Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. blachaxxx opublikował(a) temat w X3 (E83)
    Czy da sie w X3 ustawić napęd tylko na tylna oś?
  2. Mój aku. ma ok. 12,20v i odpala od dotyku na duzym mrozie, natomiast powyzej 0 już nie jest tak kolorowo, na logike powinno być odwrotnie.
  3. Moze ktos wie dlaczego po nocy jak jet -15 odpala od strzala a w lato trzeba krecic ?
  4. blachaxxx odpowiedział(a) na Adam093 temat w E46
    Te wezyki nadaja sie do paliwa.?
  5. Ustawienia wedlug instrukcji, co to spdaten?
  6. Nie wiem jaki kupilem kiedys na alledrogo, wszystko smiga nawet zaplon wykrywa tylko live data zrywa polaczenie inpa od trandolf. W dis tez wykrywa auto
  7. Co chwila w live data zrywa połączenie wyskakuje taki błąd. http://img547.imageshack.us/img547/225/errd.jpg
  8. takie mam wskazania na postoju przy 90 stopniach http://img255.imageshack.us/img255/2166/inpa.jpg Uploaded with ImageShack.us
  9. INPA daje taki wynik przy ok 50 stopniach http://imageshack.us/a/img208/9990/bf4502eb281ef.png
  10. Kilka dni temu pękł mi weżyk przelewowy na 1 wtrysku od strony kabiny , od tego czasu pojawia mi sie 5 -Needle-motion sensor auto w zasadzie chodzi tak samo - mam problem z odpalaniem rano - wczesniej palil na dotyk, ale z tego co czytam na forum to wina raczej cofajacego się paliwa. http://zapodaj.net/bf4502eb281ef.png.html
  11. Miales aluminiowa w e46 320d 136km?
  12. Jak odwiesic DIS ? Wszedlem w programowanie i sie zawiesil , kursor chodzi przy naciskaniu zielonej strzalki do tylu nic sie nie dzieje, w opcji end nie da sie zakonczyc
  13. Sa trzy zakladki Usztywnienie Wyciszenie Oslona podwozia , i czy to aluminium zalada sie np plus obudowa z zaladki wyciszenie? Za bardzo nie ogarniam tej rozpiski
  14. Tak, najlepiej taka aluminiowa ale nie wiem czy do mnie pasuje, mialem jakiego chonczyka i odpadla.
  15. Panowie musze kupic oslone ale nie wiem ktora brac.
  16. Cche zamowić w ASO kluczyk zapasowy czy jesli mam iny VIN w DDE to kluczyk będzie działał? Jak sprawdzić czy stacyjka też nie była kombinowana?
  17. Ale czy DDE nie powinien byc przeprogramowany na moj VIN.?
  18. Moze ktoś mi pomoże odszukać na alledrogo która mam kupić obudowe pod silnik?
  19. blachaxxx odpowiedział(a) na kalos temat w E46
    Ja kupiłem nowy EGR termostat i przepusscz lekko, podobno tak ma być
  20. Może ktoś wie jak zakodować DIS-em selektywne owieranie drzwi i ryglowanie centralnego po ruszeniu.
  21. W identyfikacji DDE wychodzi mi inny VIN. Niz mam auto , o co tu chodzi ?
  22. a co będzie jak elektrozaworek przestanie działać i się np zamknie podczas jazdy?
  23. Daj schemat i model zaworku - masz jakies fotki.?
  24. Możesz dać namiar na ta pompkę bo u mnie czasem jest tak że jak auto postoi dłużej to kilka razy trzeba kręcić żeby załapało, ale nie zawsze tak jest.
  25. Dziwi mnie różnica w cenie koła CORTECO ja dalem ok 500zl na alledrogo, w intercars kosztuje niecaly 1000zl (oryginał w internetowym sklepie 1023,41) moje z alledrogo wytzrymalo 2 lata ciekawe czy z powodu smiesznie niskiej ceny, chyba ze intercars ma na takim kole 700zł zarobku w co watpie szczerze wiem jedno nigdy cześći do BMW z aledrogo i innych syfiastych internetowych sklepów (sprzegło z dociskiem z alledrogo wytrzymało rok)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.