Treść opublikowana przez CICHY525
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Dzie masz koła? :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
1.Jeżeli przyprowadzisz auto z tablicami to przegląd 100, jak bez tablic(laweta) to 169 zł. 2.Odprawa celna (akcyza) jak auto powyżej 2.0 to 18,6% ceny pojazdu. 3.Opłata skarbowa za akcyzę 17 zł. 4.Tłumaczenie papierów w zależności od tłumacza to ok. 250zł. 5.Papier ze skarbówki o zwolnieniu z podatku Vat dla pojazdów z Unii Europejskiej 160 zł. 6.Opłata ekologiczna 500zł. (recykling). Nie zapomnij spisać umowę dwujęzyczną, to oszczędzisz na jej tłumaczeniu. Z wszystkimi papierami idziesz do Wydziału komunikacji i rejestrujesz.Koszt 200.Jeżeli samochód przyjechał bez tablic musisz doliczyć jeszcze koszt tablic tymczasowych tzw. próbnych. Do tego dolicz czas i mnóstwo biegania :mrgreen: PS.Jeżeli przyprowadzisz auto na tablicach przewozowych to musisz te tablice zdać.Do tablic też jest taki różowy dowód rejestracyjny.Musisz wykupić też OC na przyjazd jak będziesz już znał dane samochodu-np. przez telefon w jakimś liberty, link itp. Miłego biegania życzę :mrgreen:
-
318 tds kłopot z odpalaniem (film)
Jak pali jak masz pełen zbiornik? Może pompka elektryczna nie domaga. Ewidentnie jest zapowietrzony układ. Sprawdź wszystkie połączenia, włącznie z wtryskami czy gdzieś nie łapie powietrza. Wszelkie zaworki to są półśrodki i to żadna naprawa. Jeżeli paliwo się cofa to znaczy że układ jest nieszczelny. Przy pełnosprawnym układzie paliwo nie ma prawa się cofnąć.
-
[E39] 530dA Individual - Pierwsza holenderka w rodzinie :)
Double spoke rzecz jasna :wink: .
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Z przodem coś się działo. Nawet na podstawie zdjęć to widać.Kierunki są zmieniane i grill w 96 powinien być już poliftowy. Ten dziadek to coś też mi jakoś tak...patrząc na to auto, szczególnie na te felgi(niezbyt ładne zresztą) no i te kominy.Dokładka zderzaka z tyłu była napewno cięta bo 323 ma tylko jedną rurkę i dokładka jest dopasowana pod nią. Za sedana w tym roczniku wcale cena nie jest okazyjna, raczej bym powiedział normalna z przechyłem w stronę dość wysokiej.Ze zdjęć to co widzę nie dał bym więcej niż 2000e nawet jeżeli ma tak mały przebieg.
-
BMW E36 318 1.8
I innych elementów komory silnika na których przypadkowo jest nalot sreberka też. Ale fakt nie wygląda to estetycznie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A co się dzieje z kompem?Bo warto wiedzieć. Ogólnie to wszystko dobre jak się nie psuje :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A po co trakcja przy takim motorze? :mrgreen: To już chyba ten 150KM sporo lepszy jest.
-
[e36] 318is brak napięcia na wisko
Jeszcze nie spotkałem się ze zwykłą wiskozą w tym silniku. Może za nowe oglądałem. Wracając do tematu to pisząc "nie dochodzi napięcie" wnioskuję, że siedzi tam właśnie wentylator na prąd i nie chodzi bo np. czujnik temp. nie daje sygnału dlatego właśnie prądu brak. Ale to może koledzy od is wypowiedzą się bardziej szczegółowo, bo za mocno obeznany w is nie jestem, a nie chcę wprowadzać w błąd.
-
[e36] 318is brak napięcia na wisko
Od tego zacznijmy, że w is nie ma visco tylko wentylator jest elektryczny. A widzę, że nie wszyscy o tym wiedzą :wink:
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Wlazło dlatego, że jest pod kątem(ma inne pochylenie niż deska),wyprodukowali ramkę żeby radio wystawało. Myślałem, że wyjdzie to ciut inaczej.
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Weszło Ci tak bez kombinacji? Jakie to radio? Nie przeszkadzała ta rura? Musi być sporo krótsze, bo ten kombajn który chciałem wrzucić u siebie niestety nie wlazł. Zapodaj foty jak to wygląda.
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Cały czas ma się dobrze :D I chciałem przy okazji przeprosić kwiatuszka i ........
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
E65 ma tak montowane siłowniki maski i nie ma tu żadnej pomyłki.
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
No no. To szykuje się fajne autko i co najważniejsze będzie zdrowa buda :cool2: Szkoda tylko, że ta druga musiała zginąć żeby ta powstała, ale wszystkiego uratować się nie da. Sam malujesz czy oddajesz do lakiernika? Widzę WPL :mrgreen: Jesteś z okolic Płocka, czy kupiłeś stamtąd?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No właśnie aż..... wierzyć się nie chce. Znaczy cena 7 nie cena twojej 3. Odemnie toto jest. Jak będę miał czas to chyba się karnę obejrzeć, bo mnie ciekawość aż rozwala. PS. To wcale nie śmieszne jest, raczej :shock:
-
E36 M50B25 ubywa płynu - sprawdzone wszystko!
Bo woda nie dostaje się do komory spalania tylko do kanałów wydechowych i idzie w tłumiki.
-
E36 M50B25 ubywa płynu - sprawdzone wszystko!
Wszystko wskazuje na to, że płyn idzie w wydech. Może być też i uszczelka, nie koniecznie głowica. Jednak martwi to, że auto stało z wodą w układzie w zimę i mogło wtedy dojść do pęknięcia. Na Twoim miejscu zdjął bym głowicę i zobaczył co tam jest.Jak jest gdzieś blok pęknięty to niestety drugi silnik.
-
E39 520 M52 TU 150km katalizator
Daj spokój z ekologią bo bym musiał nie jeść, nie pić, nie oddychać bo i tak jest wszystko zatrute. Przykuj się do drzewa z transparentem "śmierć wszystkim bez katalizatorów" :mrgreen: I karz wybić wszystkie krowy bo zanieczyszczają środowisko gorzej niż samochody. Nie popadajmy w paranoję :wink: . Koniec OT bo zaśmiecamy temat.
-
M50B25 "Szklaneczki" w kolektorze
Prawdopodobnie auto miało gaz i są zaślepione otwory po wtryskach gazu.
-
[E36] Touring z 97r.
Dekoder działa. viewtopic.php?f=19&t=127871&start=12045#p1610351 Pod tym linkiem masz 2 dekodery pod tym pierwszym wchodzisz bez logowania i po prostu rozkodowujesz. PS. Nie otwierają się wszystkie foty.
-
E39 520 M52 TU 150km katalizator
Olej wymieniam w zakładzie od tego bo wymiana jest za free :cool2: . Ale kiedyś faktycznie tak się robiło. A czemu nie? Kat jest wycięty i mam to gdzieś. Za to w drugim aucie mam aż 3 katalizatory więc pewnie ucieszy to Ciebie :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Silnik 2,2 w 520 i to M54. M52 to silniki 2,0 w 520i, 2,5 w 523i, i 2,8 w 528. Silniki M52 występowały z pojedynczym jak i podwójnym vanosem. Też tak uważam. Każde auto które kupuję ma coraz większy sinik :mrgreen: I czym większy silnik tym wolniej jeżdżę :think: . Jak dojdę do jakiś 6 litrów (a już nieco mi brakuje :D ) to chyba będę jeździł ze 60 w maxie :mrgreen: I nie chodzi tu o spalanie rzędu 20 litrów, tylko od tak sobie.
-
E39 520 M52 TU 150km katalizator
Olaboga co się stało. Katalizator wyciął. Poza tym 99,9% stacji nie używa analizatora spalin. Jeżeli bardzo wam poprawi humor to napiszę, że w swojej też nie mam katalizatora i w poprzedniej co miałem wyciąłem :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Ma zarąbiste felgi i przedni zderzak :mrgreen: