Treść opublikowana przez blachaxxx
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
:cool2:
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
Mój też na 4 pękł.
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
Jak pojechałem do mechanika pierwszy raz , moim autem powiedział mi dwie rzeczy w tym modelu bardzo często pada wał i pompa - sprzedaj to. Z tego co pamiętam jest jeszcze jedno auto w którym często pęka wał - fiat 126p i to również mnie osobiście spotkało. Ja znam 3 przypadki, z taką usterką, może to wada fabryczna- kumpel co ma serwis BMW powiedział że najważniejszy jest olej- u mnie wał pękł przy -25st. auto zalane półsyntetykiem. Wcześniej nie było oznak dwumasy, zresztą po wymontowaniu , mechanik powiedział że nie ma czego się czepić.
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
Powinien powstac ogolny watek pękl wal e46320d 136km , bo z tego co widze to dosc czesty problem.
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
U mnie podobny koszt uruchomienia auta
-
320d m47 muli przy ruszaniu co jest powodem
Jesli to sprzeglo i dwumasa to nie kupuj na alledrogo dasz pare zloty taniej a nie wiadomo co kupisz , mi wytrzymal zestaw z alledrogo ok 30tys km, wczoraj zalozylem nowe ze sklepu.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
A wlasnie czy do x3 3.0d ten patent też istnieje?
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
X3 3.0d 150kw przy gaszeniu trzesie jak moja e46 320d 136km.
-
Pęknięty wał bmw e46 2.0d 2000r.
Kup goly slupek 136km wstaw i sprzedaj.
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
Inpa nie pokazuje błedów , weżyki sciagał bo miał sprawdzic przelew, może coś źle poskaladał albo wezyk pękł czy coś.
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
jutro oddaje auto bo wzialem tylko na weekend sprawdzic sprzegło.
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
Chlop sciagal kolektor zmienil swiece i tu bym szukal przycYny Wczesniej bylo super nie sadze iz pompa nagle padla na postoju, byc moze cos Z ta komprrsja albo zle swiece nie wiem nie znam sie a propo swiec jakie maja byc to mu powiem, roZruch ogolnie jest slaby nawet na cieplym I dziwi mnie to szarpbiecie przy odpalaniu
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
Jeszcze dodam ze przy odpalaniu strasznie szarpie az wali wydechem w podwozie
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
Raczej nie padla pompka jak auto stalo u mechanika zmienil swiece jedna urwal i zostawil i jest lipa z opdpalaniem,
-
[e46] 320d 136km pogoroszony rozruch
Po wymianie świec żarowych rozruch silnika jest tragiczny, wczesniej odpalal praktycznie odrazu teraz mam 3 nowe swiece i jedna została urwana, wiec jest niepodlaczona, mechanik mowi że 2 byly spalone wiec teraz logcznie myslac mam 3 sprawne a pali gorzej niz na 2. a sadze iz na mrozie wogóle by nie odpali - teraz temperatura ok 12st. Co może być przczyna?
-
[e83] x3 zmieiarka
W VIN mam opcje instalacja do zmieiarki, gdzie ją znajde w aucie?
-
[e46] 320d 136km dwumasa , docisk i sprzeglo
A jak sie okaze ze to jest regenerowane a sprzedal jako nowe to wjade do niego i go tym zestawem nakarmie.
-
[e46] 320d 136km dwumasa , docisk i sprzeglo
ale gladkie jak lustro czy miala delikatne fazki cos jak na tym zdjeciu widac Ta gładkośc jest daleka od lustra-chocby ze wzgledu na funkcje,którą mają pełnic te elementy. Drobniutkie równomierne ryski poobróbcze to normalna sprawa. Czyli w kazdym docisku sa takie fazki jak w tym na tej fotce Ja kupilem zestaw na allegro pochodzil ok rok sprzeglo slizga sie na maxa Ddzisiaj mechanik wymintowal je znowu , drugi mechanik stwierdzil iz jest to regenrowane stad takie fazki cos jakby przeciagnac bardzo drobnym "grzebieniem". Z wygladu sprzeglo i dwumas jak nowe ma ok 30tys przejechane, a nie da sie jezdzic
-
[e46] 320d 136km dwumasa , docisk i sprzeglo
ale gladkie jak lustro czy miala delikatne fazki cos jak na tym zdjeciu widac
-
[e46] 320d 136km dwumasa , docisk i sprzeglo
czy nowy docisk sprzęgła fabryczny jest gładki jak lustro czy ma deliatne rowki jak na zdjęciu i tak samo dwumasa?? http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=Y48&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=980&bih=518&tbm=isch&tbnid=0MIDhno5fsfWuM:&imgrefurl=http://sklep.dixi-car.pl/docisk-sprzegla-diesel-astra-signum-vectra-zafira-p-353.html&docid=JuZKI-PjO5G1tM&imgurl=http://sklep.dixi-car.pl/images/5666012_docisk_3X.jpg&w=1600&h=1120&ei=hTN8UNmYIdDHtAbKxoDIAw&zoom=1&iact=hc&vpx=106&vpy=86&dur=1104&hovh=188&hovw=268&tx=129&ty=147&sig=116632999733765115063&page=3&tbnh=141&tbnw=199&start=22&ndsp=12&ved=1t:429,r:6,s:20,i:150
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Co do serwisu to naprawde trzeba niezle zarabiac
-
[e46] 320d 136km elektrozawór EGR i turbo
:cool2:
-
[e46] 320d 136km elektrozawór EGR i turbo
Mam problem nie dzial mi EGR podcisnienie jest bardzo słabe za zaworkiem, np zeluzje chlodnicy normalnie zamyka, egr nie jest w stanie ruszyc, po podlaczeniu egr przed zaworkiem normalnie chodzi , zreszta mam jeszcze 2 inn sprawne i jest to samo, po wymontowaniu zaworka zauwazylem iz ma urwany filterek, pozostała tylko dziurka, czy jest mozlwosc aby go jakos reanimowac,? i jeszce dodam ze ten zawor EGR ma inne nr BMW 11742247906
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
ale czy pasuje?
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
Mam 320d 2000r 136km chce dołożyc multi funkcje, kierownica zwykla tego typu : http://allegro.pl/bmw-e46-poduszka-kierownica-nowa-skora-e39-e-46-i2692297204.html czy do tej kierownicy beddzie pasowala poduszka z guzikami od e39?? np taka: http://allegro.pl/poduszka-powietrzna-bmw-e39-srs-airbag-i2681768121.html ceny z e39 sa zdecydowanie niższe.