Witam, mam pytanko odnośnie wydechu końcowego do mojej E 36 318. Chciałbym założyć, żeby go troszkę podrasować, ale nie chce też żeby było tak, że przy 3tyś obrotów trzeba było zakładać nauszniki i nie dało się rozmwawiać. Mam po prostu lepiuej wyglądać i sympatycznie pomrukiwać. w kwestii wydechów nie jestem ekspertem więc pytam - jaki tłumik zakładać? gdzie zakładać? i ile to będzie mniej więcej kosztowało? a może ktoś z Was ma do sprzedania? dzięki za pomoc