Skocz do zawartości

Andrzej62

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej62

  1. Andrzej62 odpowiedział(a) na seniormartinez temat w E60, E61
    Tak jak guzior napisał silnik N47 pali zauważalnie mniej . Druga sprawa to styl jazdy , dużo by pisać . Prawą stopę trzeba porównać do dłoni chirurga . Nie jeżdżę wolno , dlatego kupiłem CB, ale ekonomicznie i na ile inni kierowcy pozwalają przede wszystkim płynnie - bywa z tym różnie i to mnie denerwuje . Z tego co widzę nie jest to tak popularny styl jazdy a szkoda.Można jeździć szybko i ekonomicznie.
  2. Ceny są dość zróżnicowane jak i jakość tej usługi. Tunerzy nie korzystają z jednego wspólnego cennika . Telefon do wybranego tunera i już wiesz konkretnie ile. Osobiście polecam naszego forumowego kolegę www.gcstuning.pl
  3. Andrzej62 odpowiedział(a) na seniormartinez temat w E60, E61
    Tydzień temu , dom- Chorwacja tu i ta - dom = 5,7 z komp. jak i z baku.
  4. dopowiem Ci tak - obojętnie jaki był by to przewód ( nie wchodząc e szczegóły , poczytaj IBS ) to ma wpływ na prąd ładowania akum. a co za tym idzie na jago trwałość . Dlatego nie powinno się tego bagatelizować . Następstwo - zakup drugiego0 akum.
  5. Uwaliłem go... -co konkretnie z nim zrobiłeś ?
  6. Andrzej62 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    Ja chcąc mieć pewność dobrze wykonanej roboty i dobrej cenę ,nie jechałem gdzie blisko ( a mogłem w tej samej cenie ) tylko ponad 300 km. do naszego forumowego kolegi Grzegorza http://www.gcstuning.pl/
  7. Wymiana lub usunięcie jest konieczne np: jak się zapcha na amen, a nie jak się przejedzie pewną ilość kilometrów . To dwie różne kwestie. Wszystko zależy w jakich warunkach DPF pedzie pracował lub już pracował. To jest tak jak z żywotnością silnika - przebieg to nie wszystko ...
  8. Andrzej62 odpowiedział(a) na szklarys temat w E60, E61
    http://www.gcstuning.pl - polecam ,nie tylko ja. Nie zaczynaj nowego tematu , bo kłódka .
  9. Andrzej62 odpowiedział(a) na Emir temat w E60, E61
    "3 wtryski lały u góry" - jak to rozumieć , chodzi o test przelewowy ?
  10. Różnice praktycznie kosmetyczne .
  11. Andrzej62 odpowiedział(a) na Romanesku temat w Oleje
    Castrol 5w30 jak najbardziej , tylko oryginał . Poczytaj,poczytaj ...
  12. Myślę że możesz na przykładzie porównania rezystancji wszystkich cewek - czy są równe. Nie wiem czy pomiar omomierzem rezystancji cewek będzie wystarczający do jej oceny . Może dostawać zwarcie ( przebicie miedzy zwojowe dopiero w czasie pracy ) , a tego taki pomiar Ci nie pokaże.
  13. Raczej część nr. 2, nr.8 to wspornik z łożyskiem ( podpora wału ).
  14. Wydaje mi się że słusznie , lepiej nie ryzykować . Może nie będzie tak źle , napisz co było . Pozdrawiam
  15. Na odległość to można tylko gdybać . Lepiej jedź do serwisu zobaczysz co zdiagnozują . Wtedy podejmiesz decyzję . Na naprawę możesz się zgodzić ale nie musisz . Zależy co padło żeby się nie okazało że nie dojedziesz do celu lub nie daj Boże pujdzie coś więcej i uznają że to Twoja wina że jechałeś tak daleko niesprawnym autem.
  16. W jakim państwie jesteś ?
  17. Podejrzewać można termostat lub pompę wodną.Chyba że masz gdzieś wyciek , nieszczelność i Ci płynu ubywa. Nie podobno żeby poszła uszczelka pod głowicą , dawałeś mu ostro w palnik.
  18. Andrzej62 odpowiedział(a) na wojtusqq temat w Oleje
    Poniekąd , ale tylko poniekąd Cię rozumie . Moje podejście do motoryzacji już znasz i się raczej nie zmieni, nie ubolewam z tego powodu . Jakich się czasów doczekałem za 950zł. Za mojej młodości nawet nie było można po marzyć o takim samochodzie , jak kupiłem nową WSK- 175 to było coś , na całym osiedlu była tylko jedna - to się mi zebrało na wspomnienia , zagalopowałem się . Stąd może to moje podejście i dbałość :) Pozdrawiam :cool2:
  19. Andrzej62 odpowiedział(a) na ice331 temat w E60, E61
    Moje problemy z brakiem resetu były chyba trochę inne . Możesz o nich poczytać klikając na moje posty. Ja problem rozwiązałem poprzez odłączenie akum. i zwarcia klem na całą noc . W ten sposób prawdopodobnie zresetowałem komputer i reset powrócił . Chodź spotkałam się z opinie że jest to działanie ryzykowne . U mnie poza przestawieniem się w menu ukrytym wskazania spalania tj. 20 pozycja ,powinna być wyjściowo ustawiona wartość 1000. ( którą to wartość nikomu z forum mimo konkretnej mojej prośby nie chciało się odczytać i podać :cool2: ) nić złego się nie stało. Spotkałem się z opinie że problem z resetem może wystąpić na wskutek częstego wchodzenia w menu , nie jest to moja opinia. Pisałem Ci na PW masz namiary jak by co to się wieczorem możesz ze mną skontaktować bo teraz wyjeżdżam .
  20. Andrzej62 odpowiedział(a) na 535D temat w E60, E61
    Nie wiem co masz uszkodzone. Ta że w kanałach dolotowych masz trochę oleju to normalne .
  21. Może nie tyle suche co wypełnione żelem.
  22. No widzisz .Nie porównuj zacofanej , kryzysowej Hiszpanii do Polski . Po co Ty tam jaszcze siedzisz jak tam nawet dobrego akum. nie można kupić :lol:
  23. Sprawdzasz mnie ,nie wierzysz mi :wink: Korki są pod żółtą pokrywą http://allegro.pl/akumulator-westa-forse-92ah-nowe-akumulatory-92-ah-i2363482825.html . Jak widzisz obsługowe są nadal w sprzedaży i to różnych firm.
  24. Nie pisałem że do E60 ,tylko że są nadal w sprzedaży obsługowe. Mój w VW t4 chyba z 2011r 90 lub 95 Ah .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.