Treść opublikowana przez blachaxxx
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
podcisnienie mam ksiażkowe sprawdzalem manometrem. weżyki sa nowe, zaworek od egr ma z rok zostal podminieniony z turbo jakies 3 miesiace temu, jak sie ociepli wymienie wszystko jeszcze raz. Wydaje mi sie iz ten od egr szwankuje. ale raczej w taki sposob że wogóle go nie otwiera, więc tak jakby byl zaślepiony, egr jest jak nowy, bo zalozylem zestaw do gaszenia wiec w killka miesiecy napewno nie zarósł. dodam jeszcze że po wcisnieciu hamulca cisnienie spada ale szybko jest napompowane spowrotem więc układ chyba ok
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
Ja mialem bardziej tak że wcislem ham. A auto pojechalo dalej, ale to raczej nie od podcisnienia. Chociaz sam zastanawiam sie dlaczego. Kilka razy tak mialem podczas tylko 1 dnia pozniej nie wrocilo teraz znowu z ta moca.
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
A myslisz ze moze miec to cos wspolnego z oslabieniem hamulcy?
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
A co sie moze z nim dziac bo jesli np sie nie otwiera to tak jakby byl zaslepiony, a napewno nie jest otwarty bo sprawdzalem.
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
zero błędów. :(
-
E46 320D 1999r Zaczyna mulić
u mnie też coś dziwnego od 1500 obrotów do 2500 dziura tak jakby turbina nie pompowala z wydechu chmmura czarnego dymu, od 2500jest ok, nie wiem co to może być w kompie brak błędów. Dzieje się tak raz na kilka dni.
-
Nawiew e46
U mnie tez sie tak dzialo,ja mam manuala, ale obojetnie jak ustawlem to z zadnego nawiewu nie lecialo, a wentylator chodzil, jak auto postalo wszystko waacalo do normy, zrobilem diagoze, wyskoczyl czujnik,sa dwa,zmienilem czujnik w nagrzewnicy i jest ok, zrob diagnoze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja nie kupił bym nigdy więcej diesla - mam kilka lat m47, w auto wpakowałem tyle że miałbym e90.
-
[E46] Sprzęgło łapiące na końcówce m47
:cool2:
-
[E46] Sprzęgło łapiące na końcówce m47
Po wymianie sprzegla i dwumasy nie odczulem roznicy w wysokosci "brania" , bylo tak samo czyli wysoko.
-
GDZIE ZNAJDUJE SIE CZUJNIK AIR BAG BOCZNY UDERZENIA E46 2000
viewtopic.php?f=15&t=147585
-
GDZIE ZNAJDUJE SIE CZUJNIK AIR BAG BOCZNY UDERZENIA E46 2000
Musisz wyciagnac fotel , i tam jest pod wycieraczka , w zrob to sam dodalem kiedys fotki
-
320d brak ładowania
Znam dokladnie polityke czesci z logo BMW , Jak wiadomo BMW nie produkuje czesci, tylko to zleca dla mnie czy mam na regulatorze napis valeo czy napis valeo bmw nie ma zadnego znaczenia, niestety "oryginalne"czesci BMW sa drozsze i to duzo
-
320d brak ładowania
Wlasnie regultor BMW ale valeo jest tanszy :wink: :wink: :wink:
-
320d brak ładowania
Chyba kolo 300. To nie moja opinia ale czlowieka ktory robi je na codzien, inne czesci tez maja tansze zamienniki.
-
320d brak ładowania
Podobno te zamienniki regulatora to kicha, trzeba brac oryginal a to kosztuje.
-
[E46] Cyfrowa zmieniarka Xcarlink
Ta zmieniarka to dobra sprawa, brak walajacych sie CD, u mnie szumi miedzy utworami, ale jakos specialnie mi to nie przeszkadza, mam zamiar jeszcze dokupic , emulator bluetooth aby steowac telefonem z kierownicy ale to juz drozsza opcja bo ok 700zl, ale bajer napewno fajny
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Lej full syntetyk motula , ja tak zrobilem i od 3 lat smiga, a jezdzil na jakims polsyntetyku z tesco.
-
Instalacja DIS na Vmware
przerabiałem to też , ale ogólnie lipa.
-
Instalacja DIS na Vmware
U mnie na windows 7 miałem to samo, auto wykrywalo itp, ale nagle zwis i dziekuje dowidzenia, próbowałem co mogłem i już nie połączylem się z glowica, dlatego szukam czegos z xp
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Nie wiem sprawdz po numerach , z tego co pamietam jakies byly zamienne, odlacz wtyczke i sprawdz czy wtedy opadnie, tam sa jakies filtrki i wiem ze je sie czysci ale ja sie w to nie bawilem tylko kupilem nowy, pare zl kosztuje.
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Jak to ten sam .? Moze po lifcie jest inaczej ja mam osobne zaworki i z tego co pamietam INPA nie wskazywala bledow jak mialem uszkodzony
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Pompa podcisniniemia, po zgaszeniu silnika juz go nie produkuje, nawt dzisiaj to sprawdzalem miernikiem, na odpalonym 1BAR ,odrazu po zgaszeniu 0 BAR.
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Moze nie sprawny elektrozaworek
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
U mnie po zgaszeniu silnika zaluzja sie otwiera.