Treść opublikowana przez sfinks311
-
E60 i nawigacja NBT
Tak..musi być odpowiedni emulator i jest jak najbardziej ok.Pytałem już dwie osoby o taką wymianę dla znajomego i nie ma z tym problemu oprócz kosztów :)-)
-
E60 WBANC51010CN32409
sfinks311 odpowiedział(a) na koles999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież w jego podpisie masz kontakt :)) a to auto to kwestia faktycznych oględzin bo co z tego że środek ok jak reszta trefna ...sprawdzić dobrze musisz
-
E92 335is WBAKG1C56BE618430
sfinks311 odpowiedział(a) na Vice1685050636 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe....w życiu tego żółtego nie sprzeda chyba że ktoś ma za dużo kasy :):) a ten tutaj to naprawdę jest za drogi .....
-
E60 WBANC51010CN32409
sfinks311 odpowiedział(a) na koles999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe....dobra okazja :):) ale tak jak napisał oglądający w drugim temacie:obejrzeć i negocjować choć to raczej kiepsko wygląda z jego stanem
-
E70 VIN WBAFF410X0L050673
sfinks311 odpowiedział(a) na Caryca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukaj auta od pierwszego właściciela a nie handlarza.W tej cenię są dostępne bezproblemowo i bez przygód.Nikt nie każe Tobie zapożyczać się :norty: :norty:
-
reset klocków hamulcowych
viewtopic.php?f=103&t=194968
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Dal tych co mają lenia :cool2: :cool2: :cool2: viewtopic.php?f=91&t=88508
-
E70 VIN WBAFF410X0L050673
sfinks311 odpowiedział(a) na Caryca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie.Musiał nieźle przyłożyć i ja bym tego nie oglądał nawet
-
E70 VIN WBAFF410X0L050673
sfinks311 odpowiedział(a) na Caryca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIdriva można przełożyć bez problemu tylko to już kwestia komu to potrzebne śpi czy w ogóle.Sam chciałem to zrobić ale w związku z tym iż navi mam lepsza zdecydowanie w telefonie a muzyki nie słucham specjalnie ew.radio i cd wystarczają zupełnie podsumowując zbędny wydatek.Szukaj auta z Polski zdecydowanie Wersję z 2007 były różne choć ciężko będzie bardzo bogatą kupić bo wtedy ich ceny były dość szalone jako nowych.Można zrezygnować z kilku rzeczy i mieć auto nie kombinowane
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Pneumatyka to komfort ...bez niej jest gorzej zdecydowanie jednak także dobrze szukać z adaptive drive od razu
-
N52 2.5si po wymianie cewek-jeszcze gorszy problem.
To samo mówiłem koledze ale się uparł Autor ma jeszcze wyciek oleju i stąd moje pytanie o odme
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
To jedynie co możesz zrobić to wgrać nowy soft
-
E70 X5 2007r. Kraków WBAFF41040L053441
sfinks311 odpowiedział(a) na Andrzej 28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co tam autorze?Kupione czy nie ?
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Czytacie trochę dzial ?? Przecież na samej górze jest temat o tym viewtopic.php?f=84&t=291543
-
E60 LCI Problem po montażu Navi Business
Kup to w ASO.Przecież używki nie dostaniesz raczej a to grosze są
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Ale musisz mieć menu książki adresiwej i tam masz opcje zapisz ,usuń adres itp
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
No poproszę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bo jestem ciekawy co tam BMW wymłodziło :norty: :norty: :norty:
-
X3 e83 3.0i m54 - problem z elektryk
Dlatego pytam o to oświetlenie bo jesli przygasa to regulator na 99%
-
Gdzie znajduja sie fabryczne kable do zmieniarki w X3 ?
Przecież wyżej masz opisane co to.....nawet zdjęcie jest
-
Dedykowane stacje multimedialne e70 3.0d 2009r.
Dodajesz tylko do wyposażenia auta ,bo vin i tak będzie inny w navi.Bez problemu śmiga przecież :):) Sam miałem wymieniać ale korzystam z navi Google i zrezygnowałem ,bo koszt jednak spory
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
Wjedz sobie autem w jakąś ciekawą dziurę ,włącz R i zobacz jaki masz napęd wtedy na tył :):)Pracują cztery koła a nie sam tył Tak jak napisałem napęd jest zawsze na cztery koła niezależnie od prędkości.Jedyna sytuację kiedy będzie tylko na tył to odłączenie redaktora
-
N52 2.5si po wymianie cewek-jeszcze gorszy problem.
Wymieniłes odme?
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Zaraz się dowiemy.Dziś miała być oglądana w ASO
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Nigdy nie widziałem takiej ale pewnie tak ,bo skóra jakby ta sama wszędzie.Zresztą ja na zywo takiej tapicerki nie widzialem też nigdy :mrgreen:
-
X3 e83 3.0i m54 - problem z elektryk
Czy przygasa wewnętrzne oświetlenie ??