Treść opublikowana przez sfinks311
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Oprócz tego że sprowadzone to reszta jest kwestia gustu.I tak bierzesz na serwis ją jutro więc dokładnie sprawdź
-
Jak co roku czas na OC
sfinks311 odpowiedział(a) na wraec temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTylko jaki sens brać AC na takie auto :):)Żaden :):)
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
Przecież jasne jest ze jest regulowane elektronicznie w zależności od sytuacji ale nigdy nie jest na jedną os całkowicie.Chyba że sobie skrzynkę rozdzielcza napędu odłączysz to będzie na tył :):) Temat już był tyle razy walkowany że szok.W dziale E83 wszytko opisywalismy Co do przeglądu też nie rozumiem autora.Mi zawsze bez problemu sprawdzają wszystko
-
N52 2.5si po wymianie cewek-jeszcze gorszy problem.
Jak masz czas i chęci to odezwij się do mnie na Pw.Masz rzut beretem do mnie
-
(3.0i ) piszczenie podczas przyspieszania
To żadna różnica kolego .Poza tym 0,2 bara jest niewychwytywane przez system chyba że masz czujniki w kołach Ewidentnie słychać przy rosnących obrotach więc może jeszcze coś przy tarczy i klocku Ps.Wyobraź sobie że niektórzy pracuje jeszcze poza siedzeniem na forum :):)
-
CCC zmiana plyty
W trakcie jazdy bez problemu tylko płyty muszą być z tego samego rocznika a nie różne
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Szukałem X5 prawie pół roku ale już po zakupie :):)
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
To ta kolegi jest ładna jeśli ktoś lubi czarne.I dobrze sam wiem że powinieneś szukać od pierwszego właściciela ,bo to co sprowadzone jeśli chodzi o moje poszukiwania to na pięć obejrzanych każda kombinowana:):)
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Ja myślę że kolega kupuje właśnie za kasę z AC ,bo pisze w cudzysłowie o tym odkupie:):)
-
E46 Łódź wbabn11040jv50579
sfinks311 odpowiedział(a) na AddictedFromBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli autor chce to mogę zobaczyć to auto.Będę jutro na Bałutach
-
E83 X3 WBAPE110X0WJ55296 Kościerzyna KOREKTA !!!
sfinks311 odpowiedział(a) na Turek101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1.Rocznik 2008 a model 2009 wg handlarza -,w rzeczywistości niczym się nie różnią, bo lift był 2006/2007 2.Drewno topoli to chyba w lesie widział ,bo to zwykły plastik 3.Bixenon......że niby gdzie ?? 4.Przebieg pomijam ,bo jest polski w ogłoszeniu 5.Spalanie też :):) 6.Asystent zjazdu to HDC a nie HUD.Standard w każdym X-ie praktycznie Poza tym jakieś głupoty o systemie odzyskiwania energii i bełkot o innych zaletach
-
E83 X3 WBAPE110X0WJ55296 Kościerzyna KOREKTA !!!
sfinks311 odpowiedział(a) na Turek101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen opis pisał idiotą jakiś i laik bądź handlarzyna bez mózgu.Tyle głupot ile jest w tym ogłoszeniu nie widziałem dawno.Jeśli ktoś to kupi to następny idiota jeszcze poniżej poziomu handlarza
-
3,0si dzuże szarpania i blokowanie koła
Niemożliwe kolego że nie na błędów.Weź jedz do kogoś kto umie diagnostyka zrobić i choć błędy odczytać
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2016
A co się stało ? Płyty były w ASO kiedyś tylko a czy są jeszcze są to nie wiem.Pewnie taniej wyjdzie wgrać nowy soft niż ta płyta
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Ja nie wiem skąd wam biorą się takie kwoty.Ja zrobiłem grubo ponad 100.000 jedna a teraz ma ponad 200.000 i tak naprawdę oprócz turbo nic nie robiłem .Tylko wymiany eksploatacyjne.Albo te wasze auta jakieś pechowe albo były picowane dobrze na sprzedaż lub poprzedni właściciel miał gdzieś dbanie o nie.No cudów nie ma
-
(3.0i ) piszczenie podczas przyspieszania
Ewidentnie słychać wał wg mnie .Tam szukałbym przyczyny.To nasila się zgodnie z jego obrotami
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Co Ty za bzdury piszesz ????? Warte tej ceny ???? Jezu.......w tej cenie masz auta zdecydowanie lepiej wyposażone z Polski od pierwszych właścicieli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ta bieda jest warta najwyżej 80.000 bo to nawet wstyd jeździć czymś takim w standardzie premium gdzie nie ma prawie nic z premium :duh: :duh: :duh:
-
Dedykowane stacje multimedialne e70 3.0d 2009r.
Jeden to zwykla nbt przecież a ten drugi to jakiś wynalazek chiński .Napisz do nich http://carsystems.com.ua/contacts-en i zapytaj gdzie to kupic i ile kosztuje
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Hehe....ta gwiazda to to auto ???:)-):) Jeśli już polecamy to choć prawidłowy link by się przydał ....... Odnośnie linka wyżej to golas niesamowity za bardzo dużą kasę.W tej cenie jest spory wybór .Ktoś nieźle wtopił z tą X5 bo nigdy jej za tyle nie sprzeda.Może z 80.000 dostanie ale to i tak byłby cud
-
BMW X5 E70 4.8 V8 pytanie dzwiek dzialajace ogrzewanie
Znalazłeś to ustrojstwo ??
-
Nie czyta MP3
Zapytaj Artura (dziqsek) telefonicznie to pewnie od razu odpowie
-
Sterownik świec żarowych - jak wymontować
Tylko za świece i ich podgrzewanie.Twój błąd nie musi oznaczać uszkodzonego sterownika.Moźe być spalona jedna świeca i będzie taki sam błąd
-
Nie czyta MP3
Ale to pewnie musisz przełożyć radio takze a nie samą zmieniarkę.W tej sprawie zapytałbym koderów czy w tym radiu z 2004 roku jest mozliwa zmiana softu na nowszy czytający mp3 i sprawa bedzie jasna
-
Dedykowane stacje multimedialne e70 3.0d 2009r.
No tak tylko to wszystko chińszczyzna jest niestety.Jeśli już miałbym wolną kasę to założyłbym dobre głośniki + wzmacniacz i ew. wymienił navi na NBT i już .To jakoś wygląda a chińskie Dynavin w X5 to trochę słabe ...............
-
BMW X5 E70 4.8 V8 pytanie dzwiek dzialajace ogrzewanie
Też słysze ten dźwięk i próbowałam dojść co to a to jakaś pompa :):)Ustrojstwo jedno :):)Nie wiem też gdzie tego szukać choć tylko ja to słyszę Hihi a ktokolwiek wysiądzie już nie :):)