Treść opublikowana przez mikan
- 320d Kopcenie
-
BMW e46 2001 [Audio] podłączenie pod iPod w BMW Business CD
http://allegro.pl/interface-ipod-iphone-bmw-e38-e39-e46-i2056803962.html ja mam to podłączone, było już, podłączyłem ipoda i działają wszytskie może coś nie tak z kablami
-
320D Duże spalanie! ;/
ja mam do pracy 4-5 km , około, wskazówka tak jak dziś dochodzi do połowy, ale silnik na pewno w pełni rozgrzany nie jest spalanie też przez to większe, to że zimno to pół biedy, ale korki światła ronda itd nie spodziewam się spalania 6-7 litrów, jest jak jest 8-10 strzelam, na kompie jest 9,1 -9.4 zrobię 70km poza miastem i spada o 0,3 a od 7 zalewań go nie resetowałem
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
yhm, nie znalazłem innych od tych na razie, napisałem bo planuje jakieś paputy na lato ... ale zawsze są inne wydatki myślałem że wejdą bo szerokie na 8 cali tylko, fakt et małe ale to 8 cali a nie 9
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
nawiązując do tematu mi się jeszcze te podobają dosyć wiecie może ( po tych wymiarach 8Jx18 ET20 czy zmieszczą się bez gwintu i nie będą ocierać ? ja mam obiekcję co do tego przez et http://moto.allegro.pl/kola-18-bmw-e60-e61-m-pakiet-styling-135-i2067040837.html
-
E 46 dorobienie kluczyka
ja mam tylko jeden kluczyk, niestety, chce dorobić drugi, org mi tylko dorobią w aso czy poza też ( tak się przynajmniej wzbraniali - że jest org ) ale taniej niż w aso pytam bo do ac potrzebuję
-
320d Xsenon swieci na czerwnono
proste - zamień żarniki stronami to będziesz wiedział na 100% czy to żarnik czy nie ... ceny zależnie jakie sobie żarniki zafundujesz i gdzie i po jakich zniżkach, byle byś parami zmieniał
-
320cd większe hamulce do diesla
przyznaję, na 100% pewności nie mam, wiem że koleś to do e36 wrzucił u mnie w mieście, dowiem się czy przerabiał, jeśli tak to co i jak to na wygląda na żywo itd
-
320d Xsenon swieci na czerwnono
podbijam do tametu, mam podobnie, coś na indianina lekko jeden świeci, pewnie ktoś wymieniał żarnik jeden a nie parami, może stąd jeszcze się nie wziąłem żeby podmienić strony, wtedy było by jasne czy to żarnik czy coś innego
-
320cd większe hamulce do diesla
te od 320d i tych samych rozmiarów są słabe ... zależy jak kto jeździ, wszystko wychodzi na dynamicznej trasie ... chociaż parę prostych w mieście i też wymiękają wrzuciłem linki zacisków od e38 bo to alternatywa do tych od 330 tym bardziej uważam że do diesla, zwłaszcza w kombi gdzie jest cięższy znacznie hamulce są ważne
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
ja przez lata się przyzwyczaiłem, lepsze prowadzenie, nie buja się na profilu ( aż tak, bo jakiś ruch pozostanie ) to że wygląda lepiej to też fajnie ale mi się poprostu lepiej jeździ w chwilach gdy mam dość stukania, łupania, podskakiwania na boki na np. rondzie gdzie dziury i przejazd kolejowy itd to myślę o przerzuceniu się na x5 ale szybko o tym zapominam jak wpadnę na rondo na którym nie ma dziur, a wyjście z łuku jest bez torów tramwajowych, myślałem kiedyś o poliuretanach, ale wtedy bym oszalał pewnie
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
dlaczego szkoda ? rozmawiałem z kolesiami którzy latają i stwierdzali że nie jest źle, w normalnych szerokościach bez szaleństw z et ja jestem ze org felami, a szerzej w r17 bez dystansu nie będzie, tylko z tego co widziałem to z r18 m3 albo mpakiet, ale nie wiem jakie w mapkiecie są wymiary w tym bez rantu jakby szprychowym lekko szersze r18 żeby się trochę opona opięła sam mam r17 cały rok, chciałbym większe i szersze a jedynie co mnie powstrzymuje to inne plany związane z wozem i właśnie starach że coś będzie ocierać, ciąć oponę i dobijać ... kiedyś już to przerabiałem
-
320cd większe hamulce do diesla
od e38 4 tłoczkowe wychodzą 400-500zł, taniej, i na 90% pasują http://moto.allegro.pl/zaciski-czterotloczkowe-brembo-z-klockami-e38-i2071156499.html http://moto.allegro.pl/zaciski-czterotloczkowe-bmw-e38-brembo-i2032690218.html
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
to ciężka sprawa, u mnie w mieście koleś założył r19 z x5 z tą jodełkę czy jakoś tam, tam jest 10 cali ale et 45 lub 48, ma tam jakiś gwint - założył w takiej jak ja w dieslu ale sedana, jak to wygląda to zobaczę na jakimś spocie to te http://moto.allegro.pl/bmw-x5-e53-e70-19-cali-5x120-oryginal-bmw-i2075097881.html nie wiem czy koledze który założył temat chodziło o to żeby to były org fele bmw, bo mi akurat o to chodzi
-
320d - felgi styling 67 M3 (czy sie zmieszcza)
że tak zapytam, jaki to jest ten wzór styling 67 ? sam już długo się zastanawiam nad 18stami, lepiej wygląda itd - takie mam zdanie chciałem właśnie wkładać te od m3 e46, widziałem tylko że wychodzą r18 i r19, nie wiem czy to zależy od rocznika czy jak widziałem jeszcze te z mpakietu ale po lifcie chyba bardziej szprychowe, pewnie wejdą bo są pod budę poza tym na 9 calach z tyłu fajnie będzie wyglądać lekko opięta opona, bez przegięć oczywiście
-
320d Kopcenie
ciupek maławo tego starego oleju ... z tą rękojmnią rzeczywiście jest jakiś czas, musiałbyś w prawie zobowiązań poszukać i przewertować kc nie wiem czy ktoś na forum chwalił się że wygrał jak miał podstawy do zwrotu itd może mylę coś nie wiem ale chyba ciężka sprawa będzie
-
320d Kopcenie
w skrócie, nie jest wychuchane, nie nazwałem wołami, wymieniam olej jak wymieniam, filtry też często, pod kompa co miesiąc albo półtora - mam takie widzi mi się + to że jednak ten silnik jest awaryjny, a nie chciałbym się o tym przekonać na swoim egzemplarzu widzę że tych "producentów" i "inżynierów i ich wskazań" dość mocno się trzymasz - twój biznes ja widzę to na swój sposób jak zresztą w paru w/w wątkach napisałem swoje zdanie pisemnie wyraziłem, upieram się nadal że nijak się ma negatywna ocena wkręcenia na śrubę z loctite-m do zaślepek producent ani cichej ani głośnej akcji serwisowej nie zrobił z tymi klapkami w e46 i chyba w pozostałych nowszych modelach też nie a trąbią o nich w każdej gazecie motoryzacyjnej przy każdym możliwym artykule dot silnika czy ogółu modelu z tym felerem niestety producenta śrubki z loctite-m nie ma i a wyniki testu to tylko jak się ktoś przyzna ze mu się odkręciła i zrobiła się przez to jazda - chociaż takie wydarzenie wątpliwe - chyba że ktoś lipę odwalił robiąc to
-
320d Kopcenie
to szkoda że wymieniłeś te klapki, mogłeś zostawić jak takie rewelacyjne były, przecież tylko od oceny wizualnej zależy czy się je wywali czy nie jak to co ja zrobiłem jest druciarstwem ... to sorry nie ma argumentu, dlaczego mój sposób miałby być gorszy niż zaślepki
-
320d Kopcenie
a co to odma ? co 10 tysi zalewam superolem ... znawco
-
330i Doposażenie w czujnik zmierzchu
przypuszczam że tak u mnie na auto (A) po zasłonięciu ręką od zewnatrz czujnika przy lusterku zapalają się światła
-
330i Doposażenie w czujnik zmierzchu
wydaje mi się że przy lusterku, przynajmniej u mnie tak jest, plus przy włączniku światel - ale on chyba tylko od podświetlenia deski i pulpitu jest, mam czyujnik zmierzchu, deszczu itd
-
320 td BMW Bussiness CD - ustawianie czasu
może jest połączone ze głownym zegrem, mam od roku, czas się zmieniał a godzina jest taka jak zmianiełem 2 razy na głównym, głowy nie dam, chyba że mój mechanik się nudził i mi zegar ustawiał w radiu ma na desce zegra przestawiłeś ?
-
320d Kopcenie
prawda prawda obniżali ilość km między wymianami, wiem że w przypadku Vw z 2004r do 8 tysi nie wie jak teraz, dowiem się jak podkręce
-
320d Kopcenie
nie chce mi się już dyskutować róbcie jak chcecie woły robocze - gdzie się klapki w kolektorze urywają po 100 tyś, pekają wały itd tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu żeby w PL fur nie kupować przynajmniej nie takich gdzie olej co 30 tys wymieniano no ale mądry kupujący samochód kogoś z forum będzie mógł zweryfikować posty i ocenić czy pasuje mu stosunek sprzedającego do samochodu czy nie
- BMW e46 320dA chip..warto?