Witam, mam problem z moim bmw, z bledow jakie sie wyswietlaja to 3f35 i 3ff1. Przekopalem forum i nie moge nic znalezc na ten temat. Wymienilem juz przeplywomierz na nowy Bosha i dalej nie dziala. Dodam ze kiedy go odlaczam to auto dostaje kopa, ale nie takiego jak powinien miec. Sprawdzilem juz egr, klapki i sterownik turbo. Wszystko funkcjonuje prawidlowo. Bede wdzieczny za kazda podpowiedz lub pomoc