Treść opublikowana przez MateuszCHUDY
-
MateuszCHUDY -->> e39 530d sedan manual
Mała aktualizacja :) Do BM'ki wleciały ramki aluminiowe na zegary :) Skromny detal ale dużo zmienia we wnętrzu :cool2: Co by mi nikt nie zarzucił, że licznik wyjmowany był do kręcenia przebiegu to zdjęcie przed :norty: http://s10.postimg.org/p9jfna9bt/20140423084.jpg W trakcie http://s10.postimg.org/3xbxplpdl/20140423090.jpg BTW licznik miał naprawiane pixele w 2008 i posiadał z tyłu plombę, którą musiałem niestety zerwać (poprzedni właściciel informował mnie, że taka naprawa miała miejsce). Teraz ta plomba nie wygląda już tak ładnie :twisted: http://s10.postimg.org/6bz7wag8p/20140423089.jpg No i po!: http://s10.postimg.org/59tmrhmt5/20140424098.jpg I trochę reklamy ramek, które kupiłem i które zostały mi polecone na bmw5er.pl http://s10.postimg.org/nds1ydv3t/20140423092.jpg :cool2:
-
Podlaskie
Gdzie w Białymstoku dostane wężyki podciśnieniowe do 530d? PILNE
-
e38 740 WBAGG81000DF87865
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na robertusmaximus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis faktycznie handlarski, na cenach e38 się nie znam, ale środek nie jest wcale wymęczony. Co prawda zdjęcie fotela kierowcy jest słabe ale z tego co widać nie jest on zniszczony tak samo jak kierownica nie jest wytarta... Więcej środka nie widać i trudno mówić żeby był zurzyty. Z zewnątrz zdjęcia do kitu i wg. mnie wcale nie oddają tego czy auto jest faktycznie zużyte. Uważam, że nie są podkolorowane, a to chyba lepsze niż plak... Poproś o dodatkowe fotki umytego auta w pełnej perspektywie. Przebieg zaiste oryginalny bo nikt podobnego nie widział.
-
reset ustawień radia w e39
I-bus sie odbywa
-
E39 520 ->528 1998, Koszalin VIN: BN43038
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na wuja665 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie ja kupuje ten samochód.
-
reset ustawień radia w e39
http://gublecraft.com/gc/halp/files/stacks_image_2.png
-
BMW E39 3.0 i WBADT51040CE74228
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWesołych :cool2:
-
MateuszCHUDY -->> e39 530d sedan manual
Nie mam pojęcia bo nie wyjmowałem żarników ale na moje oko są to standardowe myśle coś ok. 4500K. W nocy jazda jest super w porównaniu z moją poprzednią, w której miałem 6000K. Był to koszmar i nigdy nikomu nie polece nic więcej nad przepisowe 4500K :D
-
E39 530d VIN GV06600
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na patak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa wierzę w przebieg w swoim aucie bo go sprawdziłem bardzo dokładnie i ogólny stan auta również go potwierdza jednak fotel również nie wygląda jak nowy. Zapraszam do galerii. Link w podpisie
-
E39 520 ->528 1998, Koszalin VIN: BN43038
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na wuja665 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie każdy jest milionerem jak Ty. To, że auto kosztuje 11tys. nie znaczy, że trzeba je brać w ciemno... Ty pewnie tak robisz bo co to jest 11tys....
-
BMW E39 3.0 i WBADT51040CE74228
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZacytowałem pół żeby nie cytować niepotrzebnej reszty. W każdym razie nic nie zostało wyrwane z kontekstu ;)
-
BMW E39 3.0 i WBADT51040CE74228
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może se dokupił lotke na allegro za 100zł i założył? ?No rozumiem, że zderzak powinien być Mpak to można podejrzewać, że był dzwon/stłuczka, ale żeby ktoś se dołożył lotke i sugerować, że to wypadek? LOL... Do autora to niech zadzwoni i wprost zapyta czemu zderzak z tyłu jest nie ///M i oświadcz, że i tak będziesz sprawdzał podłogę pod zapasem, od spodu i błotniki od środka więc niech powie lepiej teraz niż ma to wyjść na oględzinach...
-
E39 530d VIN GV06600
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na patak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda ładnie. Chyba ma nawet oryginalny zderzak z przodu bo dosyć ładnie spasowany z błotnikiem. Jednakże auto ma ksenonowe lampy, a na pasie przednim brakuje naklejek informacyjnych o wysokim napięciu. Albert daj spokój siedzenia nie wyglądają wcale źle. Wiadomo, że w BMW ta skóra często nijak ma się do przebiegu.
-
E39 520 ->528 1998, Koszalin VIN: BN43038
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na wuja665 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObleśny sprzęt. Zdjęcia robione zimą, w odpowiednim miejscu dla tego samochodu - w pokrzywach.
-
e39 530d WBADP81010GW44895
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to niby za sugestia? Cena za niska?
-
Silnik z e46 do e39
Robiłeś to sam czy mechanik? Mógłbyś opisać dokładne różnice, było by dla potomnych.
-
Silnik z e46 do e39
Przecież on napisał, że 800k km, a nie 80...
-
[523i] koncowy wydech udajacy m5
Zostaw Ty te wydechy i lakier doprowadź do porządku...
-
[M57] Uszczelki kolektora dolotowego
Cześć koledzy. Zdejmowałem już 2x kolektor no i pomyślałem, że wypadałoby zmienić uszczelki. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to co jest na allegro to coś gorszego od tego w ASO? http://allegro.pl/listing/listing.php?string=530d&search_scope=category-50841&buyNew=1 W ASO kosztują one trochę i za komplet wychodzi ponad 220zł. Czy ktoś montował to co jest na allegro? Wydaje mi się chyba, że to jakiś jeden producent tych zamienników jest VICTOR REINZ? Nie wiem czy sprzedawcy na odczepnego byle jakie zdjęcia wstawiają czy jak, ale na tych kwadratowych uszczelkach na niektórych są te języczki montażowe, a na niektórych nie widać ich.
-
e46 330d vin. JW99052
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na Michal90x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego ja to wszystko rozumiem i po części podzielam ten pogląd (po części bo niektórzy wręcz horrendalne ceny wołają bo im się dużo wydaje) tylko że po poście @edek.by pojawiło się jeszcze kilka opinii doradców i kierownica obszyta nie zrobiła na nich wrażenia tylko pojawiły się teksty o odpowiedniej cenie za (nie wiadomo czy) dobre auto gdzie jak napisałem gdyby stała za 19 posypały by się gromy :roll:
-
e46 330d vin. JW99052
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na Michal90x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko @edek.by zauważył, że kiera obszywana. Dla reszty wystarczy, że e46 jest wystawione za 31k zł więc wszystko musi być ok :roll: Ciekawe gdyby furka była za 19 wystawiona i miała obszytą kiere :lol:
-
e39 montaż xenonów
Podzielam Twoją opinie Pedros. Mnie kiedyś sprzedawca wcisnął 6000K bo nie miał mniej i to był najgorszy możliwy zakup... Nic nie widać, a zimą to koszmar.
-
MateuszCHUDY -->> e39 530d sedan manual
Przyszły nowe halogeny. Chciałem oryginały ale jak popatrzyłem jakie sztuczne ceny nakręcają handlarze za stare używane halogeny to kupiłem zamienniki bo jeszcze nie zwariowałem żeby za używaną sztukę płacić 150zł... Zamienniki bardzo ładnie się prezentują :mrgreen: Dodatkowo oprócz halogenów zamówiłem żarówki bo miało nie być w komplecie, a tu miłe zaskoczenie bo były w komplecie, tylko że teraz będę miał na zapas nowe, które jeszcze przyjdą :roll: http://s7.postimg.org/rves9i7kb/20140415077.jpg Tak było http://s14.postimg.org/xsiu6o3kx/20140415078.jpg Tak jest http://s14.postimg.org/txfg43kf5/20140415080.jpg http://s14.postimg.org/7ixrnvhnl/20140415081.jpg Zdjęcia robione kołkiem rozporowym
-
e39 530d WBADL81050G049303
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chcący drugi post.
-
e39 530d WBADL81050G049303
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy przyjrzeć się przedostatniemu zdjęciu by widzieć, że nie jest kolorowa, a na skórze zachowały się resztki perforacji.