Skocz do zawartości

prezes1983

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Jestem nowym uzytkownikiem forum.Nie mogłem znalezc dokładnie tematu dotyczącego mojego problemu wiec zalozyłem nowy(a moze juz tez jestem zmeczony tym moim problemem). Wiec sprawa sie zaczeła ze auto zaczelo palic zbyt wiele jak na ten motor czyli po miescie ok 13-15l /100km przy spokojnej jezdzie a trasa normalnie ok 7l/100km (poprzednio miałem 530D i paliła mniej).Wszystko wygląda ok czyli filtry,nie kopci nie ubywa oleju,nie muli sie temperatura ok (czysciłem tez EGR) po prostu tylko to spalanie.Pojechałem na podłączyc pod kompa do znajomego i jedyne co go zadziwiło to dawka paliwa na biegu jałowym czyli 8mg/cykl a mówi ze w innych jest ok 3mg tak wiec nie miałem sie do czego przyczepic.Co wiecej gdyby tego mieszania bylo malo jeden z mechaników dosłuchał sie ze mam do wymiany koło dwumasowe i to moze byc przyczyna błędnych wskazan na kompie poniewaz czujniki mogą łapac błąd i mowi zeby najpierw naprawic dwumas a potem szukac wskazan na kompie.jestem juz zielony co robic.Prosze o rade moze ktos mial podobny przypadek z ta dawka paliwa i dwumasem czy to wogóle ma jakies powiazanie???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.