Treść opublikowana przez blachaxxx
-
[e46] 136k długie nagrzewanie auta
Podczas jazdy się nie da.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Polecam wszystkim właśnie to zamontowałem - pół godziny siedziałem w aucie odpalałem i gasiłem, zaj..sta sprawa, nie moge się nadziwić iż jest taka różnica.
-
[e46] 136k długie nagrzewanie auta
Ja mam nowe oba termostaty, zmieniony podgrzewacz elektryczny na 100% sprawny, auto grzeje się długo ale to uroki diesla, mam ducato 2 letnie i grzeje się jeszcze dłużej korki sa na termostacie EGR nad alternatorem przy zbiorniczku wyrownawczym i przy podgrzewaczu elektrycznym
-
czy ten model radia ma wejsci na zmieniarke
czy do tego radia podłącze zmieniarke chodzi mi o emulator mp3 http://imageshack.us/a/img84/8595/ss853615.jpg Uploaded with ImageShack.us http://imageshack.us/a/img713/2954/ss853620.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Pompe wymontowałem mam tylko pytanie - czy da się w jakichś sposób określić jej stan?? w poprzednim silniku chodziła ok , drugi silnik był uzbrojony dlatego nie przekładałem pompy. Ale może się okazać że padnie po kilku tyś. km ,a z wymiana co widzę jest dużo zabawy.
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
to stary silnik z peknietym walem wiec , tylko z niego potrzebuje pompe bo w sumie tylko to jeszcze tam jest i co to za sciagacz? jak wyglada?
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Jak wymontowac ta pompe odkrecilem te 4 sruby i cos jeszcze ja trzyma nie chce wyjsc? silnik mam na zewnatrz auta
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
bylem u mechanika mowi ze pewnie simering na pompie, w oleju ogolnie nie czuć ropy, pojezdze troche bedzie roslo to na kanal i tyle.
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Jedyna opcja to jechac do mechanika, na forum tyle opini ile osób- nikt chyba nie miał takiego przypadku, jak się z tym odmotam to opiszę na forum- mam w garażu starą pompe zobaczymy. szkoda że tyle niewiadomych,a wymiana całego ukladu wtryskowego z pompa = wartosc auta
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Sprawdzam zawsze tak samo po przyjechaniu do domu, auto stoi w tym samym miejscu, trasa taka sama ok 25km, gasze czekam kilka minut i sprawdzam, osttnio bylo kolo min. chciałem dzisaij dolać i ma full. Nie wiem jak sprawdzić czy olej jest ok bo jesli jest pomieszany z ropa to d..pa ze smarowaniem.
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Która to usczelka na realoem. ?????
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Jest jakis sposob aby sprawdzic czy ropa jest w oleju???
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Płyn mi nie ubywa , korek nie ma bialeg nalotu, ogólnie to chyba grubszy temat z tego co czytam w necie, masakra - 2gi silnik szlak trafil
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
nie wiem czy ma DPF nawet nie wiem co to jest. Jak sprawdzic wtryski? - Test przelewowy? Spalanie mam w normie ok 6l nic sie nie zmieniło. Wydaje mi sie iż pali gorzej.
-
[e46] 320d 136km wzrósł poziom oleju
Dwa tyg temu sprawdzalem poziom oleju bylo niewiele ponad minimum ,dzisaij jesst ponizej max.
-
330i cabrio 2001, odtwarzacz CD
Musisz kupić CD audio a nie zwykle CDR do danych u mnie jak nagrywam na CD audio jest ok, na zwyklych jest ok tylko do powiedzmy 5 utworu
-
330D koło pasowe jakiej firmy kupić?
Ja z tego co pamiętam kupiłem Corteco - najbardziej polecane
-
E46 Czy to jest przełącznik szyb z przodu? FOTO.
sprawdz w realoem po VIN-ie
-
318d doswietlanie zakretow
318d doswietlanie zakrentow co to jest "zakrentow"
-
[e46] 136k długie nagrzewanie auta
ja obstawiam na to co w cytacie wyhaczyłem i sprawdź jeszcze ten podgrzewacz wczesniej mialem kat. i obudowe bylo podobnie, podgrzewacz nie wiem jak sprawdzic, czasami wyskakuje blad w INPA lecz raz na kilka miesiecy,
-
[e46] 136k długie nagrzewanie auta
katalizatory mam wywalone, obudowy od spodu nie mam , uklad wydechowy seryjny, rano wyjezdzam autem jade z predkoscia ok 100km/h(okolo 2000obr/m), wskazowka w pionie jest po przejechaniu ok 10km (poza miastem) nawet na zimnym nawiewie z klimatyzacja przy temperaturze ok 15 stopni na dworze, dzisaij bylo ok 10 stopni ogrzewanie wlaczone i praktycznie po przejechaniu tej samej odleglosci lapie pion, niektórzy pisza ze maja tak po - 3-4km, w zimie na mrozach jest podobnie, wiec temperatura zewnetrzna nie ma u mnie za bardzo wplywu na czas nagrzewania.
-
[e46] 136k długie nagrzewanie auta
Mam pytanie co jest odpowiedzialne za nagrzewanie auta poza termostatami i zaluzja, termostaty mam nowe żaluzja zamyka, jadac autem ok 100km/h dopiero po 10 km sie nagrzewa
-
[e46] 136k migajaca kontrolka ładowania
barrdziej mi chodzilo o wymontowanie alternatora z auta.
-
[e46] 136k migajaca kontrolka ładowania
Masz jakis schemat jak go wymienic?
-
[e46] 136k migajaca kontrolka ładowania
jak wymienić szczotkotrzymacz da sie to zrobic samemu w gartazu bez kanalu , czy trzeba dac do mechanika?