Treść opublikowana przez CICHY525
-
BMW E36 320i Coupe M50B20 by Diler
A widziałeś kiedykolwiek żeby ktoś szkło polerował? Klosze nie są z tworzywa.
-
323M52.Cabrio Układ wydechowy kupno nowego
Układ wydechowy daj oryginalny, zamienniki są nietrwałe i psują dźwięk silnika(dzwonią). Tłumik basowy :nienie: Wysłałem Ci PW. Proszę o zamieszczanie modelu auta w tytule tematu.
-
BMW E36 320i Coupe M50B20 by Diler
Po tych dwóch lichych zdjęciach podejrzewam, że ciężko będzie. Podłoga też pewnie nie za ciekawa.
-
E36 Angle eyes
Niczym się nie różniły, spójrz u mnie. Po lifcie zmienił się producent reflektorów ZKW- przed liftem były reflektory Bosch z soczewką i bez.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ta nazwa źle mi się kojarzy :mrgreen:
-
E39 523 1997 - Problem z przyśpieszaniem na niskich obrotach
Czujnik wału jak nie domaga to nie chce palić na ciepłym silniku.
-
E36 Angle eyes
Do tego jeszcze wyszło o wiele taniej :cool2: . A co tu dużo mówić, wszystkie te zamienniki są brzydkie. To taki festyn pod remizą i jeszcze o wiele słabiej świecą.
-
E36 Angle eyes
E36 nigdy nie miało ringów w lampach. Ringi po raz 1 wyszły w E39 i to w modelu poliftowym.
- [520i] Dobór dystansów
-
E39 523 1997 - Problem z przyśpieszaniem na niskich obrotach
Mylisz się trochę. Owszem instalacja LPG ma swój sterownik, ale trzeba pamiętać że całą resztą silnika steruje nadal oryginalny sterownik. Sterownik LPG bierze informacje z fabrycznego sterownika silnika, to nie jest tak że sterownik gazu odpowiada za wszystko, wręcz przeciwnie steruje tylko wtryskami i odpowiada za włączenie/wyłączenie instalacji. Dlatego w wielu przypadkach jeżeli ktoś zgrał źle sterownik gazu to potem silnik również nie chciał chodzić na benzynie bo rozjeżdżały się mapy. To nie te czasy gdzie był mikser który w przepustnicę dmuchnął trochę gazu.
-
E36 M52b20 ciężko zapala jak zimny
Błąd sondy jest prawdopodobnie efektem tego co czujnik wyprawia, a raczej nie wyprawia. Sondę proponuję na razie zostawić w spokoju.
-
E36 M52b20 ciężko zapala jak zimny
Czujnik wałka po znajomości Krystianowej :wink: 220, bez znajomości znalazłem najtaniej za 235zł więc nie są to takie kwoty żeby wyrzucać na prawo i lewo. Ja oszczędność przeznaczam na etanol dla siebie i Krystiana :mrgreen: (liczę że w tym roku nam się uda :mrgreen: )
-
E36 M52b20 ciężko zapala jak zimny
No właśnie dlatego najpierw podepnij pod komputer. Nawet jak za podpięcie ktoś weźmie z 50 zł to i tak lepsze niż wymieniać w ciemno. Po tym co opisujesz to raczej nie będzie to czujnik wałka. W swojej mam uwalony to pali ciężko, ale zarówno na ciepłym jak i na zimnym, na wolnych obrotach chodzi równiutko- możesz postawić kieliszek wódki i nawet się nie zakołysze :mrgreen:, na obroty wchodzi zaś bardzo niechętnie dół praktycznie nie istnieje, bez dodania gazu przy ruszaniu zgaśnie, zaczyna ciągnąć powyżej 3 t obr. ale też nie jest to ciąg płynny. Silnik zachowuje się jakby miał ze 100 koni, a nie 170. Dlatego ten czujnik wykluczam u Ciebie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:mrgreen:
-
E39 523 1997 - Problem z przyśpieszaniem na niskich obrotach
Tak. Vdo to oryginał. Do pojedynczego vanosa ceny od 220 zł.
-
E36 M52b20 ciężko zapala jak zimny
Faktycznie nie drogie :wink: Na pewno droższe od podpięcia i zdiagnozowania w czym tkwi problem. Czujnik wału daje podobne objawy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wku...a mnie to, że przeważnie ciora się E36 :( .
-
E39 523 1997 - Problem z przyśpieszaniem na niskich obrotach
U mnie też czujnik wałka siedzi :( . Błąd sondy jest powiązany z padniętym czujnikiem ponieważ auto chodzi nie tak jak powinno i spalanie też jest złe(auto więcej pali)dlatego komp wywala też błędy sondy.
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Daj normalne foty bo te są do niczego. Ale nawet z tych fotek reflektorom mówię wielkie NIE.
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
Zerknijcie na tą aukcję http://allegro.pl/bmw-e36-328i-coupe-96r-climatronic-gwint-skory-i4223505998.html Nie chodzi o samochód, bo nawet nie przemawia do mnie :mrgreen: (szczególnie te koła, nadkola i zawias) tylko o kolor podłokietnika. Zgłupiałem już. Czarny czy biały?
-
pogrzewane fotele e 36 2.0 1996r
Może być jak piszesz. Nigdy nie robiłem tego typu patentów więc nie wiem, myślałem ze jak się wyjmie żaróweczkę to już nie świeci- a to cwaniaczki pomyśleli :mrgreen: To tak samo jak u mnie w drugim aucie kontrolka od pasów też mendy diodę wlutowali :mrgreen: . Wracając do tematu to tak czy inaczej powinna mu się świecić skoro siedzenie ma nie podpięte.
-
pogrzewane fotele e 36 2.0 1996r
Skoro się nie zaświeca kontrolka to ktoś ją zwyczajnie usunął co by w oczy nie raziła i wcale nie musi oznaczać, że nie masz poduszek. Kontrolka jest po to żeby pokazywała awarię systemu np. nie podłączoną kostkę pod siedzeniem o której rozmawialiśmy wcześniej.
-
pogrzewane fotele e 36 2.0 1996r
Kup sobie instrukcję obsługi na allegro :wink: Fajna rzecz. Gdzieś kiedyś na forum była w pdfie poszukaj. PS. na dole w prawym rogu jest kontrolka Air. jak jest sprawne wszystko to powinna się zaświecić na moment i zaraz zgasnąć. Jak nie sprawne to zaświecić się ponownie.
-
pogrzewane fotele e 36 2.0 1996r
Jak nie świeci to olej to. Bo emulator zakłada się głównie po to żeby nie świeciło i układ był sprawny. A żarówkę w liczniku od poduszek masz? :mrgreen: To jest tylko od poduszek, nie ma nic wspólnego z ogrzewaniem stołków.
-
pogrzewane fotele e 36 2.0 1996r
96 rok czyli deska po lifcie z poduszką dla pasażera. Nie świeci Ci się kontrolka od Air? Jak to rozwiązać? Najprościej tak http://allegro.pl/emulator-maty-bmw-mata-czujnik-e36-e39-e46-e38-e53-i4201762463.html