Treść opublikowana przez blachaxxx
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
Jeżyk jest chyba od obrotow dmuchawy, a u mnie nie wystepuje problem z moca dmuchawy ona jest caly czas taka sama , wedlug mnie wyglada to tak jakby po jakimsc czasie spadala jakas "rura" i zamiast wiac w nawiewy leci w deske. Wentylator chodzi na kazdym zakresie tak samo nie zwalnia itp, nie wiem na jakiej zasadzie reguloweany jest przeplyw powietrza, ale chyba cos z tym systemem jest nie tak. Poprostu przestaje leciec przez kratki a smuchawa chodzi bo ja slychac.
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
Witam mam problem po wlaczeniu klimatyzacji (manualna) wszystko jest ok po przejechaniu powiedzmy 50km czy to zima czy lato nadmuchy przestaja wypuszczac powietrze , auto paruje od srodka , po wylaczeniu klimatyzacji na kilka minut i ponownym wlaczenu wszystko wraca do normy i tak w kolko, jak ma miejsce ta sytuacja biorac na masa nawiew powietrze leci ale jak by gdzies w srodku deski z nawiewow leci slabiutko. Jezdzac do pracy sklepu itd. nie jest to zbyt uciazliwe lecz w trasie to jest żenujace. Może ktos mial podobny problem.
-
Ile pali twoja bemka
320d 136km trasa 4,9litra jadac max do 130km/h trasa 4,2litra jadac do 100km/h trasa ok 6,5 litra do 190km/h miasto ok 7litrów spalanie w tym aucie jest rewelacyjne szkoda tylko że jest tak awaryjne.
-
320d 136k sprzęgło
więc ten typ tak pewnie ma
-
320d 136k sprzęgło
Ja pisze jak bylo u mnie sprzeglo i dwumas LUK z alledrogo(nigdy wiecej nie kupie tam czesci wszystkie sa z 2-gi gatunek odrzuty z produkcji które nie przeszly testów) dowiedzialem sie o tym niestety po fakcie
-
320d 136k sprzęgło
To chyba normalne u mnie po wymianie brało od połowy po ok 5tys przy koncu to sprzeglo jest hydrauliczne wiec nie ma co regulowac. tak mysle
-
320d 136k sprzęgło
dzieki za odpowioedz lecz nowe sprzeglo ma zalozone klucze blokujace wiec tego sie chyba nie da zle zrobic mowie oczywiscie o mechaniku ktory to robil kilkanascie razy
-
320d 136k sprzęgło
Jak ustawic sprzeglo przy wymianie aby nie zaczelo sie slizgac po 20tys km?
-
320d 136km dyfer czy sprzęgło
no to w takim razie jest ok sprzeglo a w moscie jest odglos buczenia az drgawki ida
-
320d 136km dyfer czy sprzęgło
tylko tak jest na 3,4,5 i nie zawsze bardziej jakby dyfer przeskakiwal jak sprawdzic spzeglo?
-
320d 136km dyfer czy sprzęgło
Mam problem jadac np 50 na godzine dajac gaz na maxa obroty ida w gore auto nie przyspiesza z tyłu slychac dudnienie sprzego i dwumasa wymienione 15tys km temu
-
320d 136k sprzęgło
sprzeglo robil mechanik gosc jewst ogarniety wiec wie co robi jakie sa objawy uszkodzonego dyfra?? czy mógł sie "wytrzeć" i po gwałtownym dodaniu gazu przepuszcza??
-
320d 136k sprzęgło
pojechale na lekka gorke dalem reczny 3 i przy ruszaniu auto zgaslo ogolnie ten "slizg" nie zdaza sie caly czas i towarzyszy mu cos jakby dudnienie z tylu
-
320d 136k sprzęgło
zrobilem blad bo kupilem na allegro
-
320d 136k sprzęgło
firmy luk kupilem z dwumasa wymienilem calosc jadac po prostej drodze np 40km/h daje gazu na max np na trojce obroty rosna
-
320d 136k sprzęgło
Mam pytanie zmianiealem sprzęglo 25tys km temu teraz jak dam gazu np na 3 obroty ida do góry a auto rozpędza sie jak w starym automacie. Więc chyba jest do wymiany (kupilem na alledrogo_) dlatego pewnie wytrzymalo tyle km. Pytanie Ile powinno chodzic sprzeglo (normalna jazda) czy można wymienic samo sprzęgło ( czy trzeba z dwumasa)
-
320d 136k Sprzęgło jak wysoko powiinno "łapać"
Witam mam takie pytanie w którym mo mencie powinno łapać sprzęgło, u mnie tak przy końcu łapie. W e46 nie ma chyba mozliwosci regulacji? i Jeszcze co do oleju mam 8100 motula full syntetyk xclean co ile mam go zmieniać? Komputer ustawiony fabrycznie na 22 tysiace
-
320d dwumas?? pomocy
Witam mnie tez mechanik powiedział ze mozna jezdzic ale w tym modelu lubia wały pekac wiec jechalem sobie z francji i mi pekl o kosztach nie bede tu pisal bo nie chce mi sie juz o tym myslec .
-
330i klimatronik za bardzo chłodzi
Ja tak mam u siebie ale mialem manualną klime i zalozylem climatronic sam panel i w trybie auto tak sie dzieje i nie da sie ustawić nawiewu na nogi.
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
Piszę o tym wejściu wolnym z pierwszego zdjęcia tu daję poglądowe zdjęcie nie chcę się wymądrzać ale wydaje mi się że to wejście na zmieniarkę - http://allegro.pl/bmw-e46-kabel-przewod-wiazka-zmieniarki-cd-i1578926037.html to raczej tak ja pytalem o to male zaznaczone stzralka
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
żaden kabel od zmieniarki nie ma takiej wtyczki
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
A jak odbywa sie zmiana z cd w radiu na cd w zmieniarce jesli mam tylko "guzik" CD
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
Nie mam "mode" mam na guziku "CD" w oryginalne byl kaseciak kupilem pierwsze lepsze na alledrogo nie zwracalem uwagi na to aby kupic np alpine z mp3 lub jakies z możliwoscia podlaczenia np IPODA (teraz inaczej bym szukal radyjka) mam jedno puste złacze jest tam 6 styków nie wiem czy tam podlacza sie np zmieniarke czy jak jest sterownie w kierownicy to wlasnie tam jest miejsce na wtyczke
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
nie widziałem jeszcze takiego złącza do zmieniarki
-
do czego słuzy male zlacze z tylu radia
witam mam radio jak na fotkach pytanie brzmi czy do tego radi da sie podalczyc aux lub zmieniarke i do czego moze byc malutkie zlacze z tylu radia zaznaczone na zdjeciu http://img713.imageshack.us/img713/2954/ss853620.th.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img600.imageshack.us/img600/1153/ss853617.th.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img84.imageshack.us/img84/8595/ss853615.jpg Uploaded with ImageShack.us