Treść opublikowana przez blachaxxx
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
Ja kupilem te zaslepki ale do mojego auta nie pasowaly mimo tego iz wedlu katalogu powinny pozdrawiam
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
320d 136km 2000r po przejściach, auto stoi na dworze. -15 stała 4 dni odpaliła od razu tylko kilka sekund nierówno pracowała -21 rano odpaliła z dotyku - 25,5 odpaliła z dotyku ok - 30 dzisiaj rano odpaliła od razu, tylko kilka sekund nierówno pracowała Sam jestem mega zdziwiony że tak odpala, inne moje auta padły (diesle), jedynie co się dzieje to pali z 2 litry więcej, paliwo jakie leje to shell v power diesel, podobno do -35 ma odporność.
-
320d 136km problem z biegami
Strzelila jaks tulejka mechanik wstawil srube imbusowa 8,8 i tyle.
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Wezmę sie za czujnik i wtedy zrobi test
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Bład byl w INPA, raz jest raz go nie ma ale live data wskazuje ok, tylko w carsoft ok 670hp
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Tak zrobie tylko dziwne ze pokazuje dobrze w inpa a carsoft zle.
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Czy może zna się ktoś na tych parametrach?
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Wie ktoś?
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
w INPA w zaznaczonym oknie mam podczas postoju ok 990 przy obciazeniu ok 1850 http://img11.imageshack.us/img11/4158/zdjcie5u.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Wartosci zmierzone podczas jazdy na 3 http://img43.imageshack.us/img43/6641/img0030ns.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img823.imageshack.us/img823/3825/img0033rw.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Nie znam się na tym dlatego pytam, po podłączeniu bez odpalonego silnika wskazywal cos kolo 990hp ale wINPA nie wiem czy to jest to samo co w carsoft wyrażone w bar. Ogólnie wywala mi cały czas błąd 54 boost pressure sensor bo ten czujnik chyba jest od własnie tego ciśnienia, a i dodam jeszcze iż na forum gdzieś czytałem że im niższe cisnienie tym lepiej ale jak jest naprawde to nie wiem.
-
320d 136km. Czy dobre wartości ciśnienia turbo
Witam wklejam wartości ciśnienia z carsofta live data przy ok 4 tyś. obrotów, na luzie. http://img545.imageshack.us/img545/1273/zdjeciem.th.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d 136km problem z biegami
Ja naprawdę przeszedłem wiele z tym autem, mówię że w najgorszym wypadku jak to nawet skrzynia nie są takie drogie - wcześniej chodziło wszystko ok, no może poza powrotem lewarka z 5 biegu ale to jest częsta usterka i za bardzo mi nie przeszkadza, dojechałem dzisiaj do skrzyżowania i lipa. Dostane diagnozę to opiszę.
-
320d 136km problem z biegami
Lewarek nie ma jakichs luzów chodzi normalnie ale zeby wrzucic bieg musze go wciskac na maxa w dana strone, jutro jade do mechanika napewno to jakas częśc mechaniczna, nawet jeśli to skrzynia ceny na alledrogo nie są tragiczne.
-
320d 136km problem z biegami
Pierwsze to sciaglem mieszek lecz tam nic nie widać, pozycja lewarka jest ok, tylko biegi dziwnie wchodzą, tak jakby wypadła jakaś "kulka" odpowiedzialna za wrzucanie biegu.
-
320d 136km problem z biegami
Wyjechałem dzisiaj po poludniu i coś się stało z biegami, lewarek chodzi "gładko" nie ma charakterystycznego odczucia wrzucenia biegu, musze go wciskac na maxa w kazda strone ze az podnosi sie mieszek i półka ta z guzikami od szyby. Miał ktoś taki przypadek.
-
[e46] 320d 136km 54 boost pressure sensor
Jak sie do tego dostać? Zrobię to sam pod domem czy lepiej dac do mechanika?
-
[e46] 320d 136km 54 boost pressure sensor
Witam co to za czujnik? i gdzie się znajduje? Auto mi się dość przymuliło a teraz podlaczalem kompa i wyskakuje calyczas ten błąd nawet odrazu po skasowaniu.
-
[e46] 320d 136km Heat exchanger sensor
Dokładnie w module klimatronika czyli tj ten za panelem klimatronika, ten koło nawiewu na nogi czy jeszcze inny?
-
[e46] 320d 136km Heat exchanger sensor
Witam wyskakuje mi taki błąd, wiem że chodzi o czujnik temperatury ale gdzie on jest umiejscowiony ?
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
Problem zlokalizowany padł czujnik temperatury parownika, niestety ten który jest koło nawiewu na nogi :cry2: udało mi się go wyciągnąć i zamieniłem z tym co jest za panelem klimatyzacji, jutro kupie nowy i zamontuje. Wyjęcie tego czujnika jest dość kłopotliwe (przy nawiewie na nogi) ale da się zrobić , ja robiłem to w ulewnym deszczu i jakoś poszło tylko że jestem cały mokry. Mam nadzieje iż teraz wszystko wróci do normy. :P
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
takie cos wychodzi w INPA nie wiem ktory to czujnik błędów żadnych nie ma. http://img841.imageshack.us/img841/3576/zdjeciehr.th.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
takie cos wychodzi w INPA nie wiem ktory to czujnik błędów żadnych nie ma. http://img267.imageshack.us/img267/5090/zdjeciekt.th.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
popraw trochę pisownie bo ciężko odczytać :)
-
320d 136km nawiew przestaje dzialac
a jak sprawdzic ten czujnik INPA?, gdzie on sie znajduje Wydaje mi się że własnie w tym tkwi problem. Po nabiciu z nadmuchu leciało powietrze o temp. 1-2 stopnie chwilami -1