Skocz do zawartości

316i wydech jak wspawać?


razor162

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz uzyskać ładny basowy pomruk , to w miejsce tłumika środkowego wspawaj kawał rury , a zamiast końcowego wspawaj tłumik sportowy basowy . Ewentualnie zamiast środkowego można wspawać strumienicę ( ale to już twoja wola). Znajomy wywalił wszystkie tłumiki i tylko golą rurę założył , ale tego manewru nie polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie przestańcie z tymi strumienicami :D jakiś mit jest tego wynalazku :mrgreen: niczemu to nie służy, tak samo działa kawałek rurki pustej :P

 

Ja bym błagał autora tematu aby nie wieśniaczył auta głośnym wydechem który niczemu nie służy, a meczy wszystkich dookoła. Chcesz troche lepszy dzwiek i wygląd tłumika to kup dedykowany jakiś który poprawi dzwięk, a nie wstawisz jakieś wiadro albo resztki po rynnach. To już nie te czasy, panny na to nie lecą, na remizie też szacunu nie zwiekszysz. 99% ludzi patrzy z politowaniem na takie zabiegi.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeglądarka i wpisać odpowiednie hasło i masz odpowiedzi. Możesz wspawać w miejsce środkowego (kupujesz odpowiedni przelot) , lub w miejsce końcowego (też kupujesz odpowiedni tłumik) . To czy to wiocha czy nie to już nikogo nie powinno interesować . Twoje auto i twoja sprawa co z nim zrobisz (WOLNY KRAJ). Ja tylko napisałem jak najczęściej modyfikowany jest wydech , co się komu podoba ( osobiście mam seryjny wydech tylko kata wywaliłem). Należy pamiętać ,że wydech jest integralną częścią auta i jeżeli zostanie źle zestrojony z resztą to efektem może być tylko kupa hałasu . Także jak chcesz robić jakiekolwiek modyfikacje wydechu to musisz zdecydować co chcesz uzyskać . Ale może nie będę robił wiochy niech mądrzejsi się wypowiedzą !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łuske wspawałem na miejsce tylnego wydechu, i powiem Wam że nie wyje, lecz uzyskałem ładny basowy pomruk. Nie jest ani za głośno ani za cicho, mysle jeszcze czy nie wstawić stumiennicy bo leży w garażu tylko wtedy tez pozbędę się środkowego wydechu bo właśnie tam mam plan ja wstawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.