Treść opublikowana przez Andrzej62
-
spalanie E61
Tak jak guzior napisał silnik N47 pali zauważalnie mniej . Druga sprawa to styl jazdy , dużo by pisać . Prawą stopę trzeba porównać do dłoni chirurga . Nie jeżdżę wolno , dlatego kupiłem CB, ale ekonomicznie i na ile inni kierowcy pozwalają przede wszystkim płynnie - bywa z tym różnie i to mnie denerwuje . Z tego co widzę nie jest to tak popularny styl jazdy a szkoda.Można jeździć szybko i ekonomicznie.
-
Chip tunning E60 520d 2006 - Śląskie..
Ceny są dość zróżnicowane jak i jakość tej usługi. Tunerzy nie korzystają z jednego wspólnego cennika . Telefon do wybranego tunera i już wiesz konkretnie ile. Osobiście polecam naszego forumowego kolegę www.gcstuning.pl
-
spalanie E61
Tydzień temu , dom- Chorwacja tu i ta - dom = 5,7 z komp. jak i z baku.
-
[320d] Akumulator, IBS
dopowiem Ci tak - obojętnie jaki był by to przewód ( nie wchodząc e szczegóły , poczytaj IBS ) to ma wpływ na prąd ładowania akum. a co za tym idzie na jago trwałość . Dlatego nie powinno się tego bagatelizować . Następstwo - zakup drugiego0 akum.
-
[320d] Akumulator, IBS
Uwaliłem go... -co konkretnie z nim zrobiłeś ?
-
chip + DPF
Ja chcąc mieć pewność dobrze wykonanej roboty i dobrej cenę ,nie jechałem gdzie blisko ( a mogłem w tej samej cenie ) tylko ponad 300 km. do naszego forumowego kolegi Grzegorza http://www.gcstuning.pl/
-
DPF filtr czastek stalych
Wymiana lub usunięcie jest konieczne np: jak się zapcha na amen, a nie jak się przejedzie pewną ilość kilometrów . To dwie różne kwestie. Wszystko zależy w jakich warunkach DPF pedzie pracował lub już pracował. To jest tak jak z żywotnością silnika - przebieg to nie wszystko ...
-
DPF USUNIĘCIE
http://www.gcstuning.pl - polecam ,nie tylko ja. Nie zaczynaj nowego tematu , bo kłódka .
-
[E60]520d nie odpala
"3 wtryski lały u góry" - jak to rozumieć , chodzi o test przelewowy ?
-
Który Motul lepszy: Specific LL-04 czy X-clean ?
Różnice praktycznie kosmetyczne .
-
Jaki Olej do x3
Castrol 5w30 jak najbardziej , tylko oryginał . Poczytaj,poczytaj ...
-
E60 523i - opornosc cewek
Myślę że możesz na przykładzie porównania rezystancji wszystkich cewek - czy są równe. Nie wiem czy pomiar omomierzem rezystancji cewek będzie wystarczający do jej oceny . Może dostawać zwarcie ( przebicie miedzy zwojowe dopiero w czasie pracy ) , a tego taki pomiar Ci nie pokaże.
-
Gumowy łącznik wału - BMW E60 (xDrive)
Raczej część nr. 2, nr.8 to wspornik z łożyskiem ( podpora wału ).
-
335i Temperatura plynu i koniec jazdy! Pomocy!
Wydaje mi się że słusznie , lepiej nie ryzykować . Może nie będzie tak źle , napisz co było . Pozdrawiam
-
Który Motul lepszy: Specific LL-04 czy X-clean ?
:cool2:
-
335i Temperatura plynu i koniec jazdy! Pomocy!
Na odległość to można tylko gdybać . Lepiej jedź do serwisu zobaczysz co zdiagnozują . Wtedy podejmiesz decyzję . Na naprawę możesz się zgodzić ale nie musisz . Zależy co padło żeby się nie okazało że nie dojedziesz do celu lub nie daj Boże pujdzie coś więcej i uznają że to Twoja wina że jechałeś tak daleko niesprawnym autem.
-
335i Temperatura plynu i koniec jazdy! Pomocy!
W jakim państwie jesteś ?
-
335i Temperatura plynu i koniec jazdy! Pomocy!
Podejrzewać można termostat lub pompę wodną.Chyba że masz gdzieś wyciek , nieszczelność i Ci płynu ubywa. Nie podobno żeby poszła uszczelka pod głowicą , dawałeś mu ostro w palnik.
-
Pytanie nie o BMW
Poniekąd , ale tylko poniekąd Cię rozumie . Moje podejście do motoryzacji już znasz i się raczej nie zmieni, nie ubolewam z tego powodu . Jakich się czasów doczekałem za 950zł. Za mojej młodości nawet nie było można po marzyć o takim samochodzie , jak kupiłem nową WSK- 175 to było coś , na całym osiedlu była tylko jedna - to się mi zebrało na wspomnienia , zagalopowałem się . Stąd może to moje podejście i dbałość :) Pozdrawiam :cool2:
-
E60 kasowanie inspekcji
Moje problemy z brakiem resetu były chyba trochę inne . Możesz o nich poczytać klikając na moje posty. Ja problem rozwiązałem poprzez odłączenie akum. i zwarcia klem na całą noc . W ten sposób prawdopodobnie zresetowałem komputer i reset powrócił . Chodź spotkałam się z opinie że jest to działanie ryzykowne . U mnie poza przestawieniem się w menu ukrytym wskazania spalania tj. 20 pozycja ,powinna być wyjściowo ustawiona wartość 1000. ( którą to wartość nikomu z forum mimo konkretnej mojej prośby nie chciało się odczytać i podać :cool2: ) nić złego się nie stało. Spotkałem się z opinie że problem z resetem może wystąpić na wskutek częstego wchodzenia w menu , nie jest to moja opinia. Pisałem Ci na PW masz namiary jak by co to się wieczorem możesz ze mną skontaktować bo teraz wyjeżdżam .
-
leci olej z dużej turbiny
Nie wiem co masz uszkodzone. Ta że w kanałach dolotowych masz trochę oleju to normalne .
-
E60 3.0d niskie napięcie akumulatora
Może nie tyle suche co wypełnione żelem.
-
E60 3.0d niskie napięcie akumulatora
No widzisz .Nie porównuj zacofanej , kryzysowej Hiszpanii do Polski . Po co Ty tam jaszcze siedzisz jak tam nawet dobrego akum. nie można kupić :lol:
-
E60 3.0d niskie napięcie akumulatora
Sprawdzasz mnie ,nie wierzysz mi :wink: Korki są pod żółtą pokrywą http://allegro.pl/akumulator-westa-forse-92ah-nowe-akumulatory-92-ah-i2363482825.html . Jak widzisz obsługowe są nadal w sprzedaży i to różnych firm.
-
E60 3.0d niskie napięcie akumulatora
Nie pisałem że do E60 ,tylko że są nadal w sprzedaży obsługowe. Mój w VW t4 chyba z 2011r 90 lub 95 Ah .