Treść opublikowana przez blachaxxx
-
[e83] ile mam koni M57/TU
wedlug VIN 150kw a dowodu nie mam przy sobie to nie wiem
-
[e83] ile mam koni M57/TU
Mam pytanie w acucie wdlug VIN mam silnik M57/TU ile mam koni mechanicznych i co to za silnik?
-
[e46] 320d 136km jak wlaczyc blokowanie drzwi
Nie zn sie na ncs
-
[e46] 320d 136km jak wlaczyc blokowanie drzwi
Mam problem nie moge zakodowac carsoftem selektywnego zamykania drzwi i automatcznego zamykania podzas jazdy niby wszystko sie zapsiuje ale nie dziala, probowalem przekodowac czas z 24/12 i koduje bez problemu, jak wlaczyc ww funkcje?
-
[E46] [E36] kompletna geometria - wszystko na ten temat
Czy w okolicach czestochowy jest taki serwis?
-
320d 136km. turbina
A czy da sie dokupic sam filterek czy tylkko w komplecie?
-
320d 136km. turbina
Zdjęcie robiłem jakichs rok temu i nie było wtedy żadnego oleju a teraz jest.
-
320d 136km. turbina
no tez mi sie tak wydawwalo , wiec czeka mnie wymiana odmy.
-
320d 136km. żaluzja chlodnicy
ok dzieki u mnie jest caly czas zamknieta a myslalem ze reguluje ja temperatura zewnetrzna nie silnika, i moze to dziwne ale nie zauwazylem szybszego nagrzewania auta po naprawieniu zeluzji. pozdr.
- 320d 136km. turbina
-
320d 136km. żaluzja chlodnicy
czy 93 czy 103 czy w obu przypadkach?
-
320d 136km. turbina
Przy sciaganiu rury od turbiny podczas wymiany termostatu zauwazylem olej w miejscu zaznaczonym strzalka, jak widac na zdjeciu rok temu tam oleju nie było. co sie dzieje? http://img651.imageshack.us/img651/8586/20101104044.th.jpg
-
320d 136km. żaluzja chlodnicy
Przy jakiej temperaturze (kiedy) powinna otwierac sie zaluzja chlodnicy ????
-
320d 136km. zamiana silnika
Ogolnie chyba nikt tego nigdy nie robil przynajmniej z forum.
-
320d 136km. zamiana silnika
z osprzetem kupilem myslalem ze wymiana na PB jest prosta i tania ale teraz juz znalazlem opisy ze to nie ma sensu
-
320d 136km. zamiana silnika
silnik ok 6500 sprzeglo z dwumasa 2,500 tarcze klocki ok 1200 klimatyzacja 500 zawieszenie,wydech,rozrusznik,odma,oleje,pompa wody,czujniki
-
320d 136km. zamiana silnika
dokladnie tak bym zrobil ale wpakowalem w rok z 15tys
-
320d 136km. zamiana silnika
Dlatego że diesel jest fajny ekonomiczny(ok 6 po miescie) ale jak jest nowy a nie jak ma nalatane grubo ponad 200, oczywiscie to moje zdanie , a ja diesla mam dlatego bo oddal mi go klient za dlugi i tyle, ogolnie moj pierwszy diesel w osobowce i ostani.
-
320d 136km. zamiana silnika
temat do zamknięcia nic nie moglem odszukac gdyż brakowalo mi słowa SWAP.
-
320d 136km. zamiana silnika
Witam czy w aucie z tematu da sie zamontowac silnik benzynowy?
-
320d 136k nagly spadek mocy
Mam delikatna modyfikacje od poltora roku, nie bylo tego problemu teraz tak sie zaczelo dziac.
-
320d 136k nagly spadek mocy
U mnie jest troche program zmieniony.
-
320d 136k nagly spadek mocy
Który to zaworek w realoem?? Ogolnie dzieje sie tak tylko przy 200 wiec nie ma problemu, bo nie zamierzam jezdzic z taka predkoscia. A i jescze jedno ile dla obrotow dla tego silnika jest optymalne?
-
320d 136k nagly spadek mocy
http://img692.imageshack.us/img692/1053/xxxxxv.jpg By stefbut at 2012-03-17
-
320d 136k nagly spadek mocy
Witam mam pewien problem, wczoraj jadac autostrada chcialem sprawdzic niemiecka technologie, doszedlem do 200km/h i nagle wystapilo cos jakby odciecie paliwa auto przestalo ciagnac, obroty ok 3700, po nastepnej próbie to samo ciaglo do rownych 200km\h i koniec, odpuscilem sobie to testowanie, ale stalo sie tak ze auto wogole przestalo przyspieszac doszlo do 140 i koniec gaz jakby reagowal do polowy dalej zamula i predkosc spadala do 120 km (ekonomizer dochodzil do 10l i koniec) po jakichs 40km wszystko wrocilo do normy ale juz nie probowalem jechac ponad 200km\h, blokady zadnej nie mialem bo jechalem pare razy ponad 200 i bylo ok,