Treść opublikowana przez BIZON8000
-
bme e36 323i PROBLEM Z OLEJEM
Użyj płukanki do silnika valvoline lub innej i zalewaj normalny olej.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co prawda nie aukcja/ogłoszenie ale też dobre ;)
-
1.8 is elemnt skrzyni biegów - problem
Sprawdź w ASO możliwe że koszt nieduży, jak nie to używka lub dospawaj na odpowiednią długość.
-
Mam pytanie.
Jedyne co może ciut pomóc to wymiana filtr na pipercros. Rozejrzyj się za chipem jeżeli chcesz by było taniej. Inne rozwiązania to już kwestia większych nakładów.
-
Problem z elektryką BMW e36 325td
Użyj szukajki multum tematów jest o rozładowującym się aku.
-
316i - wpadła nakrętka do silnika od strony wtrysków
A wiesz co się wiąże ze zdjęciem głowicy ? Podałem Ci najprostsze i najtańsze rozwiązanie. Jak chcesz grzeb nie pisz tylko później na forum czemu nie ma ciśnienia itp.
-
316i - wpadła nakrętka do silnika od strony wtrysków
Szansa że sama wypadnie wydechem jest jak uderzenie komety lub asteroidy w ziemię. Raz na miliony lat się zdarza.
-
316i - wpadła nakrętka do silnika od strony wtrysków
Ale pytasz czy z tłokiem, korbą czy samą nakrętkę ?
-
Brak biegów;/
Sprawdź czy płyn nie uciekł i czy nie ma pod autem mokrych plam, może wysprzęglik w skrzyni poszedł.
- 316i = Swap z 1.6 do 1.8is
-
316i - wpadła nakrętka do silnika od strony wtrysków
No to lipa. Jeżeli masz znajomego z wziernikiem- kamerą to możesz zobaczyć gdzie jest i za pomocą chwytaka wyjąć. Druga opcja ściąganie głowicy.
-
316i - Co to jest, czym zastąpić?
Podciśnienie, regulator ciśnienia paliwa. Zastąpić możesz inną taką rurką z motoryzacyjnego, allegro, ważne by ścianki miała grube, chociaż przy takiej długości nie ma jakiś specjalnych wymogów. Podjedź na szrot tam Ci znajdą szybko za grosze.
-
POMOC Z LPG w E36 COMPACT `96
Może uszczelka pod głowicą, podjedź na kompa najpierw i sprawdź jakie są błędy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Oj łysy czepiasz się prawie dobrej maski, nie takie rzeczy ludzie robią. :twisted: http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/2386-BMW-e60-M5-2006r-Gliwice-nr-rej-WX-54205-nr-VIN-WBSNB93596B582522
- czy to naprawde z e36??
-
E36 Cabrio 328i & M3 (3.2 ; 3.0)
Fajnie ale Łysy wskazał Ci gdzie się pytać, poproś admina o przeniesienie tematu.
-
316i compact Pływanie na drodze...
Poliuretan do auta używanego na c odzień nie jest dobry. Zakładając takie tuleje (prawie dorównujące twardościom betonu) powodujesz że inne "zwykłe" bardzo szybko siądą. Jeżeli poliuretan to całe zawieszenie tył i/lub przód. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest meyle HD do standardowego zawiasu.
-
316i - wpadła nakrętka do silnika od strony wtrysków
Castorama, chwytaki koszt 13 zł jeden z magnesem drugi z "łapką" długość około metra.
-
316i compact Pływanie na drodze...
Do sprawdzenia też tuleje pływające górne, u mnie pływanie po koleinach znikło dopiero po wymianie drążków kierowniczych z końcówkami.
-
325 td jakie opinie na temat tego silnika
Z tym się mogę zgodzić ale znaleźć taki silnik jest ciężko, jak silnik w dobrej kondycji to buda na złom.
-
318i kolorowe żarówki postojowe można czy nie
Nie można. Raz że wiocha, dwa że nie mają homologacji więc policja może zabrać nawet dowód.
- e36 et felg alu
-
Podparcie modyfikacji dolotu- regulator ciśnienia
Wymontować, kupić na allegro universalny ze wskaźnikiem. Do wyboru : http://allegro.pl/listing.php/search?category=8695&sg=1&string=regulator+ci%C5%9Bnienia+paliwa Jak byś miał problem z podłączeniem - PRIV lub gg
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
Przyłapałeś mnie, no więc ok. Są one do tego :
-
325 td jakie opinie na temat tego silnika
Jak dla mnie to silnik najgorszy jakie BMW zrobiło, ciągłe problemy z odpalanie, nastawnikiem, turbiną, EGR. Kilka miesięcy nie mogłem sprzedać tego silnika z instalacją, skrzynią. Najgorsze z czym miałem w BMW do czynienia.