Treść opublikowana przez blachaxxx
-
[e83] 3,0d naped xdrive
Czy da sie w X3 ustawić napęd tylko na tylna oś?
-
E46 320d 136km odpalanie po nocy
Mój aku. ma ok. 12,20v i odpala od dotyku na duzym mrozie, natomiast powyzej 0 już nie jest tak kolorowo, na logike powinno być odwrotnie.
-
E46 320d 136km odpalanie po nocy
Moze ktos wie dlaczego po nocy jak jet -15 odpala od strzala a w lato trzeba krecic ?
-
320d-Wężyk podciśnienia
Te wezyki nadaja sie do paliwa.?
-
INPA zrywa połączenie
Ustawienia wedlug instrukcji, co to spdaten?
-
INPA zrywa połączenie
Nie wiem jaki kupilem kiedys na alledrogo, wszystko smiga nawet zaplon wykrywa tylko live data zrywa polaczenie inpa od trandolf. W dis tez wykrywa auto
-
INPA zrywa połączenie
Co chwila w live data zrywa połączenie wyskakuje taki błąd. http://img547.imageshack.us/img547/225/errd.jpg
-
[e46] 320d 136km 5 -Needle-motion sensor
takie mam wskazania na postoju przy 90 stopniach http://img255.imageshack.us/img255/2166/inpa.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
[e46] 320d 136km 5 -Needle-motion sensor
INPA daje taki wynik przy ok 50 stopniach http://imageshack.us/a/img208/9990/bf4502eb281ef.png
-
[e46] 320d 136km 5 -Needle-motion sensor
Kilka dni temu pękł mi weżyk przelewowy na 1 wtrysku od strony kabiny , od tego czasu pojawia mi sie 5 -Needle-motion sensor auto w zasadzie chodzi tak samo - mam problem z odpalaniem rano - wczesniej palil na dotyk, ale z tego co czytam na forum to wina raczej cofajacego się paliwa. http://zapodaj.net/bf4502eb281ef.png.html
-
[e46] 136km 2000r osłona silnika dolna
Miales aluminiowa w e46 320d 136km?
-
Instalacja DIS na Vmware
Jak odwiesic DIS ? Wszedlem w programowanie i sie zawiesil , kursor chodzi przy naciskaniu zielonej strzalki do tylu nic sie nie dzieje, w opcji end nie da sie zakonczyc
-
[e46] 136km 2000r osłona silnika dolna
Sa trzy zakladki Usztywnienie Wyciszenie Oslona podwozia , i czy to aluminium zalada sie np plus obudowa z zaladki wyciszenie? Za bardzo nie ogarniam tej rozpiski
-
[e46] 136km 2000r osłona silnika dolna
Tak, najlepiej taka aluminiowa ale nie wiem czy do mnie pasuje, mialem jakiego chonczyka i odpadla.
-
[e46] 136km 2000r osłona silnika dolna
Panowie musze kupic oslone ale nie wiem ktora brac.
-
e46 320d 136km DIS
Cche zamowić w ASO kluczyk zapasowy czy jesli mam iny VIN w DDE to kluczyk będzie działał? Jak sprawdzić czy stacyjka też nie była kombinowana?
-
e46 320d 136km DIS
Ale czy DDE nie powinien byc przeprogramowany na moj VIN.?
-
[e46] 136km 2000r osłona silnika dolna
Moze ktoś mi pomoże odszukać na alledrogo która mam kupić obudowe pod silnik?
-
m47 e46 padający termostat egr
Ja kupiłem nowy EGR termostat i przepusscz lekko, podobno tak ma być
-
[e46] 136km 2000r kodowanie DIS
Może ktoś wie jak zakodować DIS-em selektywne owieranie drzwi i ryglowanie centralnego po ruszeniu.
-
e46 320d 136km DIS
W identyfikacji DDE wychodzi mi inny VIN. Niz mam auto , o co tu chodzi ?
-
320d pogorszony poranny rozruch
a co będzie jak elektrozaworek przestanie działać i się np zamknie podczas jazdy?
-
320d pogorszony poranny rozruch
Daj schemat i model zaworku - masz jakies fotki.?
-
320d pogorszony poranny rozruch
Możesz dać namiar na ta pompkę bo u mnie czasem jest tak że jak auto postoi dłużej to kilka razy trzeba kręcić żeby załapało, ale nie zawsze tak jest.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Dziwi mnie różnica w cenie koła CORTECO ja dalem ok 500zl na alledrogo, w intercars kosztuje niecaly 1000zl (oryginał w internetowym sklepie 1023,41) moje z alledrogo wytzrymalo 2 lata ciekawe czy z powodu smiesznie niskiej ceny, chyba ze intercars ma na takim kole 700zł zarobku w co watpie szczerze wiem jedno nigdy cześći do BMW z aledrogo i innych syfiastych internetowych sklepów (sprzegło z dociskiem z alledrogo wytrzymało rok)