zero 2 ale w ori r17 kółku
  16. mikan odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    nie no spoko ale zakładasz że w rozmiarze r17 i r18 z wyższym indeksem prędkości bo tak w mocniejszych furach się kupuje, taka sama marka i model opony - będą nieidealnie się sprawować ? pierdzielenie, po prostu jeden kupuje r15 jak mu wejdą, inny chinszczyznę i też zachwala, a inny musi lub chce r17 i też z grubym mięsem 2 letnia w super okazji albo nową z droższych firm
  17. mikan odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    ogólnie nie wiem od kiedy szerokość feli podaje się w jednostce miary szerokości opony ale co tam ... a tak jak wyżej koledzy piszą do poliftowej 320 320d 323 325 328 nie wejdą r15, nie wiem jak do poszczególnych przedliftów no tak ale 330 i 330d mają jeszcze większe zaciski i średnice tarcz, tam minimum r17 ( i dobrze bo wygląda to jakoś przynajmniej )
  18. mikan odpowiedział(a) na Zizi temat w E46
    ja też to przerabiałem, wywaliłem org biznesa cd, wsadziłem pioniera jednokolorowego stylizowanego na nakamichi, wzmachol i suba, ale to nie to już, może gdyby ramka była z aso, z centralnie ustawionym radiem to moze.. wywaliłem co miałem i wsadziłem org radio jakie było, jakis pierdzielnik koło radia na ipoda już był, wiązka podłączona ori i kabeł, podłączyłem ipoda i jest ok, sterowanie działa z radia, a ipod leży w schowku, dźwięk ok bo na transmiterach poracha, z czasem podłącze wzmachol i gdzieś w podłogę głosnik basowy i przede wszytskim chciałbym znaleźć działającego cd professionala ...
  19. mikan odpowiedział(a) na kobe4321 temat w E46
    staram się nie popadać w fantazję ... to tak nie z wizualnych, chip i zaciski 330 tarcze nacinane, oplot i sportowy płyn hamulcowy, i tak bez chipa wyjdzie koło 3ki - 4ki nie wymieniając tylnych tarczy na większe tylko na nowe nowe szkła reflektorów ( będzie lepiej świecić jak masz xenon) powalczyc z soczewką bo raczej ma na sobie już lekką mgiełkę - tez gorzej przez to świeci a co za tym idzie mniej widzisz
  20. mikan odpowiedział(a) na kobe4321 temat w E46
    - swap od 535d albo 335d + wsio co potrzebne żeby było doinwestowane - lekki mod hamulców od 330 a jak mało to te http://allegro.pl/tarcze-klocki-zaciski-big-brake-brakes-kit-bmw-m3-i1940120330.html jak to ogarniesz, będzie działało to śmiem twierdzić że już takiego pytania nie zadasz akurat ja cały czas robię jakieś duperele w furze i nie sądzę żeby kiedykolwiek zabrakło mi inwencji twórczej że mam taki silnik jak ty i bez szaleństw swapa ( którego i tak dokonam ) to planuje, shadowa, m kiera i krótka gałka + short shifter, zaciski 330, tarcze oplot, płyn, rozpórki przód i tył lekko ciemne szyby i jeszcze rozmyślałem abstrakcyjnie i odlegle na wciśniecie drugich soczewek z xenonem do reflektorów z i tak juz org xenonem ( kaprys - raczej nierealny bo zawsze ważniejsze sprawy są )
  21. hehe gorąco wierzę że jest i wyjdzie na hamowni mocna seria :) wszytsko wskazuje że tak jest ale zweryfikuje w dniu chipowania, mam nadzieje że nie spotka mnie nie miłe zaskoczenie, a hamowany może być przeciez pare razy nawet przed po podczas chipowania jak hamownia jest na miejscu
  22. tak, kupisz w prawie każdym sklepie motoryzacyjnym czy to w mieście czy po za ... przedtem nazywała sie ARVA też z K2
  23. no ja to samo pisałem, zależnie ile mi wypluje z seri ... a chodziło mi ( tak przyszpuszczam ) że silnik 2.0d jest taki sam, bazowo jak mój, a różnica w mocach jest 163 177( turbo, wtryski,program) ,przy wytrzymałości nie chodziło o wtryski i turbo ale o sam silnik ( że on sie nie wykicha ) silniki 2.0d i 3.0d ( różne moce i w różnych modelach ) były ładnie opisywane w bmw trends miesiac po miesiącu,( ostatnie wydania jakoś) tak samo na czym polegał tuning alpiny w przypadku e90 320d z bazowego 163 konie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.